بینش و پیش بینی با تأثیر بالقوه COVID-19 (2020-2024)

نیویورک، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود بازار بسته بندی شیشه ای اروپا برسد 19.0 میلیارد دلار آمریکا در سال 2024 ، شاهد رشد در CAGR 4.89٪ در دوره زمانی 2020-2024 هستیم. رشد بازار توسط عوامل مختلفی از جمله افزایش تقاضا برای مشروبات الکلی و غیر الکلی ، افزایش تولید آبجو در کشور محور بوده است اروپا، رشد تجارت شراب و افزایش میزان بازیافت بسته بندی های شیشه ای. انتظار می رود بازار روندهای خاصی از جمله افزایش تقاضای مواد غذایی و آشامیدنی را تجربه کند اروپاافزایش جمعیت طبقه متوسط ​​و معرفی شیشه سبک. بازار بسته بندی شیشه ای اروپا نیز با نوسانات تولید انگور و موانع مختلف ورود ، با چالش های خاصی روبرو شده است. پیش بینی می شود که بازار در سال 2020 به دلیل ظهور بیماری COVID-19 ، در سطح جهان ، کاهش متوسطی را تجربه کند.

اخبار مرتبط  هیئت مشاوره علمی گروه مبتکران Mydecine Mystecine با اضافه کردن یک متخصص علوم اعصاب و متخصص روانشناسی

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05885392/؟utm_source=PRN

اروپا نوشیدنی ها ، مواد غذایی ، داروهای دارویی و مراقبت های شخصی: بسته بندی شیشه ای با استفاده از برنامه می تواند به دسته های زیر تقسیم شود. در سال 2019 ، سهم غالب بازار توسط نوشیدنی ها برگزار شد و پس از آن مواد غذایی ، دارویی و مراقبت شخصی. اروپا بازار بسته بندی شیشه ای نوشیدنی بر اساس محصول می تواند به پنج بخش زیر تقسیم شود: هنوز هم شراب ، آبجو ، ارواح ، نوشابه و شراب گازدار. بیشترین سهم بازار توسط شراب هنوز هم ، و بعد از آن آبجو در سال 2019 برگزار شد.

اروپا بازار بسته بندی شیشه ای براساس منطقه می تواند به شرح زیر تقسیم شود: آلمان، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، روسیه و لهستان. بیشترین سهم بازار در سال 2019 توسط این کشور برگزار شد آلمانو پس از انگلیس. آلمان پیش بینی می شود که طی سالهای متمادی از سیاست های سختگیرانه دولت در مورد ممنوعیت کیسه های پلاستیکی ، موقعیت غالب در بازار را در اختیار داشته باشد.

اخبار مرتبط  تیلاموک مبلغ 1.6 میلیون دلار کمک برای حفظ کشاورزی در آمریکا اعلام کرد

دامنه گزارش:

• گزارش یک تجزیه و تحلیل جامع از این گزارش ارائه می دهد اروپا بازار بسته بندی شیشه ای با تأثیر بالقوه COVID-19.
• بازارهای عمده منطقه ای (آلمان، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، روسیه و لهستان) تجزیه و تحلیل شده اند
• پویایی بازار مانند محرک های رشد ، روند و چالش های بازار به صورت عمیق مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.
• چشم انداز رقابتی بازار به همراه پروفایل های شرکت های بازیکنان پیشرو (Vidrala ، Owens Illinois ، Vetropack ، Ardagh Group ، Amcor و Verallia) نیز به تفصیل ارائه شده است.

اخبار مرتبط  صنایع غذایی موجب پیشرفت در آبادانی در شرق شهر چین می شود

مخاطب هدف اصلی:

• تولید کنندگان بسته بندی شیشه ای
• ارائه دهندگان مواد اولیه
• کاربران نهایی (مشاغل / مصرف کنندگان)
• بانکهای سرمایه گذاری
• نهادهای دولتی و مقامات تنظیم کننده

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05885392/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید