تیم NBA Star Pippen و Knife Maker Kramer برای جمع آوری سرمایه برای BLM جمع می شوند

لس آنجلس، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – ورزشکار افسانه ای NBA ستاره اسکات پیپن و باب کرامر، یک تیغه دار مشهور جهان ، برای حمایت از این تیم همکاری کرده اند ماده زندگی سیاه و پایان دادن به بی عدالتی های اجتماعی با جمع آوری بودجه برای رنگ تغییر از طریق حراج زمان محدود از یک چاقوی سمبولیک سفارشی ، که از طریق آن میسر است دوشنبه ، 20 ژوئیه ساعت 10:00 PDT در KramerKnives.com.

“این پاسخ ما به این سؤال است ،” برای کمک به ما چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ ” ما استعدادهای منحصر به فرد هر یک از اعضای تیم Kramer Knives را طی یک ماه گذشته با هم ترکیب کرده ایم. ” باب کرامر. “نگاهی دقیق به الگوی زیرین روی چاقویی که ما در آن حراج می کنیم ، پیام مهمی را نشان می دهد. دست های چسبانیده شده از تیغ می پوشند. با نگاه اول شما فقط می توانید دست های سیاه و سفید را ببینید. اما نگاه دقیق تر دست های الماس و دایره را نشان می دهد. دمشق بخشی از الگویی است که نمایانگر زیربنای نژادپرستی سیستمی است که همیشه وجود داشته است ، هرچند به راحتی دیده نمی شود یا تصدیق نمی شود. “

پیپن و کرامر در رویکردهای خود هماهنگ و بی رحمانه تعالی را دنبال می کنند و به دنبال صلح هستند. “من مدتهاست که کار باب را به عنوان یک تیغه ساز تحسین می کنم و افتخار می کنم که هم اکنون با او همکاری کنم.” اسکات پیپن گفت: “من مردم را تشویق می كنم كه این حراج را در KramerKnives.com بررسی كنند و از یك دلیل ارزشمند حمایت كنند.”

پیپن و کرامر از طریق قدردانی متقابل خود از صنایع دستی و تعهد مشترک در جهت آگاهی بخشی در مبارزه با بی عدالتی های اجتماعی و نژاد پرستی ، متعهد شده اند که به این حراج توجه کنند و از این امر حمایت کنند.

کرامر اضافه کرد: “ما احساس می کنیم که این وسیله نقلیه خوبی برای نشان دادن جهان است که چگونه همه ما می توانیم با هم همکاری کنیم تا دوستی و زیبایی را در ساده ترین چیزها ایجاد کنیم”.

هم اکنون چاقو از طریق حراج در دسترس است دوشنبه ، 20 ژوئیه در ساعت 10:00 PDT در KramerKnives.com در اینستاگرام دنبال کنید: چاقوهای باب کرامر و اسکات پیپن. #BLM #KramerKnives #ScottiePippen # ColorOfChange #NBA

مخاطبین رسانه:
لیزا آدامز والتر، ارتباطات آدامز والتر
707.696.5006 یا [email protected]

سارا روزنبرگ، مدافعان خوب شرور
[email protected]
تصاویر با وضوح بالا بلافاصله در دسترس است

منبع اسکات پیپن

لینک های مربوطه

http://KramerKnives.com


اخبار مرتبط  گروه دادا جشنواره فروش 618 را با رکورد فروش تعطیل کرد