Trimona ماست بلغاری معتبر بلغاری را با غذاهای فوق العاده برای ایجاد یک میان وعده خوشمزه و سالم ماست ترکیب می کند

وی گفت: “مصرف کنندگان ماست مدتی است که به دنبال جایگزین های سالم و بدون قند اضافه شده اند.” آتاناس والف، بنیانگذار Trimona Foods و مدیر ارشد ماست. وی ادامه داد: ما تقریباً دو سال است که روی این محصولات کار می کنیم و از نتیجه خوشحال می شویم. محصولات ما مزایای سالم ماست ارگانیک بدون چربی و چربی را با هم ترکیب می کنند (مانند مچا ، ماکا ، اسپیرولینا ، کلرلا زردچوبه ، زنجبیل). و دیگران). ما می خواهیم خط جدید خود را به عنوان ماست 2.0 بیاندیشیم. مطمئناً سالم ترین میان وعده ماست در بازار است. این یک محصول واقعاً نوآورانه است که فروش افزایشی را به جزایر ماست می آورد. ” .

اخبار مرتبط  InventHelp مخترع دستگاهی را برای حمل چندین کیف مواد غذایی با سهولت (CLM-493) توسعه می دهد

Trimona با شروع این هفته ، سه محصول جدید جدید Trimona Superfoods را در Whole Foods و فروشگاه های دیگر در شرق ایالات متحده آغاز کرده است:

  • محافظت کنید (Acai + چغندر)
  • Refresh (Matcha + Maca)
  • احیای (زردچوبه + زنجبیل)

برای پشتیبانی از خط جدید ، Trimona مجموعه ای از مبارزات بازاریابی و تبلیغاتی را با محوریت رسانه های اجتماعی و ارتقاء مصرف کننده آغاز خواهد کرد. کفی های تمام فویل های آلومینیومی دارای یک کوپن از پیش چاپ شده است که برای خریدهای آینده معتبر است.

اخبار مرتبط  برخيز و درخشش ، طرفداران Slurpee®

ماست های فوق العاده Trimona از نظر کتو سازگار هستند و با چمن A2A2 و گیاهان دارویی ، شیرهای ارگانیک و مواد تشکیل دهنده آن تهیه می شوند. قیمت خرده فروشی پیشنهادی Trimona Superfood ماست است 1.79 دلار به ازای هر 5oz فنجان یک وعده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام محصولات Trimona ، لطفاً به www.trimonafoods.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Nutriex / Rennova 6.8 میلیون دلار به مبارزه با COVID-19 اهدا می کند

تماس با رسانه:

پاول کلاروف / غذاهای Trimona / [email protected] / 203-570-6669

منابع غذایی Trimona

لینک های مربوطه

https://www.trimonafoods.com