ایالات متحده FDA Qwo ™ (کلاژناز کلستریدیوم histolyticum-aaes) ، اولین درمان تزریقی برای سلولیت را تأیید می کند

DUBLIN، 6 ژوئیه ، 2020 / PRNewswire / – Endo International plc (NASDAQ: ENDP) امروز اعلام کرد كه از سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) تأیید Qwo coll (كلاژناز clostridium histolyticum-aaes) برای درمان سلولیت متوسط ​​تا شدید دریافت كرده است. در باسن زنان بزرگسال. QWO اولین درمان تزریقی مورد تأیید FDA برای سلولیت است.

انتشار اخبار تعاملی چند کاناله را در اینجا تجربه کنید: https://www.multivu.com/players/English/8729551-endo-international-fda-approval/

“تصویب امروز FDA از QWO یک موفقیت کلیدی در ادامه اجرای استراتژی بلند مدت Endo است ، به خصوص که مربوط به ساخت نمونه کارها و قابلیت های ما برای آینده است.” بلیز کلمن، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Endo. “از آنجا که Endo در حال سفر جدید و هیجان انگیز به زیبایی شناسی پزشکی است ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این درمان نوآورانه را از طریق سازمان زیبایی شناسی Endo به بازار عرضه کنیم.”

در حالی که سلولیت به عنوان یک بیماری چند فاکتور شناخته شده است ، یک عامل اصلی کمک کننده ، بافت پیوندی فیبر است ، به نام “سپرهای فیبری” ، که پوست را به صورت عمود به فاشیای زیر متصل می کند.2،3 این سپته های فیبری پوست را به هم متصل می کنند ، آن را به سمت پایین ترسیم می کنند و به ظاهری شبیه تشک منتهی می شوند که معمولاً به آن “کم رنگ شدن” گفته می شود.4،5 با تزریق داخل ناحیه درمان ، QWO تصور می شود كه با هدف قرار دادن كلاژن انواع 1 و 3 كلاژن ، آنزیمهای فیبری را به صورت آنزیمی آزاد می كند ، كه ممكن است منجر به صاف شدن پوست و بهبود ظاهر سلولیت شود.1

“Endo یک نیاز غیر قابل توجه قابل توجه برای یک درمان تزریقی موثر و غیر تهاجمی برای سلولیت را تشخیص داد ، که منجر به ما شد تا بزرگترین آزمایشات بالینی در تاریخ بررسی سلولیت را در ایالات متحدهگفت: ” متیو دیویس، M.D. ، R.Ph. ، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد پزشکی Endo. “ما با حمایت دقیق از فرآیندهای تحقیق ، آزمایش و توسعه ، مفتخریم كه تأیید FDA را برای اولین بار تزریقی سلولیت در باسن دریافت كردیم و ما مشتاقانه منتظر تحویل QWO به جامعه زیبایی شناسی و بیماران زن بالغ آنها هستیم.”

عوارض جانبی QWO شامل کبودی محل تزریق ، درد ، مناطق سختی و خارش در ناحیه درمان است. برای اطلاعات بیشتر لطفا اطلاعات ایمنی مهم را در زیر مشاهده کنید.

گفت: “QWO می تواند برای بسیاری از زنان مبتلا به سلولیت یک تغییر دهنده بازی باشد.” آن چاپاس، M.D. ، یک متخصص پوست و مویی که دارای مجوز در انجمن پوست لیزر Union Square در شهر نیویورک. “من هیجان زده هستم در حال حاضر یک روش تزریق تزریقی با تأیید FDA برای اثبات علت اصلی سلولیت اثبات شده است. آنچه در مورد QWO هیجان انگیز است این است که این یک سلولیت برش لبه است ، بدون برش.”

اخبار مرتبط  گزارش جهانی بازار موم موهای زائد (2019 تا 2024)

انتظار می رود QWO در سراسر موجود باشد ایالات متحده در مطب پزشک زیبایی و زیبایی که از بهار 2021 شروع می شود. پزشکان و مصرف کنندگان تشویق می شوند به www.QWO.com مراجعه کنند و برای به روزرسانی در دسترس بودن محصول ثبت نام کنند.

QWO WH چیست؟

QWO یک داروی نسخه ای است که برای درمان سلولیت متوسط ​​تا شدید در باسن زنان بالغ استفاده می شود.

اطلاعات ایمنی مهم

اگر شما QWO دریافت نمی کنید: به کلاژناز یا به هر یک از مواد تشکیل دهنده QWO حساسیت دارند ، یا در منطقه درمانی یک عفونت فعال دارند.

QWO ممکن است عوارض جانبی جدی ایجاد کند ، از جمله:

 • واکنشهای آلرژیک (حساسیت) ، از جمله آنافیلاکسی. در صورت داشتن کهیر ، مشکل در تنفس ، فشار خون پایین ، ورم صورت ، درد قفسه سینه ، سرگیجه یا غش بعد از دریافت QWO ، با ارائه دهنده مراقبت های پزشکی فوراً تماس بگیرید.
 • کبودی محل تزریق

قبل از دریافت QWO ، اگر ارائه دهنده خدمات درمانی خود بگویید:

 • مشکل خونریزی دارید
 • باردار هستند یا ممکن است باردار شوند ، پرستار می شوند یا قصد پرستاری دارند. شما و ارائه دهنده خدمات درمانی باید تصمیم بگیرید که QWO دریافت می کنید یا از شیر مادر تغذیه می کنید.

در مورد تمام داروهای مصرفی به پزشک معالج خود بگوییداز جمله داروهای بدون نسخه ، ویتامین ها و مکمل های گیاهی بدون نسخه. به خصوص در صورت استفاده از خدمات درمانی خود بگویید دارویی که مانع از لخته شدن خون شما می شود (ضد پلاکت یا ضد انعقاد خون).

شایع ترین عوارض جانبی QWO عبارتند از: کبودی محل تزریق ، درد ، نواحی سختی ، خارش ، قرمزی ، تغییر رنگ ، تورم و گرما در ناحیه درمان.

اینها همه عوارض جانبی احتمالی QWO نیستند. برای مشاوره پزشکی در مورد عوارض جانبی با ارائه دهنده مراقبت های پزشکی تماس بگیرید. به شما توصیه می شود عوارض داروهای تجویزی را به FDA در www.fda.gov/medwatch یا 1-800-FDA-1088 گزارش دهید.

برای کامل کلیک کنید تجویز اطلاعات، از جمله اطلاعات بیمار برای QWO.

درباره سلولیت
سلولیت یک تغییر موضعی در کانتور پوست است که در بیش از 90 درصد از زنان بعد از بلوغ گزارش شده است و زنان از همه نژادها و قومیت ها را تحت تأثیر قرار می دهد.6،7 وجود سلولیت با تغییر در ضخامت پوستی و در سلولهای چربی و بافت پیوندی در زیر پوست همراه است.8 عامل اصلی در ایجاد بیماری ، کلاژن های حاوی سپته ها است که پوست را به لایه های زیرین فاشیا وصل می کنند.2،3 سپته ها پوست را به هم متصل می کنند که علاوه بر برآمدگی اضافی چربی زیر جلدی باعث ایجاد ویژگی کم رنگ شدن سطح سلولیت می شود.4،5 این سپته های فیبری با ضخامت های مختلف در زنان نسبت به مردان متفاوت است ، که درک ما از سلولیت را به عنوان یک وضعیت مرتبط با جنسیت آگاه می کند.9 سلولیت از نظر بالینی بر روی باسن ، ران ، شکم تحتانی و بازوها ارائه می دهد.6

اخبار مرتبط  اعتراض به جایزه نوبل فیزیک در سال 2020

مشخص شده است که سلولیت با چاقی تعمیم یافته متفاوت است.10 در چاقی تعمیم یافته ، چربیها تحت فشار خون و هیپرپلازی قرار می گیرند که محدود به لگن ، ران ها و شکم نیست.7 در مناطقی از سلولیت ، سلولهای چربی بزرگ و متابولیک پایدار ، دارای خصوصیات فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی هستند که با بافت چربی در جای دیگر متفاوت است.11 یک مطالعه آناتومیکی در سال 2019 نشان داد که زنان در مقایسه با آقایان قد لوبول چربی را افزایش داده اند ، که ممکن است در شکل ظاهری تشک نیز به عنوان نتیجه تنش درزهای فیبر مشاهده شود.9،11 افزایش وزن باعث می شود سلولیت قابل توجه تر باشد ، اما سلولیت حتی در افراد نازک ممکن است وجود داشته باشد.10

درباره Endo Estetics ™ LLC
Endo زیبایی شناسی در حال انجام یک ماموریت اختصاص داده شده به مرزهای هنری زیبایی شناسی است. با استفاده از تحقیقات و توسعه در سطح جهانی ، Endo Aesthetics در حال ارائه راه حلهایی برای رفع نیازهای برآورده از نخستین درمان تزریقی مورد تأیید FDA برای سلولیت در باسن است. دفتر مرکزی در مالورن ، پنسیلوانیا، Endo Estetics وابسته به Endo International plc (NASDAQ: ENDP) است. در www.endoaesthetics.com بیشتر بیاموزید.

درباره Endo International Plc
Endo International plc (NASDAQ: ENDP) یک شرکت دارویی با تخصص و متمرکز بسیار متمرکز است که داروهای باکیفیت را از طریق برتری در توسعه ، ساخت و تجارت در اختیار بیماران نیازمند قرار می دهد. Endo دارای دفتر مرکزی جهانی است دوبلین، ایرلندو دفتر مرکزی ایالات متحده در مالورن ، پنسیلوانیا در www.endo.com بیشتر بدانید.

بیانیه های جستجوی پیشرفته
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای به معنای قانون اصلاح دادخواهی در اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 و قانون اوراق بهادار کانادا ، جمله های آقای کلمن و دکتر است ، اما محدود به آنها نیست. دیویس و چاپاس ، و همچنین سایر اظهارات در مورد نتایج تحقیق و توسعه ، اثربخشی ، واکنش های منفی ، پتانسیل بازار و محصول و در دسترس بودن محصول. عبارات شامل کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برآورد” ، “برنامه” ، “اراده” ، “ممکن است” ، “نگاه به جلو” ، “قصد” ، “هدایت” “آینده” یا عبارات مشابه ، جملات آینده نگر هستند. از آنجا که این گفته ها منعکس کننده دیدگاه ها ، انتظارات و عقاید فعلی اندو در مورد رویدادهای آینده است ، آنها خطرات و عدم اطمینان را در پی دارند. اگرچه Endo معتقد است كه این اظهارات و اطلاعات آینده نگر مبتنی بر فرضیات و انتظارات معقول است ، اما خوانندگان نباید به آنها اعتماد كنند و یا بیانیه ها یا اطلاعات دیگری را برای این كار در این خبرنامه قرار دهند. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که بسیاری از عوامل ، به طور کامل در اسناد ثبت شده توسط Endo به کمیسیون بورس و اوراق بهادار و تنظیم کننده اوراق بهادار در کانادا در سیستم تجزیه و تحلیل اسناد الکترونیکی و بازیابی ، از جمله زیر عنوان “عوامل خطر” در پرونده های Endo’s Form 10-K ، فرم 10-Q و فرم 8-K و همچنین همانطور که در اینجا یا در اینجا ذکر شده است ، می تواند بر نتایج آینده Endo تأثیر بگذارد و می تواند باعث شود نتایج واقعی اندو از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر در این ارتباط بیان شده است متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی با این عوامل خطر واجد شرایط هستند. Endo هیچ تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه تحولات آینده یا در غیر این صورت ، به استثنای مواردی که طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است ، ندارد.

اخبار مرتبط  حراج واشنگتن وینز بیش از 1.74 میلیون دلار در طول اولین سریال رویدادهای مجازی جمع می کند

منابع:

 1. Qwo درج بسته. مالورن ، پنسیلوانیا: Endo Aesthetics LLC
 2. ژانگ YZ ، و همکاران. نرم افزار محیط میکروبیول. 2015؛ 81 (18): 6098-6107.
 3. Rossi AM ، Katz BE. کلینیک درماتول. 2014؛ 32 (1): 51-59.
 4. ادکینز TJ ، و همکاران. واکسن کلون ایمونول. 2012؛ 19 (4): 562-569.
 5. Kaplan FT مواد مخدر امروز (بارک). 2011؛ ​​47 (9): 653-667.
 6. Hexsel DM و همکاران. مقایسه به صورت جانبی مناطق با و بدون فشار سلولیت با استفاده از تصویربرداری رزونانس مغناطیسی. درماتول سورگ. 1388؛ 35 (10): 1471-7.
 7. خان MH ، و همکاران. درمان سلولیت: قسمت اول پاتوفیزیولوژی. J Am Acad Dermatol. 2010؛ 62: 361-70.
 8. Querleux B ، و همکاران. آناتومی و فیزیولوژی بافت چربی زیر جلدی توسط تصویربرداری از رزونانس مغناطیسی داخل بدن و طیف سنجی: روابط با جنس و حضور سلولیت. فناوری Res Resort Technol. 2002 ؛ 8 (2): 118-24.
 9. رودولف سی و همکاران. دیمورفیسم جنسیتی ساختاری و بیومکانیک بافت زیر جلدی گلوتئال – پیامدهای پاتوفیزیولوژی سلولیت. Plast Reonstr Surg. 2019؛ 143 (4): 1077-86.
 10. Avram MM. سلولیت: مروری بر فیزیولوژی و درمان آن. لیزر J Cosmet Cosmetics. 2005 ؛ 7: 1-5.
 11. پیرارد GE ، و همکاران. سلولیت: از فتق ایستادن چربی تا علائم کشش هیپودرم. من ام جی درماتوپاتول هستم. 2000 ؛ 22 (1): 34-7.

SOURCE Endo International plc

لینک های مربوطه

https://www.endo.com