جشن کارآفرینان – اولین گزارش از گذشته ، حال و آینده کارآفرینی در MIT ، توسط استاد دیرینه ادوارد رابرتز ، موجود در آمازون

CAMBRIDGE ، توده.، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – دانشکده مدیریت MIT Sloan امروز اعلام کرد که این کتاب ، تجلیل از کارآفرینان: چگونه MIT از کارآفرینان پیشگام که شرکت های بزرگی ساختند ، پرورش داداکنون در نسخه دوم خود — برای خرید در آمازون در دسترس است. کتاب ، توسط ادوارد رابرتز، دیوید سارنوف ، استاد مدیریت فناوری و بنیانگذار ، صندلی ، و مدیر دانشکده مرکز کارآفرینی MIT مارتین تراست ، یک حساب اول از گذشته ، حال و آینده کارآفرینی در مدرسه ارائه می دهد.

این کتاب برای بارگیری در Kindle و سایر سیستم عامل های الکترونیکی در دسترس است 9،99 دلار؛ این نیز در شومیز موجود است 50 دلار. رابرتز تمام عواید نویسنده را برای حمایت از برنامه های کارآفرینی در مدرسه اهدا خواهد کرد.

“بیش از نیم قرن ، MIT رابرتز گفت: “من در فعالیت های ایجاد ، آموزش ، راهنمایی ، تحریک و راه اندازی کارآفرینی مبتنی بر نوآوری بوده است.” کتاب من بزرگداشت راه هایی را که MIT به حرکت علم و فناوری پیشرفته به بازار کمک کرده است ، ادای احترام می کند. آلبومهای شجاع MIT که شرکتهایی را راه اندازی کرده اند که به ساختمانهای کل صنایع جدید تبدیل شده اند و به نسل بعدی مبتکران سلام می کنند. امیدوارم اهداء درآمد حاصل از نویسنده من به پایداری و توسعه بیشتر کمک کند MIT تلاش های بلندپروازانه از طرف کارآفرینان آینده. “

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی پیتزا باکس از 2،178.93 میلیون دلار در سال 2018 به 3،185.02 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه ترکیبی (CAGR) 5.57٪ رشد کند

در قسمت اول كتاب ، رابرتز زمینه و جزئیات پیرامون خود را ارائه می دهد MIT اکوسیستم کارآفرینی منحصر به فرد. وی تاریخچه چگونگی مدرسه را تبدیل به کارآفرینی به یک رشته که ارزش مطالعه دقیق دانشگاهی را دارد ، ردیابی می کند و فرهنگ مشارکتی را که در آن فعالیت های کارآفرینی در سراسر رشد یافته است ، شرح می دهد. MIT پنج مدرسه رابرتز همچنین روش های روشنی را به وضوح نشان می دهد MIT به دانشگاهها ، مناطق و کشورها کمک کرده است که چگونه شروع و پرورش سرمایه گذاری های جدید را بیاموزند.

در نیمه دوم کتاب ، رابرتز به تحلیل چگونگی MIT موفق ترین کارآفرینان از انرژی دریافت شده در کلاس های مدرسه ، آزمایشگاه ها و مراکز برای ایجاد شرکت هایی که برای ده ها سال به طول انجامیده است ، سرمایه گذاری می کنند. به طور خاص ، او بر نقش اصلی آن تأکید دارد MIT دانشکده ها و فارغ التحصیلان در چهار صنعت پیشگام بازی کرده اند: علوم زندگی و زیست فناوری ، اینترنت ، CAD-CAM و سپس رباتیک و امور مالی مدرن.

اخبار مرتبط  Primo Water آمریکای شمالی اتحادیه صدور گواهینامه مدیریت آب را برای سایت چشمه Wekiva اعلام می کند

فصل آخر مطالعات موردی شرکتهای جدیدتر و متنوع تری را ارائه می دهد MIT ریشهو همچنین شرکتهای مستقر در جهان در حال توسعه. رابرتز مصاحبه های عمیق با Alum اخیر MIT Sloan که بنگاه های بسیار موفقی و سودآور از جمله HubSpot ، شرکت بازاریابی تأسیس کرده اند ، ارائه می دهد. اکتا ، تجارت نرم افزار ابری؛ و PillPack ، داروخانه آنلاین و شرکت تابعه آمازون. این بنیانگذاران از انگیزه ها و چالش های خود می گویند ، و داستان های آنها ، بافته شده در روایت ، حاوی توصیه ها ، بینش و الهام بخش کارآفرینان ممتاز است.

بسیاری از کارآفرینان کتاب را ستوده اند. ری استاتا ’57 ، بنیانگذار ، مدیر عامل سابق ، و رئیس دستگاه های آنالوگ ، گفت: “در جشن کارآفرینان، اد رابرتز درسهایی را که دهها کارآفرین موفق آموخته اند ، برای تحریک افکار و اعمال کسانی که آرزوی عظمت هستند ، جمع آوری کرده است. ”

اخبار مرتبط  MikMak برای کمک به برندها در تسریع تجارت الکترونیکی در سطح جهانی در اروپا و کانادا راه اندازی می شود

موسسه پروفسور فیلیپ شارپ، بنیانگذار بیوژن و آلنیلام داروسازی و برنده جایزه نوبل پزشکی در سال 1993 ، گفت: “برای چندین دهه اد رابرتز تحصیل کرده ، تدریس کرده و کارآفرینی را در آن ارتقا داده است MIT و فراتر. در اینجا ، او در یک نسخه جدید شگفت انگیز ، مزایای عظیمی را برای جامعه به ارمغان آورده است MIT کارآفرینان ایجاد کرده اند. “

برای اطلاعات بیشتر ، به CelebringEnt ndërmarrurs.com مراجعه کنید.

درباره ی دانشکده مدیریت MIT Sloan
دانشکده مدیریت MIT Sloan جایی است که رهبران مستقل و هوشمند ، برای حل مشکلات ، ایجاد سازمان های جدید و بهبود جهان گرد هم می آیند. در mitsloan.mit.edu بیشتر بیاموزید.

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:

پل دنینگ


یا


پاتریشیا فاوو

مدیر روابط رسانه ای
معاون ارتباطات رسانه ای

617-253-0576
617-253-3492

[email protected]
[email protected]

منبع دانشکده مدیریت MIT Sloan

لینک های مربوطه

https://mitsloan.mit.edu

پاسخی بگذارید