وبنوول برای جذب نویسندگان با استعداد تر ، نسخه بهاری از جوایز Webnovel Spirity 2020 را اعلام کرد

برای جذب نویسندگان مشتاق تر ، وبنوول آثار نویسندگان انگلیسی را از سراسر جهان می پذیرد ، از جمله کسانی که به کشو می نویسند و افرادی که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند شرکت کنندگان می توانند آثار را در شش دسته زیر ارسال کنند: آخرالزمان ، عشق شیرین ، شوالیه ها و جادو ، تکامل ، LitRPG [gatunek literacki łączący konwencje gier komputerowych RPG z powieściami fantasy i science fiction – przyp. tłumacza] و کمدی در هر رده بیش از یک برنده وجود دارد و هر یک از آنها 10،000 دریافت می کنند. دلار آثار برنده بر اساس ارزش تجاری اثر ، انتشار منظم و محبوبیت نویسنده در بین خوانندگان انتخاب می شوند.

اخبار مرتبط  لوازم خانگی و یخچال دالینگ در Palm Beach County ضمن حفظ خدمات و لوازم برقی و بهداشتی ، روشهای بهداشتی و ایمنی را حفظ می کند

پلت فرم Webnovel پشتیبانی سرمقاله فردی را ارائه می دهد. سردبیران شاغل در این شرکت از نزدیک با نویسندگان در مورد اجرای کمپین همکاری می کنند و اطلاعاتی راجع به آخرین روندها در حوزه تولید محتوا ارائه می دهند.

وبنوول نویسندگان را بزرگترین خیر خود می داند. یكی از مأموریتهای این شركت ، حمایت از نویسندگان در جهت كسب درآمد از كار خود و در نتیجه ترغیب بیشتر نویسندگان با استعداد برای به اشتراک گذاشتن جلوه های خلاقیت خود است.

انتشار آثار ادبی در اینترنت با انتشار فیزیکی متفاوت است و فرم جدیدی از تولید محتوا را تشکیل می دهد. مدل اتخاذ شده توسط وبنوول به نویسندگان اجازه می دهد تا آثار به پایان رسیده یا متون ناتمام را در دسته ها منتشر کنند. نویسندگان می توانند در حالی که خوانندگان با متون خود آشنا هستند ، به نوشتن خود ادامه دهند ، و این باعث می شود که نویسندگان از بازخورد خوانندگان راحت شوند. خوانندگان همچنین می توانند از طریق بستر Webnovel مستقیماً با نویسندگان ارتباط برقرار کنند.

اخبار مرتبط  Farm Rich خط تولید 'Garden Inspirations' را با کدو تنبل کدو تنبل و گل کلم به سبک رستوران گسترش می دهد

پیش از این ، این شرکت با موفقیت رقابت مشابهی را در فیلیپین انجام داده بود. به عنوان بخشی از کل مجموعه جوایز 206،000 PLN دلار به 148 شرکت کننده اهدا شد.

اطلاعات بیشتر درباره این جایزه در https://activity.webnovel.com/noah/857910915/index

Webnovel

Webnovel یک بستر ادبی جهانی و آنلاین است که بیش از 60،000 نفر را گرد هم آورده است نویسندگان بین المللی و بیش از 200 مترجم. بیش از 100000 از طریق وبنوول منتشر شده است. رمان های اصلی این سکوی بیش از 60 میلیون بازدید کننده از سراسر جهان را به خود اختصاص داده است. ادبیات چین شامل 8.1 میلیون نویسنده و 12.2 میلیون اثر ادبی به نمایندگی از بیش از 200 ژانر است. این شرکت دارای انتشارات موفق بسیاری از جمله “شمع در قبر” ، “تواریخ سارقان قبر” ، “نیروانا در آتش” و “چگونه می توان پادشاه آواتار شد” که بر اساس آن فیلم ها ، سریال ها ، انیمیشن ها ، طنزها و بازیها ساخته شده اند. Tencent سهامدار و شریک استراتژیک آن است.

اخبار مرتبط  کاسیو برای انتشار مدل همکاری بین G-SHOCK و Rui Hachimura

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1200417/Webnovel_Launches_Webnovel_Spirity_Award_Spring_2020_Nurture_More_Talented.jpg

منبع Webnovel