غذای اصلی به روز رسانی مشتریان فلوریدا در حادثه اطلاعات کارت پرداخت

MATAWAN ، N.J.، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت تعاونی فروشگاه های کلیدی مواد غذایی (“Key Key”) روابطی را که با مشتریان خود دارد ارزیابی می کند و امنیت کارت های پرداخت را بسیار جدی می گیرد. Key Food اطلاعات اضافی درباره واقعه کارت پرداخت که برای اولین بار در آن گزارش شده است ، ارائه می دهد 2 مارس 2020. Key Food تحقیقات مربوط به این حادثه را با اعضای Co-Op خود انجام داد ، به شبکه های کارت پرداخت اطلاع داد و روند تحقیقات آنها را دنبال کرد ، و همچنان به ارائه اطلاعات برای کمک به تحقیقات توسط اجرای قانون می پردازد.

در این تحقیق ، نصب بدافزارهایی طراحی شده برای دسترسی به اطلاعات کارتهای پرداخت از کارتهای مورد استفاده در دستگاههای فروش (“POS”) در برخی از اما نه همه فروشگاه های عضو Co-Op که در واقع هستند فلوریدا بین 8 آوریل 2019 و 24 ژانویه سال 2020. دستگاه های POS در مکانهای فروشگاهی EMV (تراشه) فعال شدند. برای معاملات EMV در این مکانها ، Key Food معتقد است که فقط شماره کارت و تاریخ انقضا توسط این بدافزار پیدا می شود (اما نه نام دارندگان کارت یا کد تأیید داخلی). برای تراکنش هایی که نوار مغناطیسی در پشت کارت در دستگاه POS جابجا شده بود ، این بدافزار می توانست داده آهنگ را پیدا کند (که بعضی اوقات علاوه بر شماره کارت ، تاریخ انقضا و کد تأیید داخلی ، نام دارنده کارت را نیز دارد). هیچ نشانی از تأثیر دیگر اطلاعات مشتری وجود ندارد.

اخبار مرتبط  کفش مسافرتی Art Travel UIN کفش به دور از کفش به پرستاران مقدم در سراسر جهان می دهد

مشتریان می توانند به لیستی از مکانهای درگیر و بازه های زمانی خاص و همچنین اطلاعات مربوط به اقدامات اضافی که می توانند در آن دسترسی داشته باشند ، دسترسی پیدا کنند www.keyfood.com/store/protachingourcustomers. همه مکان ها درگیر نبودند و بازه های زمانی خاص بر اساس مکان متفاوت است.

در طی تحقیقات ، Key Food این بدافزار را حذف کرده و اقدامات امنیتی تقویت شده را به اجرا درآورد. Key Key همچنان به دنبال اقدامات اضافی برای تقویت امنیت داده های کارت پرداخت است. علاوه بر این ، Key Food در حال کار با شبکه های کارت های پرداخت است تا بانک هایی که کارت های پرداخت را درگیر کرده اند ، آگاه شوند.

اخبار مرتبط  پست جنیفر لوپز که با بیکینی در حال تابش است و آویزهای شخصی به سبک پلاک ساخته شده توسط Mini Mini Jewels باعث چهار میلیون "پسندیدن" وی شده است Français English Deutsch

مطابق با شیوه های خوب ، مشتریان باید هرگونه فعالیت غیرمجاز ، صورتهای کارت پرداخت خود را از نزدیک نظارت کنند. معاملات غیرمجاز فوراً باید به بانکی که این کارت را صادر کرده است گزارش شود زیرا قوانین کارت پرداخت به طور کلی تصریح می کند که دارندگان کارت مسئولیت اتهامات غیرمجاز را که به موقع گزارش شده اند ، ندارند. شماره تلفنی برای تماس با شما معمولاً در پشت کارت پرداخت شما قرار دارد.

اخبار مرتبط  بنیانگذار PetCareRx ، Blake Brossman در خط مقدم کمک به والدین حیوان خانگی با تأثیر قفل کاری مقابله کرد

اگر مشتریان در مورد این واقعه سؤالی دارند ، می توانند به وب سایت فوق مراجعه کنند یا با شماره 1-855-9072134 تماس بگیرند. از دوشنبه تا جمعه بین ساعت 9:00 صبح و 9:00 بعد از ظهر. ET.

SOURCE فروشگاه های مواد غذایی کلیدی تعاونی ، شرکت