Blenders Eyewear از خط جدید لنزهای آبی روشن رونمایی می کند

“افزایش تقاضا برای مد روزهای سرگرم کننده وجود دارد که معقول می شود زیرا ساعتهای طولانی را در مقابل صفحه های خود می گذرانیم – بیشتر از هر زمان دیگر. آوردن در مخلوط کن برای اطمینان بیشتر از امنیت دفاتر در این لحظه درست با مأموریت ما برای زندگی است. در حرکت رو به جلو هستیم و ما مشتاق هستیم تا راه حل های بیشتری را برای مشتریان خود باز کنیم. “مدیر عامل و بنیانگذار Blenders Eyewear گفت چیس فیشر.

مخلوط کن های سبک Blue Blue برای کارمندان اداری شیک و علاقه مند به یک اندازه گیری اضافی از محافظت در برابر چشمان خود ، یا هر کسی که به دنبال به حداقل رساندن خستگی چشم باشد ، طراحی شده است. عکس ها در اینجا موجود هستند سری L یک قاب مربعی سبک است و دارای ویژگی های Blenders است که دارای رنگ های روشن است و نام های آن شامل “گربه اجتماعی” ، “Data Daze” ، “Rebel Smart” و “Hustle Up” است. ساحل با شیوه ای گردتر و دارای لکه های ظریف رنگی است که در بازوهای “Classy Attitude” ، “پول Meister” ، “Project Whisky” و “Clearly Wild” به وجود می آید. 50 دلار.

مخلوط کن ها در یک مأموریت قرار دارند تا از مردم الهام بگیرند تا زندگی را با حرکت رو به جلو انجام دهند. در سال 2012 توسط آ سن دیگو سرمربی گشت و گذار ، فیشر این شرکت را از پنج سال در کسب و کار کوله پشتی در ساحل به یک مارک جهانی افزایش داد.

اخبار مرتبط  Lancaster Colony تاریخ و ساعت جلسات سالانه را اعلام می کند

مخلوط کن ها ابتدا در انجمن گشت و گذار یک دژ محکم به دست آوردند. فهرست این ورزشکاران شامل بهترین بازیکن برتر فوتبال است لکی پیترسون، طرفدار اسنوبردر کام FitzPatrick و جسیکا جنسون، و بیشتر. برای اطلاعات بیشتر ، به BlendersEyewear.com مراجعه کنید.

درباره بلندرهای عینک
Blenders Eyewear در سال 2012 توسط تأسیس شد چیس فیشر که در سن دیگو ، کالیفرنیا مخلوط کن ها طیف گسترده ای از عینک آفتابی و عینک برفی را تولید می کنند. رانده شده توسط شعار گسترده شرکت “زندگی در حرکت رو به جلو ،” محصولات آن با زیبایی شناسی جسورانه ای تأکید می شود که بر پیشرفت های رنگی مترقی با هدف یک سبک زندگی فعال تأکید می کند. اکنون یک تیم با استعداد از طراحان ، عکاسان و ارتباطات طاقت فرسا و روحیه دهندگان ، Blenders یکی از سریعترین مارک های عینک آفتابی در آمریکا است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.BlendersEyewear.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  فناوری آینده صنعت زیبایی را پیش می برد

SOURCE بلندر عینک