آویشن تازه باعث افزایش ماسک صورت / پوشش لازم در فروشگاه ها می شود

GROVE DOWNERS ، Ill.، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – برای کمک به حفظ سلامتی و امنیت اعضای تیم و مشتریان خود ، Market Thyme Farmers Market امروز اعلام کرد که نیاز است کلیه مشتریان هنگام خرید در هر فروشگاه تازه آویشن ماسک یا صورت خود را بپوشند. این الزام به مرحله اجرا می رسد دوشنبه 20 ژوئیه 2020.

این شرط جدید علاوه بر فروشگاه های خرده فروشی است که در حال حاضر یک دستورالعمل اجرایی در آن وجود دارد که مردم را ملزم به پوشیدن روکش صورت در مکان های خرده فروشی می کند.

اخبار مرتبط  Avient Biosciences بزرگترین پردیس تحقیق و استخراج کانابینوئید را در شرق ایالات متحده راه اندازی می کند.

مشتریانی که شرایط پزشکی دارند و از پوشیدن روکش صورت جلوگیری می کنند ، معاف هستند.

برای مشتریانی که ترجیح می دهند داخل فروشگاه نباشند ، این شرکت استفاده از گزینه های تحویل Shipt و Instacart را برای نیازهای خرید خود ترغیب می کند.

Fresh Thyme در حال حاضر 74 فروشگاه مواد غذایی را در سراسر کشور فعالیت می کند آیووا، ایلینویز، ایندیانا، کنتاکی، میشیگان، مینه سوتا، میسوری، نبراسکا، اوهایو، پنسیلوانیا و ویسکانسین.

درباره بازار کشاورزان تازه آویشن
Market Thyme Farmers Market یک خرده فروش ویژه کالا با تمرکز بر عرضه های تازه ، سالم ، طبیعی و ارگانیک با ارزش است. این شرکت دارای بخش تولید گسترده ای با میوه ها و سبزیجات ارگانیک و محلی ، یک بخش گوشت طبیعی ، غذاهای سالم با غذای دلپذیر ، صدها سطل غذای فله ای ، لبنیات و یخ زده ، محصولات مکمل بهداشتی و خط تولید محصولات برچسب خصوصی و ارگانیک طبیعی است. . Fresh Thyme دارای 74 فروشگاه در 11 ایالت در سراسر میدوست است. در freshthyme.com بیشتر بدانید. با دوست داشتن ما در facebook.com/freshthymefarmersmarkets ، در تماس باشید و ما را دنبال کنید در twitter.com/freshthymefm.

اخبار مرتبط  FoodChain ID Nutraveris را بدست می آورد

تماس با رسانه:
تارا کویل
[email protected]
847.987.0379

منبع تازه کشاورزان آویشن آویشن