27 بیمار مبتلا به E. coli O103 در یوتا

جیمی جان گفت: “ده ها سال است که با مشتریانی که جوانه هایی با رنگ باکتری دارند ، بیمار شده است.” ویلیام مارلر، مدیر شریک در مارلر کلارک. “در گذشته جیمی جان بعد از شیوع ، فروش جوانه را متوقف می کند ، فقط بعداً دوباره شروع به کار می کند. زمان آن رسیده است که سلامتی مشتریان خود را در اولویت قرار دهیم. ” (جیمی جان فراخوان مربوط به جوانه زنی در 12 سال گذشته.)

CDC ، بهداشت عمومی و مقامات نظارتی در شش ایالت و FDA در حال بررسی شیوع چند طبقه E. coli عفونت O103 به جوانه های شبدر مرتبط است. همانطور که از 17 مارس 202039 نفر آلوده به بیماری شیوع این بیماری E. coli O103 از شش ایالت گزارش شده است: فلوریدا (1)؛ ایلینویز (6)؛ آیووا (3)؛ میسوری (1)؛ تگزاس (1)؛ و یوتا (27)

اخبار مرتبط  Villyards Valley Willamette سود سهام نقدی سالیانه خود را برای مجموعه سهام ترجیحی قابل بازخرید اعلام می کند (NASDAQ: WVVIP)

اپیدمیولوژیک ، ردگیری و شواهد آزمایشگاهی نشان می دهد که جوانه های شبدر منبع این شیوع هستند. پنجاه و هشت درصد از خوردن جوانه در رستوران جیمی جان گزارش دادند. جیمی جان گزارش داد که تمام رستوران های آنها از خوردن جوانه های شبدر جلوگیری کردند 24 فوریه 2020. FDA نوع شیوع آن را شناسایی کرد E. coli O103 در نمونه محصولات باغ شیکاگو داخل ساختمان که حاوی جوانه است. بر 16 مارس 2020، باغ داخلی شیکاگو تمام محصولات حاوی جوانه را به یاد آورد. بررسی ردگیری FDA نشان می دهد که تعداد بذرهای رایج برای رشد جوانه هایی که توسط باغچه داخلی شیکاگو یادآوری می شود نیز جوانه هایی بودند که در مکانهای جیمی جان خدمت می کردند و در آنجا افراد مبتلا به شیوع فعلی گزارش می کردند که غذا می خورند.

اخبار مرتبط  صدای خارج از خانه بودجه جدیدی را برای ادامه مأموریت خود برای "گرفتن جهان در حال حرکت" دریافت می کند و نام های اشلی مریل رئیس هیئت مدیره را بر عهده دارد

بر 19 فوریه 2020، ربکا یک ساندویچ کلوپ ساحلی با جوانه های خریداری شده ، خریداری شده از جیمی جان واقع در 3292 S. 1300 E. ، Suite 105 در شهر “سالت لیک. بر 22 فوریه، ربکا شروع به تجربه شروع کرد E. coli علائم ، از جمله گرفتگی شکم ، حالت تهوع و اسهال. بعد از مراجعه به پزشک مراقبت های اولیه وی در 28 فوریه 2020، یک نمونه مدفوع برای تولید سم Shiga مثبت است E. coli O103 وزارت بهداشت شهرستان سالت لیک درمورد تشخیص ، علائم و تاریخچه مواد غذایی وی با ربکا تماس گرفت. ربکا همچنان از خستگی ، حالت تهوع ، اسهال و گرفتگی شکم رنج می برد.

اخبار مرتبط  JAMNOLA ™ ، نخستین پنجره تجربی جدید نیواورلئان ، اول اوت افتتاح می شود

SOURCE مارلر کلارک ، موسسه حقوقی ایمنی مواد غذایی Nation

لینک های مربوطه

http://www.marlerclark.com

پاسخی بگذارید