آکرنا کسب مقدار زیادی از ارگانیک ها را کامل می کند

دنور، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Akerna Corp. (Nasdaq: KERN) ، ارائه دهنده پیشرو در مورد راه حل های نرم افزاری سازمانی برای صنعت حشیش و توسعه دهنده اولین برنامه تولید بذر به فروش بذر به فروش شرکت صنعت (ERP) نرم افزار (ERP) ابراز خرسندی اعلام می کند که مالکیت Ample Organics Inc. را به اتمام رسانده است ، کانادا سکوی فروش بذر و فروش پیشرو در صنعت با اکثر سهم بازار.

وی گفت: “بعد از همکاری نزدیک با جان و تیم در Ample در طی شش ماه گذشته برای نهایی کردن ادغام و رفتن به استراتژی های بازار ، من نتوانستم اعتماد بیشتری به شایستگی های معامله و هم افزایی های مرتبط داشته باشم.” جسیکا بیلینگزلی، مدیر ارشد اجرایی ، آکرنا. “اقتصاد حشیش روی آکرنا اجرا می شود. نزدیک بودن ما به خرید Ample Organics موقعیت ما را به عنوان ارائه دهنده فناوری جهانی مقیاس در صنعت خدمت می کند.”

این ترکیب با بهره گیری از پلتفرم برتر جهانی فناوری خود ، به Akerna یک مزیت مهم می بخشد و از طریق پاسخگویی و شفافیت به کل زنجیره تأمین و نهادهای نظارتی آن می پردازد. آکرنا با این کسب و کار ، استراتژی تجاری خود را برای تکمیل رشد ارگانیک قوی با کسب انتخاب شرکتهای فناوری بسیار هدفمند و هم افزایی در دست اجرا دارد.

اظهار داشت: “امروز نقطه عطف قابل توجهی برای Ample Organics است” جان پرنتیسمدیر ارشد اجرایی Ample وی گفت: “ما از اینكه ما با آكورنا در حال پیوستن نیروها هستیم برای ایجاد تنها ارائه دهنده واقعی راه حلهای فناوری برای بخش شاهدانه در سراسر كشور ، بسیار هیجان زده هستیم. آمریکای شمالی“”

اخبار مرتبط  کرنی کاترین بلک را به عنوان شریک منصوب می کند ، و در زمینه تحول و رشد برای شرکت های خرده فروشی و مصرف کننده تخصص اضافه می کند

تحت شرایط معامله ، Ample Organics برای به دست آورد 7.5 میلیون دلار کانادا به صورت نقدی و تقریباً 3.3 میلیون سهم قابل معامله در تعداد معادل سهام مشترک آکرنا.

کاون به عنوان مشاور مالی انحصاری آكنا عمل كرد و شركت INFOR Financial بعنوان مشاور مالی انحصاری Ample Organics عمل كرد.

همه شماره ها براساس نرخ ارز ارزی است 17 دسامبر 2019.

درباره آکرنا
آکرونا یک شرکت فناوری رعایت مقررات جهانی در فضای حشیش است. خدمات ارائه دهنده آکرنا شامل MJ Platform است®، سیستمهای داده برگ®علوم انفرادی ، Trellis و Organical Ample. از زمان تأسیس در سال 2010 ، این شرکت بیش از موارد پیگیری کرده است 18 میلیارد دلار در فروش حشیش. آکرنا مستقر است دنور.

بیانیه های رو به جلو
برخی از اظهارات بیان شده در این نسخه و هر جمله همراهی از سوی مدیریت ، “بیانیه های آینده نگر” به معنای مفاد “بندر ایمن” قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 است. وقتی در این بیانیه مطبوعاتی استفاده می شود ، کلمات “تخمین” ، “پیش بینی شده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “قصد” ، “باور” ، “جستجو” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “خواست” ، “باید” ” آینده “،” پیشنهاد “و تغییرات این کلمات یا اصطلاحات مشابه (یا نسخه های منفی چنین کلمات یا عبارات) برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این گفته های آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده ، شرایط یا نتایج نیستند ، و شامل تعدادی از خطرات مهم شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عوامل مهم ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل آکرنا هستند ، می تواند منجر به نتایج واقعی شود یا نتایج (از جمله ، بدون محدودیت ، نتایج قراردادهای آکرنا ، ابتکارات استراتژیک و برنامه های تجاری که در اینجا شرح داده شده است) از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر مورد بحث قرار می گیرد متفاوت است. عوامل مهم از جمله سایر مواردی که ممکن است بر نتایج یا نتایج واقعی تأثیر بگذارد ، عبارتند از: (i) توانایی آکرنا در تشخیص مزایای پیش بینی شده از یک شرکت دولتی ، (ب) رقابت ، (iii) توانایی آکرنا در رشد و مدیریت سودآوری رشد ، (IV) توانایی آکرنا در حفظ روابط با مشتریان و تأمین کنندگان و حفظ مدیریت و کارکنان اصلی آن ، (v) هزینه های مربوط به یک شرکت دولتی ، (vi) تغییر در قوانین یا مقررات مربوط ، (vii) توانایی Akerna در شناسایی و ادغام خرید و دستیابی به هم افزایی ها و کارآیی های مورد انتظار در ارتباط با مشاغل اکتسابی ، (viii) و سایر خطرات و عدم قطعیت های فاش شده هر از گاهی در پرونده های آکنا با کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده ، از جمله موارد زیر “عوامل خطر” در آن. نتایج واقعی ، عملکرد و یا دستاوردها ممکن است از لحاظ مادی و به طور بالقوه از هر پیش بینی و اظهارات آینده نگر و فرضیاتی که اینها از اظهارات آینده نگر متفاوت هستند متفاوت باشد. نمی توان اطمینان داد که داده های موجود در اینجا بازتاب دهنده عملکرد آینده در هر درجه است. به شما هشدار داده شده است که به عدم اعتماد به اظهارات آینده نگر به عنوان پیش بینی کننده عملکرد آینده به عنوان اطلاعات مالی و سایر اطلاعات پیش بینی شده ، مبنای تخمین ها و فرضیات مبتنی بر ذات خود را در معرض خطرات مهم ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل قرار دهید ، که بسیاری از آنها فراتر از کنترل آکرنا. تمام اطلاعات موجود در مورد اطلاعات در مورد اطلاعات مربوط به Akerna ، یا تاریخ چنین اطلاعاتی ، در مورد اطلاعات شخص دیگری به غیر از Akerna ، فقط در مورد تاریخ آن صحبت می شود. آکرونا هیچگونه وظیفه ای برای به روزرسانی یا تجدیدنظر در اطلاعات موجود در اینجا ندارد. پیش بینی ها و تخمین ها در مورد صنعت آکرنا و بازارهای پایانی مبتنی بر منابعی است که معتقدند قابل اطمینان است. با این وجود ، نمی توان اطمینان داشت که این پیش بینی ها و تخمین ها به طور کامل یا جزئی ثابت خواهند شد.

اخبار مرتبط  هنرمندان محلی نشویل در یک نمایش مد طرفدار پشتیبانی از جنبش # MaskUp4USA ستاره می گیرند

SOURCE Akerna Corp.