Mask Challenge USA کمپین ملی را برای اهدای PPE به کارمندان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان راه اندازی می کند

آستین ، تگزاس، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – چالش ماسک ایالات متحده آمریکا (www.maskchallengeusa.com) از آغاز فعالیت ملی خود در تاریخ خبر داد چهارشنبه ، 15 آوریلبا هدف تهیه تجهیزات محافظ شخصی (PPE) به پزشکان ، پرستاران و اولین پاسخ دهندگان خط مقدم ما. اکنون مردم آمریكا این فرصت را دارند كه ماسكهای درجه سه پزشکی و غیرقانونی را برای خانواده های خود خریداری كنند و سریعاً به خانه های خود تحویل دهند. ماسک های 3 تایی با یادآوری افراد به لمس صورت خود و در عین حال به حداقل رساندن تفاله از صحبت ، عطسه و سرفه ، به کاهش شیوع COVID-19 کمک می کند. درآمد حاصل از این کمپین برای خرید ماسک های مورد نیاز N95 و KN95 به همراه سایر موارد PPE که به طور مستقیم به سیستم های بیمارستانی تحویل داده می شود ، مورد استفاده قرار می گیرد. ایالات متحده.

“سایت های بسیاری وجود دارد که می توانید ماسک های عمومی را از طریق اینترنت خریداری کنید اما مدت زمان طولانی منجر به آنها می شود و گران قیمت هستند. 1 دلار یک ماسک. اکثریت شما 1 دلار سپس برای خرید PPE درجه پزشکی برای پزشکان ، پرستاران و اولین پاسخ دهندگان که بیشترین میزان به آن نیاز دارند ، استفاده می شود. ” هارون علیبنیانگذار Mask Challenge USA. “در اصل ، ما از نبوغ مردم آمریكا برای كمك به سیستم مراقبت های بهداشتی خود به سرعت و هوشمندانه استفاده می كنیم.”

اخبار مرتبط  Vireo Health از تشکیل شرکت تابعه علوم تجدیدپذیر زیست شناسی خبر داد

شرکتها و سازمانها همچنین به شرکت در چالش ماسک تشویق می شوند ایالات متحده آمریکا با خرید ماسک برای کارمندان خود ، که باعث می شود بیشتر PPE از طریق کمپین به کارمندان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان اهدا شود.

بر سوم آوریل، مرکز کنترل بیماری توصیه های خود را مبنی بر اینکه افراد در هنگام استفاده عمومی از پوشش صورت استفاده می کنند ، منتشر کرد تا به کند شدن شیوع coronavirus کمک کند. از آن زمان ، بسیاری از دولتهای محلی از آن توصیه پیروی کرده اند و چندین مورد حتی الزام آن را در ملاء عام اعلام کرده اند. نیاز به ماسک به صورت نمایی افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  Platform QSR Revolution، Dragontail، نام روابط عمومی 5W به عنوان آژانس ثبت

ماسک چالش ایالات متحده آمریکا این تیم متشکل از پزشکان ، پرستاران ، متخصصان زنجیره تأمین و لجستیک به همراه سایر مبتکران مراقبت های بهداشتی است که متعهد به ایجاد یک راه حل هوشمندانه تر برای چالش عرضه PPE هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سفارش ماسک ها به این آدرس مراجعه کنید: www.maskchallengeusa.com

اخبار مرتبط  گزارش موقت برای سه ماهه دوم سال 2020

اطلاعات تماس:
دکتر. هارون علی
[email protected]ام
(512)900-9633

SOURCE Mask Challenge ایالات متحده آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.maskchallengeusa.com

پاسخی بگذارید