Neptune Wellness Solutions Inc. با پیشنهادات مستقیم ثبت شده 12/65 میلیون دلار بسته شد

LAVAL ، QC ، 15 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Neptune Wellness Solutions Inc. (“NEPT” یا “Company”) (TSX: NEPT) (NASDAQ: NEPT) ، یک شرکت بهداشتی و درمانی متنوع و کاملاً یکپارچه با محوریت مارک های سبک زندگی طبیعی ، گیاهی ، پایدار و هدفمند است. امروز اعلام كرد كه سهم مشترك مستقیم ثبت شده قبلی خود را با یكی از سرمایه گذاران نهادی موجود و دو سرمایه گذار جدید نهاد آمریكا برای درآمد ناخالص تقریباً تعطیل كرده است 12.65 میلیون دلار آمریکا قبل از کسر هزینه و سایر هزینه های پیشنهادی تخمین زده شده (“پیشنهاد”).

رئیس جمهور ، مدیر عامل و مدیر شرکت ، مایکل کاماراتا، اظهار داشت ، “حمایت از سرمایه گذاران موجود و جدید ما در این پیشنهاد ، ابتکارهای رشد فعلی شرکت را تأیید می کند.”

اخبار مرتبط  در چائوژو ، چین ، صنعت برجسته چای در احیای روستاها نقش دارد

این شرکت انتظار دارد از درآمد خالص حاصل از پیشنهاد برای سرمایه در گردش و سایر اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

A.G.P./Alliance Global Partners بعنوان عامل تعیین کننده محل پیشنهادات عمل کرده است.

درباره راه حل های سلامتی نپتون

Solutions Wellness Solutions یک شرکت بهداشتی و درمانی متنوع و کاملاً یکپارچه است. نپتون با مأموریتی برای تعریف مجدد سلامتی و سلامتی ، در پاسخ به روندهای سکولار طولانی مدت و تقاضای بازار برای مارک های سبک زندگی طبیعی ، گیاهی ، پایدار و هدفمند ، بر ساختن سبد خرید گسترده ای از محصولات مصرفی مناسب و مقرون به صرفه متمرکز شده است. این شرکت از زیرساخت های تولیدی و زنجیره تأمین بسیار انعطاف پذیر ، مقرون به صرفه استفاده می کند که می تواند در قسمت های پایین و پایین و یا در دسته بندی کالاهای مجاور برای شناسایی فرصت های نوآوری جدید ، به سرعت با ترجیحات و تقاضای مصرف کننده سازگار شود و محصولات جدید را از طریق انبوه خود به بازار عرضه کند. شرکای خرده فروشی و کانال های تجارت الکترونیکی. با بهره گیری از چندین دهه تخصص در استخراج و فرمولاسیون محصول ، نپتون پیشرو در ارائه راه حل های توسعه محصول و کلیدهای زنجیره تأمین برای مشتریان تجاری در چندین عمودی بهداشتی و درمانی از جمله حشیش قانونی و شاهدانه ، کنفاله ، مواد ضدعفونی کننده و کالاهای بسته بندی شده با مصرف کننده برچسب است. این شرکت در تحقیقات ، توسعه و تجاری سازی متمرکز بر استفاده از کانابینوئیدها در محصولات خانگی از نظر موضعی قدرتمندی در حشیش و شاهدانه دارد و آنها را ایمن تر ، سالم تر و موثرتر می کند. دفتر مرکزی شرکت نپتون در واقع است لاوال ، کبکبا یک مرکز تولید 50،000 فوت مربع واقع در شربروک ، کبک و تأسیسات 24000 فوت مربعی واقع در کارولینای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از این آدرس بازدید کنید: https://neptunecorp.com/

اخبار مرتبط  مارک ها قدم می زنند تا به کودکان و نوجوانان کمک کنند و راهی برای بازگشت به مصرف کنندگان ارائه دهند

SOURCE Solutions Wellness Solutions Inc.

لینک های مربوطه

https://neptunecorp.com