فروش دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطحی که انتظار می رود تا سال 2024 به الگوهای رشدی عادی برگردد

CLEVELAND، 15 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – در اوایل سال 2020 ، شیوع همه گیر COVID-19 باعث عدم ثبات قابل توجهی در بازارهایی که از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده سطح استفاده می کنند. نگرانی در مورد احتمال انقباض ویروس باعث شده است که مصرف کنندگان و مشاغل برای محافظت از خود ، از جمله حفظ یک رژیم پیشگیرانه جدید که شامل مسافت اجتماعی ، پوشیدن وسایل محافظ شخصی ، شستشوی مکرر دست ها و ضد عفونی سطوح است ، قدم بردارند. از سال 2019 تا 2020 ، فروش دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطحی پیش بینی می شود که نزدیک به 17٪ رشد کند و به این میزان برسد 470 میلیون دلار. دستمال مرطوب خانگی ، بزرگترین بازار مواد ضد عفونی کننده سطحی ، بیشترین سود را به عنوان تقاضای مصرف کننده برای این محصولات در طول بهار سال 2020 نشان می دهد.

اخبار مرتبط  دوره تقلب گسترده ، نزدیک شدن به مهلت کاربرد مهم در اقدام کلاس اوراق بهادار

در مورد این روندها و موارد جدید بیشتر بدانید مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطحی مطالعه. https://www.freedoniagroup.com/industry-study/surface-disinfectant-wipes-3868.htm

به گفته تحلیلگران گروه فرادونیا ، فروش دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطح به طور کلی به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله:

  • فعالیت اقتصادی ، که می تواند برای ترغیب یا جلوگیری از هزینه های مصرف کننده یا سرمایه گذاری توسط اشخاص غیرمجاز عمل کند
  • آگاهی از آلاینده های سطحی و احتمال آسیب دیدن آنها و همچنین اثر دستمال مرطوب برای ضد عفونی سطوح
  • توسعه محصول ، که محصولات با ارزش بالاتر و مواردی را ایجاد می کند که می توانند در بخش های جدید بازار نفوذ کنند
  • مخلوط تأمین کننده ، از جمله حضور در حال رشد برچسب خصوصی در بازار
اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی می کند

فروش دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطحی رشد مداوم را طی دو دهه گذشته نشان داده است. رشد در ابتدای هزاره پس از رونمایی از دستمال های ضد عفونی کننده توسط بازیکنان بزرگی مانند Clorox و Reckitt Benckiser در سال 2000 قویترین رشد بود. به دنبال رکود بزرگ ، تقاضا برای دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطح همچنان رو به رشد است ، و دستمال مرطوب کننده های ضد عفونی کننده سطحی به طور فزاینده ای هم به پاک کننده های ضد عفونی کننده سطح و هم در بازارهای مرطوب کننده نفوذ کرده اند.

درباره گروه Freedonia – گروه Freedonia ، بخشی از MarketResearch.com ، یک شرکت پیشرو در زمینه تحقیقات صنعتی بین المللی است که سالانه بیش از 100 مطالعه منتشر می کند. از سال 1985 ما تحقیقاتی را در اختیار مشتریان قرار می دهیم که از اندازه کنگلومرهای جهانی گرفته تا شرکتهای مشاوره یک نفره است. بیش از 90٪ شرکتهای صنعتی در Fortune 500 از تحقیق شرکت “فرردونیا” برای کمک به برنامه ریزی استراتژیک خود استفاده می کنند. هر مطالعه شامل تجزیه و تحلیل ها و پیش بینی های محصول و بازار ، بحث های عمیق در مورد روندهای مهم صنعت و اطلاعات مربوط به سهم بازار است. مطالعات را می توان در www.freedoniagroup.com خریداری کرد و در www.marketresearch.com و www.profound.com نیز موجود است.

اخبار مرتبط  گزارش حامل درآمد سه ماهه اول سال 2020

تماس با مطبوعات:
کورین گانگلوف
+1 440.842.2400
[email protected]

منبع: گروه فریدونیا

لینک های مربوطه

https://www.freedoniagroup.com