باند های بامبو PATCH برنده جایزه محصولات طبیعی اکسپو West NEXTY 2020 محصول برگزیده

جوایز انتخاب مصرف کننده NEXTY به منظور شناخت اوج برتری در صنعت محصولات طبیعی ، بالا بردن مارک ها و محصولاتی تأثیر پذیر ایجاد شده است که الهام بخش آینده ای سالم و پایدار برای مردم و سیاره است و در عین حال دارای تأیید مشتری نیز است. “محصولات برنده در هر یک از عناوین جوایز انتخاب مصرف کننده NEXTY نشانگر روشنی از آنچه امروز با مصرف کنندگان تشدید می شود ، است.” کریس مک گرین شبکه جدید امید.

مدیرعامل Nutricare گفت: “از زمان اولین نمایشگاه در نمایشگاه اکسپو وست 2019 ، ما با حمایت و علاقه به PATCH و گزینه های مراقبت های بهداشتی سبز از بین رفته ایم.” جیمز داتون. “اگرچه Expo West امسال نتوانست از پیش برود – ما مفتخریم که با چنین صنعت متعهد مطابقت داشته و محصولی را ارائه می دهیم که واقعاً تغییری در زندگی مصرف کنندگان ایجاد کند.”

اخبار مرتبط  مجموعه اختصاصی LC Waikiki برای روز بلوز رومانیایی

“ما می دانستیم که ما یک محصول واقعاً بی نظیر و خلاقانه داریم ، اما از زمان راه اندازی کمتر از 12 ماه پیش در سال آمریکای شمالیپاسخ از این جهان خارج شده است کسب جوایز بیشماری مانند NEXTY در اوایل توسعه ما و مهمتر از همه در حال حاضر به عنوان بازتاب انتخاب مصرف کننده – برای برند بسیار باورنکردنی و فروتنانه است. این اعتبار فوری از طریق کانال برای خرده فروشان و مصرف کنندگان به طور یکسان است … که منجر به تقاضای گسترده برای نوآوری هایی است که PATCH در دسته اول کمک های بهداشتی ارائه می دهد. ” حامد عطاسی، رئيس جمهور، آمریکای شمالی.

PATCH را می توان در CVS ، Walgreens ، Target ، Albertsons-Safeway ، Wegmans ، Grocers Natural و بسیاری دیگر از فروشگاه های مواد غذایی ، دارویی ، زندگی طبیعی و فروشگاه های خرده فروشی تخصصی در سراسر یافت آمریکای شمالی. PATCH همچنین به صورت آنلاین در Amazon.com ، Grove Collaborative و patchstrips.com.

اخبار مرتبط  بازار ربات اتاق تمیز به ارزش 8.5 میلیارد دلار تا سال 2025

درباره PATCH:
PATCH اولین محصولی است که از مارک مبتنی بر محیط زیست آسترالیایی Nutricare آگاه است و به ایجاد راه حل های طبیعی برای موارد مراقبت های بهداشتی مشترک و توانمند سازی مصرف کنندگان در انتخاب های سالم تر برای خانواده ها و جهان اختصاص یافته است. شرکت Nutricare ‘2019 بهترین شرکت در جهان’ به نام B B در گواهینامه شناخته شد سپتامبر 2019. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید patchstrips.com یا nutricare.co.

اخبار مرتبط  آینده مطالعه ناهار خوری Zagat نشان داد که تغییر قابل توجهی در رفتار ناهار خوری حاصل از COVID-19

مخاطب: حامد عطاسی، رئیس جمهور ، +1.703.362.5248 ، [email protected]
پرست لستر، مدیر برند، [email protected]

منبع انرژی مغذی ایالات متحده آمریکا LLC

لینک های مربوطه

https://www.nutricare.co/

پاسخی بگذارید