کتاب جدید Percy M. Tejeda 69 Poemas ، مجموعه ای Reverberating شعر که بیانگر خواسته های قلب و تنهایی ذهن است

پرسی در مورد این کتاب خود گفت: “ایده جلب توجه مردم از طریق این کتاب متولد می شود ، برای ادامه استفاده از کلمات به عنوان راهی مناسب برای بیان بسیاری از احساسات ما ، همراه با آن تجلی معتبر که در اثر رفتار ما بوجود می آید. بیان بین اشعار ، همان چیزی است که در این فرصت به ما اجازه می دهد تا خواسته های خود را به سمت کسی که ما را جذب می کند رها کنیم ، تا زمانی که خودمان را بین نامه هایی با برخوردهای پر از احساس قرار ندهیم. از واقعیت ما که گاهی اوقات از آن دور می شویم. سرانجام ، این آهنگ ممنوعه که خیال را به پرواز در می آورد تا به اوج لذت هایی برسد که در آن ممنوع واقع نیست و داستانی است که در خیابان ها زندگی می کند اما توسط وجدان ما نادیده گرفته می شود. “

اخبار مرتبط  جاده ابریشم Xinhua: شهر Changzhou ، شرق چین ، برای ترویج گردشگری از طریق پخش زنده

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، Percy M. Tejeda’s کتاب جدید 69 شعر تأثیرات ذاتی روح روان انسان را نشان می دهد که فضیلت و حرمت زندگی را در حالی که در زمان و مکان سرخوش می شود فاش می کند.

مشتریانی که مایل به مشروب برانگیختن هر شعر این کتاب هستند ، می توانند خریداری کنند 69 شعر در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes و Noble.

اخبار مرتبط  شرکت بطری سازی آمریکای مرکزی طرح های رضایت نامه USD و PEN را آغاز می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره زیر تماس بگیرید با انتشارات صفحه: 866-315-2708.

درباره انتشارات صفحه:
انتشارات صفحه یک انتشارات سنتی کامل و کامل است که همه پیچیدگی های مربوط به انتشار کتاب های نویسندگان آن ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را در بر می گیرد. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و با مشکلی در مورد مشاغل پیچیده مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد مشابه مواجه نیستند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر اشتیاق خود تمرکز کند: نوشتن و خلق. در www.pagepublishing.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  توافق نامه حمایت از برنامه امنیت سرگرمی CEC ، 200 میلیون دلار بودجه در بدهی در مالکیت. Chuck E. Cheese و پیتزا پیتر پایپر در حالی که شرکت همچنان روند بازاریابی خود را برای کاوش در مورد فروش فوق العاده و معاملات به حداکثر رساندن ارزش ادامه می دهد ، به مهمانان خدمات می دهد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1202033/Percy_M__Tejeda.jpg

منبع انتشارات صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com