CF و Legends رئال مادرید یک برنامه معاملاتی جهانی چند کاناله انقلابی را اعلام کردند

مادرد، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – رئال مادرید CF امروز اعلام کرد یک برنامه تجاری گسترده چند کاناله ، که شامل یک فروشگاه آنلاین رسمی با نام تجاری جدید ، راه اندازی مجدد سه فروشگاه رسمی در مادرید و پرچمدار جدید Megastore در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو. رئال مادرید با Legends ، شرکتی با تجربیات برتر در سراسر جهان و دانش عمیق در زمینه های تجارت ، تجارت ، مشارکت ، برنامه ریزی ، فناوری و مهمان نوازی ، برای مدیریت کلیه امور تجاری همکاری کرده است.

این همکاری جدید بین Legends و رئال مادرید باعث ایجاد روابط بیشتر با طرفداران می شود و تجربه ای یکپارچه و یکپارچه را ایجاد می کند که واقعاً نماینده برند رئال مادرید از طریق تمام رسانه های آنلاین و فیزیکی است. همچنین نقش مهمی در رشد تجاری و استراتژی توسعه برند این باشگاه بازی خواهد کرد ، به طوری که Legends و رئال مادرید برای ارائه یک تجربه چند کاناله مدرن ، همین دیدگاه را دارند.

به عنوان بخشی از استراتژی رشد بین المللی باشگاه ، جدید فروشگاه آنلاین رسمیکه امروز در سطح جهان عرضه شده است ، محصولات برتر و منحصر به فرد رئال مادرید را برای طرفداران هر سنی شامل خواهد کرد. پلتفرم تجارت الکترونیک به هشت زبان مختلف در دسترس خواهد بود و دارای عناصر طراحی خلاقانه ، یک تجربه کاربری استثنایی است و به طرفداران سراسر جهان خدمت می کند. فروشگاه رسمی رسمی جدید با استفاده از فناوری ها و زیرساخت های مدرن ، رئال مادرید را قادر می سازد تجربیات تجارت الکترونیکی را مستقیماً در هر یک از کانال های دیجیتال خود ادغام کند.

اخبار مرتبط  ودکا با طعم انتخابات ، ساخته شده برای آمریکایی ها که ناامیدانه می خواهند سال 2020 تمام شود

فروشگاه اینترنتی رسمی ستون اساسی در استراتژی دیجیتال رئال مادرید است و تجربه را برای طرفداران به طور مستقیم در مرکز تجارت قرار می دهد. تجربه واقعاً چند کاناله یک بخش اساسی از استراتژی است و مشارکت با Legends گامی عظیم را به سوی چشم انداز یک تجربه خرید جامع ، بصورت آنلاین و در فروشگاه ها نشان می دهد ، به گونه ای که همه شرکا ، مادریدها و طرفداران سراسر دنیا می توانند از این طریق خود را پیدا کنند. محصولات رسمی ترجیحی. برنامه جامع تجاری مقالات مربوطه را در یک تجربه خرید بدون درز ، هر جا که هواداران برای پشتیبانی از تیم به آنجا می روند ، ارائه می دهد.

پرچمدار Megastore از رئال مادرید در متن تحولات فوق العاده مدرن که در حال وقوع است ، درهای خود را باز خواهد کرد استادیوم سانتیاگو برنابئو، و این یک تجربه خرید انقلابی برای اعضا ، مادریدها و هواداران محلی و بین المللی است که از ورزشگاه بازدید می کنند. در پایان سال ، رئال مادرید مگاستور موقت را در ورزشگاه بازگشایی می کند که دو ضلع آن در ضلع جنوبی محل برگزار خواهد شد. Megastore با تنوع محصولات منحصر به فرد ، نقاط شخصی سازی و طیف جدیدی از لباس ها و وسایل تیم ، لوازم جانبی و گسترده ترین انتخاب محصولات فنی از رئال مادرید ، تجربه ای بی نظیر را برای طرفداران فراهم می کند. در هفته های آینده جزئیات بیشتری درباره Megastore موقت رئال مادرید منتشر می شود.

علاوه بر این ، Legends سه را بازگشایی خواهد کرد فروشگاه های رسمی رئال مادرید در مرکز مادرید، با جدیدترین تجهیزات بازی و آموزش رئال مادرید ، لباس بزرگسالان و کودکان ، روسری های فوتبال ، هدایا و موارد دیگر. فروشگاه های رسمی این تیم در ال کارمن ، گران ویا و آرنال با سایر فروشگاه های رسمی واقع شده اند بارسلونا و در مکزیک

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی بدون دست برای حمایت از بطری کودک (TPA-3007) توسعه می دهد

سکوهای فروش بسیار کامل جدیدترین مجموعه مواد را برای طرفداران ، تجهیزات ، کلاه ها / کلاه ها ، محصولات شخصی سازی شده ، کالاها و لوازم جانبی دارای گواهینامه ، در استادیوم ، آنلاین و فروشگاه های رسمی ارائه می دهد. Legends International و Legend Merchandise از بستر خدمات گسترده ای برای این تجربه تجارت چند کانال برای دستیابی جهانی استفاده خواهند کرد.

Legends از سال 2018 با این تیم همکاری کرد که رئال مادرید برای ارائه دانش و راهنمایی استراتژیک برای بهینه‌سازی فرصتهای تجاری در توسعه مجدد ورزشگاه سانتیاگو برنابئو فعالیت کرد. Legends با استفاده از رویکرد جامع خود ، با رئال مادرید برای بررسی عملکردهای موجود و ایجاد تجربیات مبتکرانه و سودآور فن محور همکاری کرد تا کارگاههای ورزشگاه 365 روز در سال کار کند. نتیجه گیری دقیق این کار پس از آن برای ایجاد یک مدل تجاری قوی و سودآور در برنامه های طراحی و ساخت و ساز ادغام شدند. برای اطمینان از اجرای برنامه تجاری ، افسانه ها همچنان با رئال مادرید همکاری می کنند.

درباره رئال مادرید

رئال مادرید C. F. یک باشگاه ورزشی با 118 سال سابقه است. این باشگاه با بیشترین تعداد جام های اروپا / لیگ ها ، هم در فوتبال (13) و هم بسکتبال (10) و توسط فیفا بهترین کلوپ قرن بیستم انتخاب شده است. براساس گزارش “نخبگان اروپایی 2020” ، رئال مادرید میلیون ها هوادار در سراسر جهان دارد و برای دومین سال پیاپی با ارزش ترین باشگاه فوتبال اروپا شناخته شده است. [A Elite Europeia] شرکت مشاوره مالی KPMG.

اخبار مرتبط  Communicorp به یاد می آورد اردک مخمل خواب دار به دلیل نقض محرومیت از محتوای فدرال سرب فدرال؛ خطر مسمومیت با سرب

درباره افسانه ها

Legends که در سال 2008 تاسیس شد ، یک شرکت با تجربه برتر است و دارای شش بخش در سراسر جهان است – برنامه ریزی جهانی ، فروش جهانی ، میهمان نوازی ، مشارکت جهانی ، بازرگانی جهانی و راه حل های فناوری جهانی – با ارائه بستری برای راه حل ها به مشتریان و همکاران. خدمات یکپارچه برای بالا بردن نام تجاری خود و اجرای چشم انداز خود. افسانه ها در حال حاضر با مشتریان پیشرو از طریق بازارهای عمودی کار می کنند که شامل ورزش حرفه ای ، آموزش است. جاذبه ها ، سرگرمی؛ و همایش ها و اوقات فراغت. ما وقتی می خواهیم طراحی ، برنامه ریزی و انجام تجربیات استثنایی در ورزش و سرگرمی ، رهبر بازار باشیم. دفتر Legends در لندن به همراه کارمندان کاملاً اختصاصی مستقر در لندن فعالیت های رئال مادرید را انجام می دهد مادرید، و با هماهنگی با عملیات یکپارچه جهانی Legends. CF رئال مادرید به نمونه کارها با مارک های پریمیوم Legends ، از جمله نیویورک یانکی ها و دالاس کابوی ها پیوست. برای اطلاعات بیشتر ، به www.Legends.net یا www.legendsinternational.com مراجعه کرده و Legends را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام @ TheLegendsWay دنبال کنید.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/775653/Legends_Logo.jpg

منبع افسانه ها

لینک های مربوطه

http://www.legends.net

منبع افسانه ها