InventHelp Inventor سیستم توزیع نوشیدنی برای تیم های ورزشی را توسعه می دهد (BRK-2903)

پیتزبورگ، 13 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من بازی فوتبال را تماشا می کردم و فکر می کردم راه بهتری برای تهیه آب یا نوشیدنی ورزشی برای ورزشکاران وجود دارد.” Millbrook ، علا.، “بنابراین من HYDRATION MAXIMUM اختراع کردم.”

این اختراع راهی مؤثر برای مربیان ورزشی برای ذخیره و پخش آب برای ورزشکاران فراهم می کند. با انجام این کار ، نیاز به زوزه زدن چندین بطری آب از بین می رود. در نتیجه ، این راحتی را افزایش می دهد و می تواند باعث تقویت آب و فاضلاب شود. این اختراع دارای یک طراحی قابل حمل است که کاربرد آن بسیار آسان است ، بنابراین برای مربیان و تیمهای ورزشی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  Khiron با RAPPI ، بزرگترین پلت فرم برنامه چند عمودی خانگی آمریکای لاتین ، مشارکت انحصاری می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من یک سیستم پخش نوشیدنی سریع و کارآمد را برای تیم های ورزشی ارائه می دهد.”

طرح اصلی به دفتر فروش InventHelp به بیرمنگام ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-BRK-2903 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  مزرعه سفارش نهایی را برای برنامه اصلاح شده با رشد سایبان بدست می آورد و تاریخ ثبت سهامداران مستمری را که حق دریافت پیش پرداخت را دارند تأیید می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com