رشد سایبان تغییرات در عملکردهای جهانی را برای هدایت تمرکز استراتژیک اعلام کرد

  • این اقدامات باعث ترغیب بیشتر عرضه و تقاضای جهانی و عملکرد ساده می شود
  • شرکت همچنان انتظار دارد متحمل شود تقریباً 700 دلار-800MM شارژ قبل از مالیات در Q4 مالی 2020

SMITHS می افتد ، روشن است، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت رشد سایبان (“رشد سایبان” یا “شرکت”) (TSX: WEED) (NYSE: CGC) امروز مجموعه ای از تغییرات عملیاتی جهانی را اعلام کرد که به منظور بهینه سازی بیشتر تولید ، هم ترازی بهتر عرضه و تقاضا و بهبود کارآیی در عملکردهای جهانی خود به عنوان بخشی از بررسی استراتژیک در حال انجام کار ، این شرکت امروز تغییرات زیر را اعلام کرد:

  • آفریقا: Canopy Growth برای خروج از عملیات خود به توافق رسیده است آفریقای جنوبی و لسوتوبا هدف انتقال مالکیت کلیه عملیات آفریقایی خود به یک تجارت محلی. این شرکت انتظار دارد که معاملات در هفته های آینده را ببندد.
  • کانادا: رشد سایبان تأسیسات داخلی خود را تعطیل خواهد کرد یوركتون ، ساسكچوان، برای تراز بیشتر تولید در کانادا با شرایط بازار این شرکت از ظرفیت تولید خود اطمینان دارد کانادا تقاضای مصرف کننده را به آینده برآورده می کند.
  • آمریکای لاتین: سایبان رشد عملیات خود را در محل کشت خود متوقف می کند کلمبیاانتقال به یک الگوی دارایی ، که از تأمین کنندگان محلی برای مواد اولیه و Procaps برای فعالیتهای فرمولاسیون و محوطه سازی استفاده می کند ، همانطور که در توافق نامه قبلاً اعلام شده بین دو شرکت بیان شده است.. این فعالیت ها از موضع حمایت می کند کلمبیا به عنوان قطب تولید شرکت LATAM و توسعه مداوم صنعت شاهدانه آن است.
  • ایالات متحده: رشد سایبان عملیات کشاورزی خود را در سال متوقف خواهد کرد اسپرینگفیلد، نیویورک، به دلیل فراوانی شاهدانه تولید شده در فصل رشد 2019. این شرکت به تولید محصولات CBD مشتق از گیاه شاهدانه برای بازار ایالات متحده ادامه خواهد داد.

وی گفت: “وقتی در ژانویه وارد رشد بوم گردی شدم ، متعهد شدم که یک بررسی استراتژیک را انجام دهم تا ساختار هزینه خود را کاهش داده و میزان سوختن پول خود را کاهش دهیم.” دیوید کلین، مدیرعامل ، رشد سایبان. وی گفت: “من معتقدم که تغییرات ذکر شده امروز گامی مهم در تلاشهای مستمر ما برای تمرکز اولویت های شرکت است و نتیجه آن به یک سازمان سالم تر و قوی تر خواهد بود که همچنان در این صنعت نوآوری و پیشرو خواهد بود. من می خواهم صمیمانه از اعضای تشکر کنم. از تیمهایی که تحت تأثیر این تصمیمات قرار گرفته اند به دلیل مشارکت خود در کمک به رشد سایبان. “

اخبار مرتبط  شروین - ویلیامز برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 28 ژوئیه 2020

این شرکت همچنان انتظار دارد براساس اطلاعاتی که در حال حاضر در اختیار مدیریت است ، هزینه های پیش از مالیات را تقریباً ثبت کند 700 دلار-800MM در پایان سه ماهه 31 مارس 2020. این مربوط به این اطلاعیه و اطلاعیه های قبلی و همچنین هرگونه تغییر اضافی در طول بررسی سازمانی و استراتژیک است. تغییرات سازمانی که امروز اعلام شده است ، شامل کاهش تعداد تقریبی 85 موقعیت تمام وقت است.

تمام ارقام گزارش شده در بالا با توجه به پایان سه ماهه 31 مارس 2020 مقدماتی هستند و مورد بررسی قرار نمی گیرند و در صورت تغییر شرکت تنظیم صورت های مالی تلفیقی خود را برای سال گذشته 31 مارس 2020. بر این اساس ، به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که اعتماد غیرمجاز را به اطلاعات فوق الذکر قرار دهند. این شرکت در آینده قصد ارائه نتایج اولیه را ندارد. نتایج اولیه ارائه شده در این نسخه خبری “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست های اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 و “اطلاعات رو به جلو” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا را تشکیل می دهند ، بر اساس چندین فرضیه و در معرض تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارند. نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشد. به “اعلامیه در مورد اظهارات پیش رو” مراجعه کنید.

در اینجا به رشد آینده می پردازیم.

درباره شرکت رشد سایبان
Canopy Growth (TSX: WEED، NYSE: CGC) یک شرکت برتر جهان در تولید کانابیس ، شاهدانه و شاهدانه است که مارک های متفاوتی و انواع کانابیس را در فرم های کپسول خشک ، روغنی و سافتگل و همچنین دستگاه های پزشکی از طریق شرکت تابعه Canopy Growth ارائه می دهد. KG.، Storz & Bickel GMbH & Co. KG. از نوآوری محصول و فرآیند تا اجرای بازار ، Canopy Growth با شور و اشتیاق به رهبری و تعهد به ساختن یک شرکت حشیش در سطح جهانی یک محصول ، سایت و کشور به طور همزمان هدایت می شود. Canopy Growth در بیش از ده کشور در پنج قاره فعالیت دارد.

اخبار مرتبط  نوآوری دیجیتال در بخش املاک و مستغلات

بخش پزشکی Canope Growth ، Spectrum Therapeutics با افتخار به آموزش پزشکان مراقبت های بهداشتی ، انجام تحقیقات بالینی مستحکم و تقویت درک عموم از حشیش اختصاص داده و میلیون ها دلار را به لبه برداری ، تحقیقات تجاری و توسعه IP اختصاص داده است. Spectrum Therapeutics طیف وسیعی از محصولات طیف کامل را با استفاده از سیستم طبقه بندی طبقه بندی شده رنگی و همچنین Dronabinol کانابینوئید تک تحت برند Bionorica Ethics به فروش می رساند.

Canopy Growth در سراسر فروشگاه های خرده فروشی فعالیت می کند کانادا تحت عنوان برنده جایزه Tweed و توکیو دود آگهی. Tweed یک برند حشیش در سطح جهان است که با تمرکز روی محصولات با کیفیت و روابط با مشتری معنادار ، زیر مجموعه بزرگ و وفاداری ایجاد کرده است.

از لیست عمومی تاریخی ما در بورس اوراق بهادار تورنتو و بورس اوراق بهادار نیویورک گرفته تا گسترش بین المللی ادامه یافته ، افتخار در پیشبرد ارزش سهامداران از طریق رهبری ، در تمام آنچه در رشد سایبان انجام می دهیم حکاکی شده است. Canopy Growth با نامهای بخش پیشرو از جمله نمادهای شاهدانه Snoop Dogg و ست روگنبا نام افسانه های DNA ژنتیک و بذر خانه های سبز و نامهای Constellation Brands ، رهبر الکل Fortune 500 ، نام چندی از آنها نیست. Canopy Growth یازده سایت تولید کانابیس دارای مجوز با بیش از 10.5 میلیون فوت مربع ظرفیت تولید ، از جمله بیش از یک میلیون فوت مربع از فضای تولید GMP دارای مجوز فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.canopygrowth.com مراجعه کنید

توجه به اظهارات جستجوی پیشرفته
این انتشار خبری حاوی “بیانیه های آینده دار” به معنای قانون اصلاح دادخواست در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 و “اطلاعات آینده دار” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است. اغلب ، اما نه همیشه ، می توان با استفاده از کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” یا “انتظار نمی رود” ، “انتظار می رود” ، “تخمین ها” ، “قصد دارد” ، جمله ها و اطلاعات آینده نگر را شناسایی کرد. پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “، یا” ایمان می آورد “یا تغییراتی از این کلمات و عبارات یا بیانگر این که برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن “یا” خواهد بود “. گرفته شده ، رخ می دهد یا به دست می آید. اظهارات یا اطلاعات به جلو ، شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای Canopy Growth یا شرکتهای تابعه آن از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت کند. اظهار نظر یا اطلاعات موجود در این خبر. ریسکها ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل درگیر با اطلاعات آینده نگر می تواند باعث بروز واقعیت های واقعی ، نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصتها شود تا از نظر مادی از اطلاعاتی که بیان شده یا دلالت بر چنین اطلاعاتی آینده نگرانه دارند ، از جمله توانایی شرکت برای ارضای قراردادهای فروش استان یا استانها باشد. خرید کلیه شاهدانه اختصاص یافته به آنها ، و چنین خطرات موجود در فرم اطلاعات سالانه شرکت به تاریخ 25 ژوئن 2019 و به تنظیم کننده اوراق بهادار کانادایی که در پروفایل صادرکننده شرکت در SEDAR در www.sedar.com موجود است. اگرچه این شرکت معتقد است که فرضیات و عواملی که در تهیه اطلاعات پیش بینی شده یا بیانیه های آینده نگر در این خبرنامه استفاده می شود منطقی است ، اما نباید اتکا به این اطلاعات غیرقابل اعتماد باشد و نمی توان اطمینان داد که چنین اتفاقاتی رخ خواهد داد. چهارچوب زمانی فاش شده یا اصلاً. اطلاعات آینده نگر و بیانیه های آینده نگر در این خبرنامه از تاریخ انتشار این خبر ساخته شده است و شرکت تعهدی برای به روزرسانی عمومی این اطلاعات آینده نگر یا اطلاعات آینده نگر برای بازتاب اطلاعات جدید ندارد. ، رویدادهای بعدی یا در غیر این صورت مگر اینکه طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم باشد.

اخبار مرتبط  OpSense از کیت حسگر بی سیم سلف سرویس برای نظارت بر عملکردهای مواد غذایی خبر داد

شرکت رشد سایبان منبع

لینک های مربوطه

canopygrowth.com

پاسخی بگذارید