Yiftee از کارتهای محلی با کارتهای eGift در فیس بوک و اینستاگرام پشتیبانی می کند

MENLO PARK ، کالیفرنیا.، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Yiftee ، رهبر از سال 2012 در کارت های eGift برای مشاغل محلی ، راه جدیدی را برای مشاغل محلی و مشتریان Card Card اعلام می کند که می توانند کارت های eGift خود را در فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

2،000+ مشتری Yiftee eGift Card مشاغل محلی و مشتریان Card Card اکنون واجد شرایط هستند که کارتهای هدیه دیجیتالی با مارک های سفارشی خود را در فیس بوک به جامعه محلی خود نشان دهند ، بدون این که تلاش بیشتری از طرف آنها انجام شود. افراد در فیس بوک می توانند کارت های eGift را در فیس بوک کشف کنند و خرید خود را در Yiftee تکمیل کنند ، از این طریق مشاغل محلی را از طریق بیماری همه گیر COVID-19 پشتیبانی می کنند و بهبود می یابند که آیا اکنون باز هستند یا نه.

در اینستاگرام ، بازرگانان با استفاده از پلت فرم eGift کارت Yiftee می توانند دکمه ای را به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنند تا کارت های خود را در Yiftee خریداری کنند و به زودی با استفاده از یک برچسب جدید “کارتهای هدیه” در Stories ، آنها را تبلیغ می کنند. دکمه و برچسب مستقیماً به وب سایت مارک تجاری Yiftee برای خرید پیوند می یابد. افراد همچنین می توانند برچسب را در داستانهای خود دوباره به اشتراک بگذارند ، و به آگاهی از نحوه حمایت از مشاغل محلی کمک کنند.

دقیقه ها ثبت نام کنید

مشاغل محلی می توانند با ثبت نام در کارتهای eGift خود که در هنگام ورود به فیس بوک در اختیار همسایگان قرار می گیرند ، از این همکاری استفاده کنند. چند دقیقه طول می کشد تا یک کارت eGift با مارک سفارشی دریافت کنید که تجار بتوانند از طریق وب سایت ها ، وبلاگ ها ، رسانه های اجتماعی و لیست های بازاریابی ایمیل خود نیز بفروشند. Yiftee مسئولیت حفاظت از امنیت و تقلب ، پردازش پرداخت ، تحویل هدیه از طریق متن ایمیل یا چاپ ، پشتیبانی مشتری ، آنالیز و گزارش را بر عهده دارد.

هزینه ای برای بازرگانان نیست

با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، Yiftee از معمول آنها چشم پوشی می کند 29.95 دلار/ هزینه اشتراک ماه از طریق 30 سپتامبر 2020، و در آن زمان دوباره ارزیابی می کنند. خریداران کارت به طور کلی مبلغ 1 + 5٪ eDelivery را پرداخت می کنند ، که هزینه پردازش را نیز شامل می شود ، به طوری که بازرگانان 100٪ از ارزش eGift را دریافت می کنند ، اگرچه بازرگانان ممکن است تصمیم به جذب این هزینه بگیرند.

همکاری با اتاق های بازرگانی محلی ، شهرها و انجمن های تجاری

Yiftee از طریق اتاق های بازرگانی ، انجمن های تجاری و سایر شرکا کار می کند تا راه حل آن به طور گسترده در دسترس باشد. به این ترتیب ، این شرکت به سرعت به هزاران مشاغل محلی می رسد تا از تهدید COVID-19 امروز کمک کند. این شرکت همچنین “کارتهای انجمن” را ارائه می دهد که تنها کارتهای eGift هستند که در صدها مشاغل محلی قابل بازخرید هستند. اینها کارتهای eGift بازرگانان را تکمیل می کنند و به دارندگان کارت می توانند در منطقه هزینه کنند.

درباره Yiftee

Yiftee یک روش مستقل ، PoS و مستقل برای فروش کارتهای eGift بصورت آنلاین و ارسال آنها از طریق ایمیل ، متن یا چاپ در هر نقطه در ایالات متحده است. ثبت نام فقط چند دقیقه طول می کشد تا بتوانید یک کارت مارک سفارشی با یک آدرس اینترنتی منحصر به فرد تهیه کنید. دسترسی بازاریابی محلی فعال ، به علاوه دسترسی از طریق فیس بوک ، اینستاگرام و سایر بازارهای کارت eGift. Yiftee در خدمت هزاران مشاغل محلی است و از سال 2012 این کار را انجام داده است.

مخاطب رسانه ای:

دونا نوویتسکی، [email protected]، (650)533-0938

تصاویر مرتبط

local-yiftee-egift-cards-available.png
کارتهای محلی Yiftee eGift ، موجود در فیس بوک
بازرگانان که کارت های Yiftee eGift را ارائه می دهند ، بسته به موقعیت مکانی که دارند ، می توانند کارتهای خود را به طور خودکار در برنامه Facebook قرار دهند. آنها همچنین می توانند eGift های خود را از طریق لینک هایی در اینستاگرام بفروشند.

لینک های مربوطه

وب سایت Yiftee

پیوند ثبت نام

SOURCE Yiftee ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.yiftee.com

اخبار مرتبط  یادآوری ارسال های CPSC به وب سایت خود

پاسخی بگذارید