تأمین نیرو برای خانه ها و خانواده ها

MILWAUKEE، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – برق قابل اعتماد در خانه برای بسیاری از نقاط مختلف کشور برای برق کار ، مدرسه و زندگی روزمره بسیار مهم است. با این وجود در فصل هوای شدید آتی ، قطع برق قطعاً نزدیک است و شرکت Briggs و Stratton راه حل های مختلفی برای کمک به روشن کردن چراغ ها دارد.

فصل طوفان سال 2020 می تواند احتمال فوق العاده ای برای طوفان های اصلی که به خط ساحلی ایالات متحده و ایالات متحده حمله می کنند ، باشد کارائیبطبق پیش بینی سالانه هواشناسی گرمسیری ایالت کلرادو که در اوایل ماه جاری منتشر شد. همانطور که کسانی که در مسیر این طوفان ها هستند می دانند ، قطع برق با قلمرو همراه است و ژنراتورهای آماده به کار بهترین راه برای تأمین انرژی قابل اعتماد هستند.

Briggs & Stratton خط کاملی از ژنراتورهای آماده به کار و یک شبکه پشتیبانی گسترده را ارائه می دهد تا مطمئن شوید که از قدرت مورد نیاز و فناوری پیشرو در مدیریت انرژی برخوردار هستید تا مطمئن شوید که قدرت خانه شما ضرب و شتم ندارد و سبک زندگی شما بدون وقفه می رود.

اخبار مرتبط  شرکت Weed News نقشه تعویض قانونی ماری جوانا را برای سال 2020 منتشر می کند

Briggs & Stratton توضیح داد: “ژنراتورهای آماده به کار می توانند کل خانه را نیرو بگیرند ، و از آنجا که به سیستم الکتریکی خانه متصل هستند ، حداقل وقفه وجود دارد.” برایان نورتویمدیر خدمات میدانی “هنگامی که یک طوفان قدرت را خاموش می کند ، ژنراتور به طور خودکار قدرت را تحویل می گیرد ، به شما این امکان را می دهد تا به جای نگرانی در مورد قطع برق ، از خانواده مراقبت کنید و آنچه را که لازم دارید انجام دهید.”

از پیش برنامه ریزی
آماده شدن در برابر حوادث آب و هوایی و خاموشی برای محافظت از املاک ، بهره وری و بهزیستی بسیار مهم است. آماده سازی از همه مهمتر است ، زیرا بسیاری از خانه ها به عنوان دفاتر و مدارس مضاعف می شوند و منبع انرژی قابل اطمینان برای حفظ معیشت بسیار مهم است.

Northway گفت: “آمادگی مهم است زیرا یک تولیدکننده آماده به کار یک خرید بیشتر در نظر گرفته شده است و از طرف صاحب خانه مقدماتی برنامه ریزی خواهد داشت.” “ما کسانی را که در مناطق مستعد قطع برق هستند ، تشویق می کنیم تا قبل از هوای شدید به یک فروشنده ژنراتور آماده به کار Briggs & Stratton مجاز یا یک برق چاه برق مراجعه کنند.”

اخبار مرتبط  UniFirst در فروش سالانه قدرت "50 بهترین شرکت برای فروش برای" در لیست جایزه قرار می گیرد

چرا آماده به کار؟
خانواده Briggs & Stratton از ژنراتورهای آماده به کار ، همه در امکانات این شرکت مونتاژ شده اند ویسکانسین، به محض خاموش شدن برق ، از طریق سوئیچ انتقال به طور خودکار درگیر می شود. یک مولد آماده به اندازه مناسب می تواند یک خانه کامل را تأمین کند و هر ژنراتور Briggs و Stratton می تواند یک سیستم مدیریت انرژی هوشمند برای کمک به مدیریت اولویت لوازم خانگی با توان بالا فراهم کند. فن آوری های مدیریت انرژی به صاحب خانه اجازه می دهد قدرت مورد نیاز خود را در هنگام قطع برق با هزینه خرید مقدماتی کمتری در اولویت قرار دهد.

این شرکت دارای 5 سال ضمانت محدود صنعت پیشرو است1 در واحدهای آن که در ابعاد مختلف برای تأمین انرژی در منازل مختلف وجود دارد.

و از آنجا که ژنراتورهای آماده به کار سوخت گاز طبیعی یا پروپان مایع هستند ، نیازی به پر کردن منظم مخزن با بنزین ندارند.

اخبار مرتبط  پیش بینی جهانی تولید نان و نانوایی از 209.9 میلیارد دلار در سال 2019 به 211.9 میلیارد دلار در سال 2020 با CAGR 1٪

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب ژنراتور مناسب ، به www.powernow.com مراجعه کرده یا با شماره 1-800-732-2989 تماس بگیرید.

درباره شرکت Briggs & Stratton:
شرکت Briggs و Stratton ، که مقر آن در آنجا است میلواکی ، ویسکانسینمتمرکز بر تأمین نیرو برای انجام کار و پیشرفت بهتر زندگی مردم است. Briggs & Stratton بزرگترین تولید کننده موتورهای بنزینی در جهان برای تجهیزات برق در فضای باز است ، و یک طراح ، تولید کننده و بازاریاب برجسته تولید برق ، واشر فشار ، چمن و باغ ، مراقبت از چمن و محصولات سایت شغلی از طریق Briggs & Stratton است.®، سادگی®، اسنپر®، فریس®پیشتاز®، آلمند®، بز نر®موری®، برانکو® و ویکتور® مارک ها محصولات Briggs و Stratton در بیش از 100 کشور جهان در شش قاره طراحی ، تولید ، عرضه و عرضه خدمات می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً مراجعه کنید www.basco.com و www.briggsandstratton.com.

1 برای جزئیات کامل گارانتی ، به دفترچه راهنما یا briggsandstratton.com به اپراتور مراجعه کنید.

SOURCE شرکت Briggs و Stratton

لینک های مربوطه

www.basco.com

پاسخی بگذارید