خانواده شرکت های Kroger برای پذیرفتن مزایای SNAP برای وانت

کروگر گفت: “Kroger توانایی پرداخت در سراسر تقریباً 2،800 فروشگاه مواد غذایی ما را دارد تا مشتریان بیشتری بتوانند از طریق خدمات وانت ما به مواد غذایی تازه و مقرون به صرفه دسترسی پیدا کنند.” رادنی مک مولنرئیس و مدیرعامل کروگر. “ما متعهد هستیم از همكاری خانواده ها پشتیبانی كنیم ، زیرا با همكاران و جوامع خود و سازمان های دولتی و سازمان های بهداشتی كار می كنیم تا منحنی را در طی این بیماری همه گیر بی سابقه قرار دهیم.”

نحوه عملکرد وانت:

  1. مکان فروشگاه مورد نظر خود را در Kroger.com یا برنامه Kroger انتخاب کنید
  2. خرید و سفارش خود را برای فروشگاه های مواد غذایی در Kroger.com یا برنامه Kroger انجام دهید
  3. تاریخ و زمان وانت و SNAP / EBT را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید. اگر از کارت EBT استفاده می کنید ، روش پرداخت خود را در زمان برداشت ارائه می دهید
  4. برای سفارش شما مغازه های وابسته ای می فروشید
  5. هنگامی که زمان برداشت سفارش خود است ، به دنبال علائم وانت در پارکینگ فروشگاه باشید و به محل پارکینگ خود بکشید و سپس با شماره بر روی این علامت تماس بگیرید تا به یک همکار اطلاع دهید که شما رسیده اید
  6. یک همکار سفارش شما را بیرون آورده و آن را داخل ماشین شما بارگذاری می کند. در این زمان ، مشتریان کارت EBT می توانند معامله خود را از طریق سیستم فروش نقطه فروش تلفن همراه انجام دهند و خریدهای غیرمجاز EBT یا هر مانده مانده با کارت بدهی یا اعتباری خود را بپردازند.
اخبار مرتبط  گزارش جدید بیشترین کاهش ملی در مصرف کالری نوشیدنی را از زمان توافق نامه آشامیدنی برجسته نشان می دهد

Yael Cosset ، مدیر ارشد فناوری و دیجیتال Kroger گفت: “Kroger هیجان زده است که اکنون این گزینه پرداخت SNAP / EBT را برای مشتریان وانت در دسترس قرار دهد زیرا ما به سرعت این ویژگی را در همه بازارهای خود فعال می کنیم.” “از طریق خدمات تجارت الکترونیک ، ما همچنان متعهد می شویم که راه های صرفه جویی بیشتر در وقت و حفظ مسافت فیزیکی را به مشتریان خود ارائه دهیم.”

Kroger در حال حاضر پیکاپ را در بیش از 2000 فروشگاه در سراسر آمریکا ارائه می دهد. در حال حاضر زندگی می کنند اوهایوKroger پیش بینی می کند تا پایان آوریل توانایی پشتیبانی از پرداخت کارت های EBT در کلیه فروشگاه ها را داشته باشد.

Kroger اقدامات بسیاری برای پشتیبانی از حجم بیشتر سفارشات وانت انجام داده است ، از جمله استخدام همکاران تجارت الکترونیکی اضافی ، اضافه کردن اسلاتهای بیشتر برای سفارشات ، افزایش ارتباط با مشتری و خلبانی یک مکان فروشگاهی فقط وانت در سینسیناتی. علاوه بر این ، کروگر از پرداخت وانت (به طور کلی) چشم پوشی کرده است 4.95 دلار) برای کلیه سفارشات ، بدون حداقل آستانه خرید مورد نیاز ، برای تشویق بیشتر مشتریان به استفاده از خدمات کم مخاطب در طول همه گیری.

همچنین خانواده شرکتهای Kroger اخیراً خدمات و برنامه های مفید زیر را برای بهره مندی مشتریان و همکاران گسترش داده اند:

اسکن پیشرفته ، کیف ، برو
برای کمک به مشتریان در خرید ایمن و سریع ، Kroger در تلاش است تا برنامه تلفن همراه بهبود یافته Scan ، Bag ، Go را در سراسر کشور به بازار عرضه کند. مشتریانی که از این ویژگی استفاده می کنند ، می توانند کیف های قابل استفاده مجدد خود را به فروشگاههایی که مجاز است – یا از کیسه های موجود در فروشگاه استفاده کنند – برای خرید ، اسکن و کیف بقالی های خود در هنگام مراجعه ، به فروشگاه بیاورند. هنگامی که مشتری سفر خرید خود را به اتمام رساند ، می تواند با تلفن خود بپردازد و به آنها امکان می دهد فرایند پرداخت سنتی را دور بزنند.

اخبار مرتبط  نیروگاه سواد مالی با استفاده از تخصص مدیریت پول و کتاب پرفروش کودکان برای توانمند سازی و آموزش استفاده می کند

Kroger Pay
Kroger Pay یکی دیگر از قابلیت های موجود در برنامه تلفن همراه Kroger است که یک راه حل پرداخت بدون تماس و ساده کردن مراحل پرداخت و پرداخت را برای مشتریان فراهم می کند. این قابلیت در چندین بازار موجود است.

برای پرداخت چک های صادر شده توسط دولت ، مبلغ نقدی انتظار دارید
راه افتادن 24 آوریل، خانواده شرکت های Kroger با چشم پوشی موقت از پرداخت وجه چک برای چک های صادر شده از سوی دولت برای مشتریان و همکاران ، از قانون CARES حمایت می کنند.

پسوند 2 دلار در هر ساعت حق بیمه برای همکاران ساحلی Frontline از طریق 2 مه
خانواده شرکت های Kroger جایزه Hero Bonus را برای بورس های مواد غذایی مقدماتی ، زنجیره تأمین ، تولید ، داروخانه و همکاران مرکز تماس گسترش داده است. 2 دلار حق بیمه فوق بالاتر از نرخ پایه استاندارد همکاران در ساعات کار اعمال می شود 29 مارس تا 2 ماه مه. حق بیمه هفتگی برای اطمینان از دسترسی همکاران به پول اضافی به صورت هفتگی پرداخت می شود.

اخبار مرتبط  Vireo Health فروش سهام در راه حل های پزشکی پنسیلوانیا را به شرکت Jushi Holdings با در نظر گرفتن 37 میلیون دلار کامل کرد

تعیین پرسنل اضطراری برای همکاران Frontline
خانواده شرکت های Kroger و UFCW از رهبران دولت فدرال و ایالتی خواستند که سریعاً برای تعیین همکاران در فروشگاه های مواد غذایی به عنوان “اولین پاسخ دهندگان طولانی” یا “پرسنل اضطراری” اقدام کنند تا به دسترسی اولویت به ماسک های محافظ و سایر مزایا کمک کنند.

تست Drive-Thru COVID-19
خانواده شرکت های کروگر با دفاتر محلی و ایالتی در کشور همکاری ایجاد کرده اند کنتاکی و تنسی برای پشتیبانی از تست COVID-19 از طریق درایو. در اینجا بیشتر بیاموزید

دارایی های رسانه ای
برای بارگیری دارایی های b-roll و عکاسی ، به اینجا مراجعه کنید.

درباره شرکت Kroger
در شرکت Kroger (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم – و به هدف خود اختصاص داده ایم: برای تغذیه روح بشر. ما ، در بین خانواده شرکت های ما ، تقریباً نیم میلیون همکار هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید بی نظیر تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد هستیم تا سال 2025 جوامع #ZeroHungerZeroWaste را ایجاد کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذار ما مراجعه کنید.

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com

پاسخی بگذارید