بستنی عادلانه رسماً یک چیز است!

بستنی پر جنب و جادو fairlife از شیر فوق فیلتر ساخته شده است تا محصولی خوشمزه با بافت خامه ای و مشخصات غذایی قوی در مقایسه با بستنی سنتی ارائه دهد. بستنی عاری از لاکتوز در هفت طعم خوشمزه از جمله وانیل ، شکلات ، کوکی ها و کرم ، کره بادام زمینی شکلاتی ، دو فود برونی ، جیپی چیپ و چیپ نعنا موجود است. بسته به طعم آن ، هشت یا نه گرم پروتئین با کیفیت و 40٪ قند کمتری نسبت به بستنی سنتی *** دارد. بستنی پر جنب و جوش Fairlife با طعم های طبیعی ساخته شده است ، هیچ ماده نگهدارنده و رنگی مصنوعی ندارد. بعلاوه ، شیر مورد استفاده از گاوهایی است که بدون هورمون رشد مصنوعی پرورش یافته اند.

بستنی سبک فوق فیلتر جدید با قیمت خرده فروشی پیشنهادی به فروش می رسد 4.98 دلار در هر ظرف 14 اونس در فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی انتخاب کنید. این شامل شرکت های آلبرتسونز ، وارز؛ Big Y Foods، Inc؛ شهر غذا؛ شیر شیر؛ سوپر مارکت های هریس تاتر ، وارز؛ Hy-Vee؛ جواهرات – اسکو؛ شرکت Lowes ، وارز؛ فروشگاه های خوش شانس؛ سوپر مارکت های رالی؛ Safeway ، شرکت؛ صرفه جویی در سوپر مارکت ها؛ Vons؛ والمارت ، وارز؛ و WinCo Foods. به دنبال این راه اندازی بستنی فایر سبک ، شرکت ها توزیع خود را گسترش می دهند تا فروشگاه های مواد غذایی ، خرده فروشی و راحتی بیشتری را در سراسر کشور شامل شود.

اخبار مرتبط  چندساله آلیسون پالادینو اولین بازی پیشرفته را رقم می زند

“این افتخار است که با Boardwalk Frozen Treats ، شرکتی با تجربه گسترده در فروش ، بازاریابی و توزیع مارک های ملی بستنی همکاری کنیم. همکاری ما با آنها به ما این فرصت را می دهد تا دنیای دسرهای منجمد را کشف کنیم.” تیم Doelman، مدیر ارشد اجرایی در نمایشگاه عادلانه ، LLC. وی گفت: “بنابراین بسیاری از طرفداران ما این خواسته را دارند. و به همان اندازه که فیلم های خانگی آنها ، تبلیغات فن های داستانی و سایر پیشنهادات خلاقانه برای بستنی منصفانه را از دست خواهیم داد ، ما بسیار هیجان زده می شویم که سرانجام آنچه را که می خواهند به مصرف کنندگان زندگی عادلانه بدهد. بستنی های سبک ما یا یک سوم کالری یا نیمی از چربی های بستنی سنتی و یا در برخی موارد هر دو را دارند. طعم آن به اندازه بستنی سنتی به خصوص برای 76٪ مصرف کنندگان که سعی می کنند غذای سالم بخورند ، طعم خوبی دارند.

اظهار داشت: “مصرف کنندگان بستنی را به عنوان یک چاشنی بی نظیر تلقی می کنند. بسیاری از آنها با گزینه های دسر منجمد با قند کمتری مورد هیجان و هیجان قرار می گیرند اما شک دارند که می توانند طعم خوبی هم بچشند.” دیوید اوونزمدیر ارشد اجرایی در Boardwalk Frozen Treats، LLC. وی افزود: “با این وجود ، زندگی منصفانه پیشگام در صنعت لبنیات است. آنها به طور مداوم انواع محصولات نوآورانه مبتنی بر شیر را معرفی کرده اند که دارای ویژگی های غذایی هستند که مصرف کنندگان به دنبال و طعم عالی هستند. تیم ما مشتاق همکاری با زندگی عادلانه بود زیرا ما خط جدیدی را می دانستیم. بستنی های سبک هیچ تفاوتی نخواهند داشت. ما مفتخریم که با زندگی عادلانه همسو می شویم ، زیرا آنها این جهش را به دنیای بستنی ، یک نقطه عطف مهم برای شرکتشان تبدیل می کنند. “

اخبار مرتبط  کالورز بازنشستگی مدیر عامل و رئیس جمهور جو کوس را اعلام کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بستنی منصفانه و بستنی سبک و بسیاری از طعم های خوشمزه آن ، لطفاً از fairlife.com/light-ice-cream بازدید کنید.

درباره زندگی عادلانه ، LLC
fairlife ، LLC در سال 2012 برای تولید محصولات غذایی شیرین و با مزه عالی ساخته شده است که با استفاده از یک فرایند تصفیه شده با فیلتر سرماخوردگی ساخته شده است که برخی از قندهای طبیعی را در حالی که پروتئین و کلسیم را بطور طبیعی در شیر گاوهای واقعی موجود است از بین می برد. نمونه کارها از محصولات عاشقانه و عاری از زندگی لاکتوز fair شامل موارد زیر می باشد: شیر فوق العاده تصفیه شده از آبهای سالم ، که دارای 50٪ پروتئین بیشتر و 50٪ قند کمتر از شیر معمولی است. زندگی عادلانه با DHA ، شیر فوق فیلتر با اسیدهای چرب DHA امگا 3 برای حمایت از سلامت مغز. زندگی عادلانه YUP! ® ، یک خط از شیرهای طعم دار؛ Core Power® High Protein Shakes ، نوشیدنی تغذیه ای ورزشی برای حمایت از بهبود پس از تمرین. میان وعده های هوشمندانه زندگی عادلانه® یک میان وعده قابل نوشیدن برای کمک به رفع گرسنگی بین وعده های غذایی برنامه تغذیه منصفانه – یک لرزش تغذیه برای حمایت از سفر فرد به سمت سلامت بهتر. خامه های fairlife® ، کرم های قهوه طراحی شده برای کمک به افزایش تجربه قهوه شما. و بستنی سبک تازه که به تازگی راه اندازی شده است ® بستنی سبک ، یک خط دسرهای خامه ای و یخ زده. شیرهای فوق فیلتر شده حیات عادلانه و لرزه های پروتئین بالا Core Power در سراسر توزیع می شوند ایالات متحده (ایالات متحده) و کانادا؛ کلیه محصولات دیگر در ایالات متحده موجود است برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت fairlife.com مراجعه کنید یا شرکت را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.

اخبار مرتبط  طرح دعوی دوم مواد منعکس کننده مواد مخدر فشار Tristar این هفته

درباره Boardwalk Frozen Treats، LLC
Boardwalk Frozen Treats یک شریک فروش ، بازاریابی و توزیع برای مارک های بستنی ملی است. این تلاش خود را با یک تیم شرکتی از بستنی و متخصصان صنعت CPG که متعهد به ارائه کیفیت عالی ، تنوع طعم دهنده و وعده برند تجاری شرکای خود هستند ، پشتیبانی می کند. Boardwalk Frozen Treats که مقر آن در آنجا است لافایت ، کالیفرنیا برای اطلاعات بیشتر ، به www.boardwalkfrozentreats.com مراجعه کنید.

* منبع: Kantar 2019
** منبع: Mintel 2019
*** در مقایسه با نام تجاری پیشرو بستنی سنتی

SOURCE منصفانه ، LLC

لینک های مربوطه

https://fairlife.com