ماه بستنی ملی را با هدیه بستنی رایگان از بستنی هادسونویل جشن بگیرید

  • 8-12 ژوئیه: سال تأمین بستنی (برنده انتخاب شد 13 ژوئیه)
  • 15-19 ژوئیه: شما 8 پین انتخاب می کنید (برنده انتخاب شد 20 ژوئیه)
  • 22-26 ژوئیه: سال تأمین بستنی (برنده انتخاب شد 27 ژوئیه)

مسابقات 12 هفته ای که آغاز شد 27 مه و در اواسط ماه اوت به پایان می رسد. جایزه بزرگ اقامت در هتل گراند در جزیره مکیناک. هادسونویل برای کوپن نیز پیشنهاد ویژه ای را ارائه می دهد 2 دلار خاموش کردن هر طعم – کوپن را می توان در hudsonvilleicecream.com/sweetestsummerever ادعا کرد و در فروشگاه های مواد غذایی محلی که در آن هادسونویل فروخته شده.

اخبار مرتبط  شرکت Latitude Beverage محدوده ویسکی اسب چرخ را با گل سرسبد مستقیم بوربن گسترش می دهد

وی گفت: “ماه بستنی ملی ماه محبوب ما در سال است و ما با انجام کارهایی که انجام می دهیم – به اشتراک گذاری بستنی جشن می گیریم”. راشل مینگینگشلاگر، مدیر بازاریابی بستنی هادسونویل. “با توجه به تابستان امسال کمی متفاوت از آنچه پیش بینی شده بودیم ، این هدیه های هفتگی راهی عالی برای ما هستند که بستنی را به مردم بدست آوریم و به آنها چیزی شیرین بدهیم تا روزشان را روشن تر کند.”

بستنی هادسونویل متعهد به شیرین تر کردن لحظات است و از طریق برنامه Random Acts of بستنی خود بستنی را به کارگران اصلی و کسانی که در خطوط مقدماتی بیماری کورون ویروس قرار دارند هدیه داده است. علاوه بر این ، هادسونویل امسال با مجموعه های بستنی موجود برای خرید آنلاین در فروشگاه.hudsonvilleicecream.com پیشنهادات خود را گسترش داده است و به طرفداران همه جا این فرصت را می دهد تا طعم هادسونویل را که در آن زندگی می کنند ، بدست آورند.

اخبار مرتبط  Lowe's نتایج اولیه پیشنهادات مناقصه نقدی خود را برای برخی از اوراق بهادار بدهی برجسته خود اعلام می کند و به کل زیرپوش مناقصه و مناقصه افزایش می یابد

بستنی هادسونویل با بیش از 50 نوع طعم دار ، بستنی سنتی و گزینه های رایگان لبنیاتی را در بیش از ده کشور در مغازه های اسکوپ و فروشگاه های مواد غذایی در دسترس می کند. هادسونویل اوایل امسال در ترکیب جدید pintra indulgent حضور داشت. بستنی هادسونویل با بالاترین کیفیت شیر ​​و خامه ساخته شده محلی که توسط دامداران همسایه لبنیات تهیه می شود ، در برخی از مایل ها در 10 مایل از دفتر مرکزی آن قرار دارد. اگرچه این شیرینی فروشی دارای یک لیست عطر و طعم در حال تحول است ، بستنی هادسونویل همچنان از بیش از 90 سال پیش همچنان از همان دستور العمل پایه استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بستنی هادسونویل ، به www.hudsonvilleicecream.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  دادگاه ولسوالی در دعاوی بیمه COVID-19 حکم به نفع صاحبان مشاغل صادر می کند

SOURCE بستنی هادسونویل

لینک های مربوطه

https://www.hudsonvilleicecream.com