شرکت تابعه TLED ، Curtis Mathes ، Inc. تغییر نام و تمرکز خود را بر فناوریهای روشنایی درمانی

FRISCO ، تگزاس، 14 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت تابعه شرکت طراحی موتور سبک (OTC: TLED) ، کورتیس ماتس، شرکت نام خود را به Curtis Mathes Therapeutics، Inc (CMTI) تغییر داده و به توسعه فناوریهای جدید روشنایی برای کاربردهای درمانی متمرکز خواهد شد. با استفاده از تحقیقات گسترده توسط ناسا ، و مؤسسات مختلف تحقیقاتی پزشکی پیشرو ، CMTI راه حل های خود را از راه حل های درمانی نور قرمز (RLT) توسعه خواهد داد که برای تسریع بهبودی از صدمات مختلف از جمله سوختگی ، شلاق و آسیب بافت های عمیق ماهیچه طراحی شده است. نوآوری CMTI همچنین برای کاهش التهاب و بهبود اکسیژن رسانی به عضلات ، ورزشکاران حرفه ای و تناسب اندام را با درمان های سریع و کارآمد هدف قرار خواهد داد. RLT بافت های زخمی را برای مدت کوتاهی در حدود 90 ثانیه در معرض منبع نور مادون قرمز نزدیک (NIR) قرار می دهد. این قرار گرفتن در معرض در مطالعات بالینی ثابت شده است که زمان بهبودی را بطور چشمگیری کاهش می دهد.

اخبار مرتبط  محیط زیست CECO از سرمایه گذاری مشترک بین شرکت های تجاری Effox-Flextor و شرکت ماشین Mader ، یک شرکت نمونه کارها با نام ChIEF Capital ، برای هماهنگی استراتژیک برای رشد و کارآیی ها خبر داد.

دکتر گفت: “ما قصد داریم روشهای مختلفی را برای ارائه این روش درمانی كه مقرون به صرفه تر ، هدفمند و احتمالاً در كنار سایر روشهای درمانی یا داروها هستند استفاده كنیم.” زکریا هیلدنبرندرئیس ارشد علمی “امیدواریم تأثیر بسزایی در حوزه پزشکی ورزشی داشته باشد.”

پل اولیام ویلیامزرئیس و مدیر ارشد مالی طراحی موتور سبک گزارش داد ، “این فناوری جدید که توسط تیم ما توسعه یافته است ، همچنان باعث تنوع و تثبیت شرکت عمومی ما با محصولات اضافی و بازارهای جدید می شود. ما همچنین معتقدیم که تأثیر هولناک Covid-19 در سراسر جهان ادامه خواهد داد که علاقه مردم به مراقبت بهتر از سلامتی خود را افزایش می دهد ، از جمله به دنبال یافتن راههای ابتکاری جدید برای معالجه و بهبودی بدن برای سرعت بخشیدن به بهبود آنها. “

اخبار مرتبط  هالشتاین Artesian Water 19000 لیتر آب به کلینیک Benidorm به بیماران اسپانیا و کارمندان بیمارستان اهدا می کند!

درباره شرکت طراحی موتور سبک: Curtis Mathes Therapeutics ، Inc در زمینه تحقیقات ، توسعه ، ساخت و فروش محصولات پیشرفته و روشنایی جامد (SSL) در صنایع فوتوتراپی متمرکز است. www.ledesigncorp.com / www.curtismathes.com.

بیانیه های جستجوی جلو: این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” است زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تعیین شده است. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات جاری است و شامل ریسک ها و عدم قطعیت های ذاتی است ، و می تواند باعث نتایج و نتایج واقعی شود. از نظر مادی با انتظارات فعلی متفاوت است. هیچ بیانیه آینده نگر را نمی توان تضمین کرد. بیانیه های رو به جلو در مطبوعات باید همراه با بسیاری از ابهامات موجود در تجارت TLED ارزیابی شود و TLED هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهار نظر آینده ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در نتیجه آینده و چه در غیر این صورت ندارد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دستگاه کمکی برای دکمه ها (LVT-261) ایجاد می کند

SOURCE طراحی موتور نور پارسیان

لینک های مربوطه

http://www.ledesigncorp.com