IAFSTORE® سرمایه گذاری قابل توجهی از L Catterton اروپا دریافت می کند

BRESCIA ، ایتالیا و گرینویچ ، کانکتیکات، 17 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – IAFSTORE® ، فروشگاه اینترنتی پیشرو مکمل آنلاین در ایتالیا و یکی از توسعه دهندگان پیشرو اروپا در این بخش ، امروز اعلام کرد که یک سرمایه گذاری استراتژیک قابل توجهی از صندوق اروپا دریافت کرده است. ل Catterton ، بزرگترین و جهانی ترین شرکت سرمایه گذاری با محوریت مصرف کننده است. این سرمایه گذاری برای پشتیبانی از گسترش این شرکت در بازار پر سرعت آنلاین مکمل ایتالیایی استفاده خواهد شد. شرایط معامله اعلام نشده است.

در سال 2007 به عنوان توزیع کننده تجارت الکترونیکی محصولات شخص ثالث ، IAFSTORE® که به عنوان پیشرو در صنعت آنلاین و متخصص در تغذیه ورزشی ، مکمل های غذایی ، بدون نسخه (“OTC”) و محصولات بهداشتی درآمده است. در سال 2012 ، IAFSTORE® اولین مارک اختصاصی خود ، YAMAMOTO® را راه اندازی کرد ، که به سرعت در لیدر مکمل های غذایی تبدیل شد و محصولات غذایی اختصاصی خود را برای میلیون ها علاقه مندان به بدنسازی و ورزشکاران در سراسر جهان فراهم کرد. امروز IAFSTORE® دارای هفت مارک تجاری تحت برند Yamamoto® Nutrition ، Yamamoto® Research ، IAFSTORE® ، OneProtein ، Alphazer® ، Yamamoto® Active Wear و Smile Crunch است که انتخاب گسترده ای از مکمل های با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  حسابرسان چوب برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

“این سرمایه گذاری شهادت تلاش ها و تلاش های فراوان تیم IAFSTORE® است و ما خوشحالیم که با آن همکاری کنیم ل Catterton به عنوان ما بیشتر تلاش های خود را برای افزایش سهم بازار تسریع می کنیم. ” الساندرو کورادی، بنیانگذار IAFSTORE. “ل Catterton درک عمیقی از مصرف کننده و سابقه موفق در ساخت شرکت های پیشرو در زمینه بهداشت و سلامتی دارد. ما هیجان زده هستیم که در میان بسیاری از مارک های پیشرو در نمونه کارها چشمگیر است ل کاتترتون. “

وی گفت: “ایتالیا بزرگترین بازار اروپا برای تغذیه و مکمل های ورزشی در اروپا است و در IAFSTORE® ، ما فرصتی دیدیم که بتوانیم در یک رهبر تجارت الکترونیکی سرمایه گذاری کنیم که در یک بازار جذاب اما پراکنده فعالیت می کند.” لوئیجی فولا، مدیر شریک ل کاتترتون اروپا. “به عنوان ما معتقدیم که این شرکت می تواند با اعمال مارک های اختصاصی موجود ، به بخش های مشتری مجاور نفوذ کند. ما مشتاقانه برای شتاب بخشیدن به گسترش IAFSTORE و تثبیت جایگاه پیشرو این شرکت در بازار رو به رشد ایتالیا ، با الساندرو ، استفانو و بقیه تیم مدیریت با استعداد همکاری می کنیم. “

“IAFSTORE® از زمان Alessandro و من این شرکت را در سال 2007 و این انجمن با آن پایه گذاری کرده ایم ل Catterton کمک خواهد کرد تا سکوی ما به سطح بعدی برسد. ” استفانو کرادی، بنیانگذار IAFSTORE. “با بهره گیری از دانش غیرقابل مقایسه ل Catterton در صنعت بهداشت و سلامتی ، IAFSTORE® این تخصص را دارد که بتواند در صنعت تغذیه ورزشی و مکمل های ورزشی ، دسترسی ما را گسترش دهد. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک هستیم ل Catterton برای ادامه مسیر رشد قدرتمند ما. “

اخبار مرتبط  برندهای Deckers در کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird 2020 ارائه می شود

ل Catterton تجربه قابل توجهی با سرمایه گذاری در بخش بهداشت و سلامتی دارد. سرمایه گذاری های فعلی و گذشته شامل بسیاری از دیگر شرکت های Zarbees ، TULA ، Peloton ، Pinarello ، Ideal Image ، Bodytech ، Nutrafol و CorePower Yoga است.

به سهامداران IAFSTORE توسط Ethica Corporate Financial و Allen & Overy ، و مشاوره داده شد ل مشاوره Catterton توسط OMMAX ، KPMG ، Nctm ، Malk Partners و Ales Research Market انجام شد.

بودجه این عملیات توسط Antares AZ I ، یک صندوق بدهی خصوصی با مدیریت Azimut Libera Impresa SGR ، با کمک اوریک هرینگتون & Sutcliffe

درباره IAFSTORE

IAFSTORE® که در Brescia ایتالیا مستقر است ، پیشروترین فروشگاه آنلاین مکمل ایتالیایی و یکی از توسعه دهندگان پیشرو در این فضا است. IAFSTORE® با داشتن چهار بخش اصلی (داروسازی ، گیاهان دارویی ، غذاهای ارگانیک و تغذیه ورزشی) ، پیشروترین پلت فرم آنلاین است که در زمینه تغذیه ورزشی با کیفیت بالا ، مکمل های غذایی ، محصولات بدون نسخه و محصولات سالم تخصص دارد که بر اساس یک پایگاه داده است. از حدود 700000 مشتری که در دو وب سایت خود نمایه شده اند (www.iafstore.com و www.yamamotonutrition.com)

اخبار مرتبط  لباس های کتانی دستباف ZALXNDRA دلتنگی دوره آفتاب و بی تاب آفتاب را زنده می کند

در باره ل کاتترتون

با حدود 20 میلیارد دلار سرمایه عدالت در هفت استراتژی صندوق در 17 دفتر در سراسر جهان ، ل Catterton بزرگترین شرکت خصوصی سهام متمرکز بر مصرف کننده در جهان است. تیم ل Catterton از نزدیک به 200 متخصص سرمایه گذاری و عملیات با تیم های مدیریت در سراسر جهان برنامه های استراتژیک برای رشد اقتصادی ، ترسیم بر بینش عمیق این گروه ، تعالی عملیاتی و شبکه گسترده ای از مشارکت ها را اجرا می کند. از سال 1989 ، این شرکت بیش از 200 سرمایه گذاری در مارک های مصرف کننده پیشرو انجام داده است. ل Catterton از طریق انجمن Catterton ، LVMH و Groupe Arnault شکل گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد ل کاتترتون ، بازدید کنید www.lcatterton.com.

مخاطبین رسانه

ل کاتترتون
جولی اوکس / هیلی سالاس
ژول فرانکویلکینسون بریمر کاتچر
212-355-4449

لینک های مربوطه

http://www.lcatterton.com

منبع L Catterton