Webnovel جوایز Spirity Webnovel را بهار سال 2020 راه اندازی می کند تا نویسندگان با استعداد بیشتری را پرورش دهد

وبنوول در تلاش برای پرورش نویسندگان مشتاق بیشتر ، آثار انگلیسی زبان را از نویسندگان در سطح جهانی می پذیرد – خواه آنها رمانتیک در اتاق خواب باشند یا نویسندگان حرفه ای. شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در شش موضوع ارائه دهند: آخرالزمان ، عشق شیرین ، شوالیه ها و جادو ، تکامل ، LitRPG و کمدی. هر دسته از جوایز می تواند بیش از یک برنده داشته باشد ، که هر کدام از آنها دریافت می کنند 10،000 دلار آمریکا. آثار برنده بر اساس ارزش تجاری اثر ، منظم انتشار آثار و محبوبیت نویسنده در بین خوانندگان انتخاب می شوند..

پلت فرم Webnovel پشتیبانی سرمقاله یک به یک را ارائه می دهد ، و ویراستاران محتوای این شرکت با همکاری مؤلفان برای اجرای کمپین ها و اطلاع رسانی آنها از آخرین روند محتوا همکاری خواهند کرد.

اخبار مرتبط  بازار محصولات آسیا اقیانوس آرام مورینگا تا سال 2027

وبنوول نویسندگان را مهمترین دارایی خود می داند. یکی از ماموریت های اصلی Webnovel کمک به نویسندگان برای کسب درآمد از آثار خود برای تشویق نویسندگان با استعداد تر است تا اجازه دهند آب های خلاقانه خود جریان پیدا کند.

انتشار ادبیات آنلاین با نشر فیزیکی متفاوت است و شکل جدیدی از تولید محتوا است. مدل وبنوول نویسندگان را قادر می سازد آثار به پایان رسیده یا ناتمام خود را به صورت جزئی منتشر کنند. نویسندگان می توانند در حالی که خوانندگان مصرف می کنند بنویسند ، و جمع آوری بازخورد از خوانندگان را برای نویسندگان آسانتر می کند. خوانندگان همچنین می توانند از نزدیک با نویسندگان در سیستم عامل وبنوول ارتباط برقرار کنند.

اخبار مرتبط  صنعت شاهدانه دارای تابستان پرفروش در فروش است

پیش از این ، وبنوول با موفقیت مسابقه مشابهی را در فیلیپین. سکوی موجود 206،000 دلار آمریکا جوایز ، توسط کل 148 شرکت کننده به اشتراک گذاشته می شود.

درباره جایزه بیشتر بدانید:
https://activity.webnovel.com/noah/857910915/index

درباره Webnovel

Webnovel یک بستر ادبیات آنلاین و جهانی است. این دانشگاه بیش از 60،000 نویسنده بین المللی و بیش از 200 مترجم زبان دارد. وبنوول بیش از 100،000 رمان اصلی منتشر کرده بود و بیش از 60 میلیون بازدید کننده در سطح جهان جمع کرده بود. ادبیات چین شامل 8.1 میلیون نویسنده و 12.2 میلیون اثر ادبیات است که بیش از 200 ژانر را در بر می گیرد ، و با موفقیت تعداد زیادی از آثار ادبی مانند شمع در مقبره ، تواریخ های غارتگران گراور ، نیروانا در آتش ، آواتار پادشاه را با موفقیت خلق کرده است. در فیلم ها ، سریال های تلویزیونی ، انیمیشن ها ، کمیک ها و بازی ها اقتباس شد. Tencent سهامدار و شریک استراتژیک آن است.

اخبار مرتبط  ماه خیاطی قرارداد ملی

منبع Webnovel