موسسات داروسازی CVS با خط مشی پوشش در همه مکان ها روبرو می شوند

WOONSOCKET، R.I.، 16 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – مدیر عامل CVS Health (NYSE: CVS) جان رابرتز به روزرسانی زیر در مورد استفاده از روکش صورت در مکانهای CVS Pharmacy:

وی گفت: “از زمان شروع همه گیری ، ما همه تلاش خود را برای حفظ امنیت و سالم نگه داشتن مردم انجام داده ایم. این شامل مستلزم آن است که کارمندان فروشگاه از پوشیدن صورت استفاده کنند و مشتریان ما را به این کار ترغیب کنند. در هر جامعه ای با قوانین ایالتی یا محلی مجبور به استفاده از آن هستند. از پوشش چهره ، ما این کار را از طریق علامت گذاری و یادآوری های دیگر بسیار روشن کرده ایم.

اخبار مرتبط  بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات سرطان حیوان خانگی 100K دلار از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو دریافت می کند

“با توجه به سنبله اخیر در عفونت های COVID-19 ، ما در قدم بعدی به دیگران می پیوندیم و از همه مشتریان می خواهیم که هنگام ورود به هر یک از فروشگاههای ما در سراسر کشور ، از پوشش صورت استفاده کنند. دوشنبه ، 20 ژوئیه. برای روشن شدن ، ما از کارمندان فروشگاه خود نمی خواهیم که نقش مجری را بازی کنند. ما چی هستند سؤال این است که مشتریان با گوش دادن به خبرگان و توجه به تماس برای پوشیدن روکش صورت ، از محافظت از خود و اطرافیان خود کمک می کنند. “

اخبار مرتبط  دیدگاه مصرف کنندگان در ایالات متحده و انگلیس

اطلاعات بیشتر درمورد مراحل CVS Health برای پرداختن به بیماری همه گیر COVID-19 در مرکز منابع COVID-19 که به روز می شود ، در دسترس است.

درباره سلامت CVS
کارمندان CVS Health در مورد یک هدف مشترک برای تبدیل شدن به بهداشتی ترین شرکت بهداشتی مصرف کننده متحد هستند. ما بر اساس تغییر نیازهای مصرف کننده در حال تکامل هستیم و با افرادی که در آن هستند ، ملاقات می کنیم ، چه در جامعه در یکی از نزدیک به 10،000 بازدید محلی ، در خانه و یا در کف دست آنها. جدیدترین پیشنهادات ما – از مکانهای HealthHUB® که در حال تعریف مجدد داروخانه هستند تا برنامه های نوآورانه که به مدیریت شرایط مزمن کمک می کند – طراحی شده اند تا تجربه ای با کیفیت بالاتر ، ساده تر و مقرون به صرفه تر ایجاد کنند. درباره نحوه تبدیل سلامت در www.cvshealth.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار گوشت گاو کوشر & amp؛ گزارش تحقیق - فرصتهای جدید مورد کاوش ، گسترش در 3.3٪ CAGR پیش بینی شده تا سال 2025 | میلیون بینش

تماس رسانه ای
T.J. کرافورد
212-457-0583
[email protected]

SOURCE CVS داروخانه

لینک های مربوطه

http://www.cvshealth.com