به لطف امضای توافق نامه با ماکسیما لتویا ، که زنجیره ای عمده فروشی در این منطقه است ، Reflexis با موفقیت در منطقه بالتیک گسترش می یابد.

راه حل های Reflexis Real-Task Manager و Q-Walk راه حل ها به افزایش بهره وری و انطباق کمک می کند

DEDHAM ، ماساچوست و LONDON ، 7 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Reflexis Systems ، ارائه دهنده پیشرو در راه حل های مدیریت هوشمند و اجرایی برای مشاغل چند شاخه ای در بخش های خرده فروشی ، غذا ، مهمان نوازی و بانکی ، امروز اعلام کرد که ماکسیما ، یکی از بزرگترین زنجیره های خرده فروشی لتونی ، بستر Reflexis ONE را انتخاب کرده است برای افزایش بهره وری و اقتصاد بهره برداری از فروشگاه های خود.

ماکسیما لتویا Reflexis Real-Task Manager (راه حلی برای مدیریت وظیفه در زمان واقعی) و Q-Walk را در 175 فروشگاه خود مستقر خواهد کرد و توسط بیش از 7،400 کارمند منطقه استفاده خواهد شد. اجرای این راه حل ها باعث می شود ماکسیما لتویا بتواند انطباق خود را در فروشگاه های خود بهبود بخشد و حسابرسی ها را تسهیل کند. علاوه بر این ، به افزایش بهره وری و اقتصاد عملیاتی کمک خواهد کرد. استقرار سکوی Reflexis ONE بخشی از برنامه بلند مدت ماکسیما با محوریت سرمایه گذاری در فناوری های جدید خرده فروشی است که به افزایش بهره وری و اقتصاد عملکرد فروشگاههای انفرادی و آسانتر کردن کار برای کارمندان کمک خواهد کرد.

اخبار مرتبط  تولید ، مصرف ، واردات و صادرات ، تحولات ، روند محصولات ، جریان تجارت بین المللی ، مشخصات و آدرس های تولیدکنندگان پیشرو

برنامه های Reflexis به لطف استفاده از فن آوری های تلفن همراه باعث صرفه جویی در وقت و کار آسان تر در کارمندان ، مدیران و مدیران بخش می شوند. Maxima همچنین دید بهتری نسبت به کارهای انجام شده و بستر دسترسی متمرکز به ممیزی ها و سیستم های گزارشگری به دست خواهد آورد.

OP Choudhary ، مدیرعامل Reflexis برای اروپا ، خاورمیانه و آفریقا گفت: “ما مشتاقانه با چنین زنجیره خرده فروشی معتبر و با بیش از 20 سال تجربه در بخش مواد غذایی همکاری خواهیم کرد.” “ماکسیما لتویا در حال تغییر و تحول در کار خود است و ما مفتخریم که ابزارهایی را برای تحقق اهداف آینده خود در اختیار آنها قرار دهیم.”

اخبار مرتبط  InMed برای حضور در چهارمین کنفرانس سالانه شاهدانه Canaccord Genuity

ویکتورهای تروسینز ، مدیرعامل ماکسیما لاتویا گفت: “فناوری های نوآورانه و به خوبی طراحی شده برای فروشگاه های ماکسیما بسیار مهم هستند زیرا آنها کارکنان ما را قادر می سازند کارهای روزانه خود را به سرعت و به راحتی انجام دهند و به آنها فرصت بیشتری برای تمرکز روی مشتری می دهند.” “این به ما امکان می دهد تا بهره وری را افزایش دهیم ، به محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان ارائه دهیم و همچنین از خانواده ها در سراسر لتونی پشتیبانی خواهیم کرد. ما خوشحالیم که قدم بعدی در زمینه دیجیتالی شدن را با همکاری با رهبران نوآوری و فناوری برای دستیابی به مشتریان و کارمندان خود برداشته ایم. ارزش افزوده قابل توجهی. “

درباره Reflexis Systems، Inc.

Reflexis Systems پیشرو در ارائه راه حل های مدیریت هوشمند ، اجرایی و ارتباطات برای مشاغل چند شاخه ای در بخش های خرده فروشی ، مواد غذایی ، مهمان نوازی و بانکی است.

اخبار مرتبط  ویتامین های شکلاتی به سراسر کشور می رسند ، ویتامین های Mybite توزیع را تا 20،000+ درب افزایش می دهد

سکوی هوشمند پلت فرم Reflexis ONE توسط مشتریان ما در سراسر جهان برای تسهیل مدیریت ، بهبود ارتباطات و بهینه سازی تصمیمات برنامه ریزی کار استفاده می شود. امروزه ، پلتفرم Reflexis ONE توسط بیش از 275 شرکت پیشرو در بخش های خرده فروشی ، غذا ، مهمان نوازی و بانکی مورد استفاده قرار می گیرد تا بطور قابل توجهی بهره وری نیروی کار و حفظ مشتری و تعامل مشتری افزایش یابد.

Reflexis Systems یک شرکت خصوصی است که در ددمام ایالت مستقر است ماساچوست و در شهرها شعبه دارد آتلانتا، کلمبوس، لندن ، دوسلدورف و پونه (هند) و همچنین دفاتر سراسر اروپا و آمریکای لاتین. برای اطلاعات بیشتر ، به www.Reflexisinc.com مراجعه کنید.

رفلکس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: لینکدین | وبلاگ | توییتر | YouTube

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/967455/Reflexis_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.reflexisinc.com

SOFCE Reflexis Systems، Inc.