سیستم استراحت HOGO با هدف ارائه “استراحت عالی”

شرکت اسپانیایی HOGO به طور علمی نشان داده است که سیستم آن سیستم ایمنی بدن را از طریق استراحت بیشتر تقویت می کند. دپارتمان تحقیق و توسعه آن پس از 30 سال تحقیق ، مطالبی را یافته است که مردم را از آلودگی الکترومغناطیسی و میادین ژئوالکتریک محافظت می کند تا بهبود را بهبود بخشد.

گوش ، بالش تشک و کبوترهایی که سیستم در آن ادغام شده است به آن اجازه می دهد تا دمای بدن را تنظیم کرده و از فرایندهای تعریق یا سرما که از بین رفتن بقیه جلوگیری می کنند جلوگیری کند. بعلاوه فیبر نارگیل که تشک را تشکیل می دهد ضمن تولید یون های منفی ، رطوبت محیط و تشک را جذب می کند.

اخبار مرتبط  با قرار دادن قدرت یک داماد کامل در کف دست هر مرد ، Aberlite بازی خود را آغاز می کند - تغییر حالت ریش جدید

سیستم استراحت HOGO با شخصی که از آن استفاده می کند سازگار است. متخصصان HOGO مراقب انجام یک مطالعه شخصی قبل از نصب و تنظیم سیستم استراحت با قد ، وزن و ترجیحات ارگونومیک شما هستند. با توجه به انعطاف پذیری و مقاومت ، HOGO باعث بهبود كنترل وضع حمل می شود.

اخبار مرتبط  کلی کی نشان می دهد که چگونه او با جوانی و طبیعی با درمان های زیبایی شناسی روبرو می شود

برای تعیین تأثیر آن بر سلامتی ، HOGO مطالعات علمی متعددی توسط تیمهای فیزیولوژی از دانشگاه Complutense از دانشگاه انجام داد مادرید (استاد مونیکا دو لا فوئنته دل ری) و دانشگاه گرانادا (دکتر داروسو Acuña Castroviejo). به ویژه ، مطالعه انجام شده توسط پروفسور فوئنته دل ری استاد در آخرین کنگره انجمن تحقیقاتی روانشناسی- ایمونولوژی (PNIRS) که در سال برلین در ژوئن 2019 ، جایی که ضمانت این سازمان بین المللی را برای محققان رشته های علمی و پزشکی دریافت کرد.

عواقب استفاده از این سیستم استراحت در ورزشکاران با عملکرد بالا ، مانند ماركوس لورنته از اتلتیکو د مادرید، به طور عمده بر زمان ریکاوری بین دو جلسه ورزشی تأثیر می گذارد ، زیرا هم سرعت و هم کیفیت ترمیم بافت همبند را افزایش می دهد. علاوه بر این ، باعث کاهش زمان ریکاوری در صورت آسیب دیدگی می شود که از دیگر مزایای آن ، یک جنبه مهم برای ورزشکاران با عملکرد بالا است. قیمت آن: 35،000 یورو.

اخبار مرتبط  هنرمندان محلی نشویل در یک نمایش مد طرفدار پشتیبانی از جنبش # MaskUp4USA ستاره می گیرند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1213657/Marcos_Llorente_HOGO.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1213656/HOGO_Logo.jpg

SOURCE HOGO