بنیاد جهانی سواد آموزی اعلام کرد که شکیرا به دلیل سهم مهمی که در سواد دارد ، برنده جایزه جهانی سوادآموزی می شود

GRAP RAPIDS ، میشی، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، بنیاد جهانی سوادآموزی افتخار دارد تا شکیرا را به دلیل سهم مهمی که در ارتقاء سوادآموزی برای کودکان محروم در سرتاسر جهان دارد ، اعطا کند. این جایزه در نشست جهانی سواد آموزی اعلام شد.

موفقیت شکیرا به عنوان یک هنرمند و نوازنده موسیقی ، موفقیت بزرگ او را از زمان اولین حضور در کانون توجه در سال 1990 به ارمغان آورد. تاج و تخت با 3 جایزه گرمی و 12 جوایز گرمی لاتین ، و به عنوان یکی از پرفروش ترین هنرمندان پاپ کلمبیا در تمام دوران شناخته شد ، استعداد استثنایی او چندین دستاورد برای او بدست آورد. در حالی که موفقیت وی در صنعت موسیقی و اجرا باعث طوفان جهانی شده است ، حمایت او از سواد و آموزش کودکان فقط در طول سالها بهبود یافته و به خود جلب می شود. تلاشهای بشردوستانه شکیرا اندکی پس از آنکه خواننده موفقیت بین المللی پیدا کرد ، آغاز شد و سپس بستری را فراهم کرد تا تأثیر گسترده ای بگذارد.

اخبار مرتبط  رون سیمون و همکاران اولین دادخواست را در شیوع سالمونلا پیاز قرمز تشکیل می دهند

تشخیص عدم حمایت از سیستم آموزش و پرورش در کشور خود کلمبیاشکیرا تلاش های خود را به دست گرفت و در سال 1997 بنیاد پیس دکالزوس را تأسیس کرد و اولین مدرسه را در شهر خود Barranquilla ، کلمبیا بنا کرد.

770 میلیون نفر نمی توانند یک کلمه را بخوانند ، در حالی که 2 میلیارد نفر دیگر برای خواندن یک جمله کامل تلاش می کنند. بی سوادی یک بحران جهانی است و بنیاد جهانی سواد آموزی قصد دارد تا مردم را به سود دستیابی به مهارت های ابتدایی سواد آموزی آموزش دهد. چرخه با كودكی شروع می شود كه بخواند و به عنوان یک فرد بالغ مشغول سواد خواندن باشد ، و در نتیجه سوء استفاده می شود و در نتیجه قربانی موضوعات مربوط به بیكاری ، رفاه ، جرم و بهزیستی می شود.

اندرو کیمدیرعامل بنیاد جهانی سوادآموزی توضیح می دهد که این جایزه هدف دارد تا با شناخت چالش های پیش روی دانشجویان محروم در سطح جهان ، از سهم ارزشمند شکیرا در آموزش تجلیل کند.

اخبار مرتبط  Escoffier Rich Arrens را به عنوان معاون رئیس استعداد و فرهنگ منصوب کرد

آقای کی گفت ، “در بحران کنونی ، سوادآموزی با محرومیت های نداشتن دسترسی به کتاب و منابع آموزشی ، هرگز سواد مهمتر نبوده است ، امروز 91٪ از کودکان در حال حاضر در مدرسه شرکت نمی کنند و همچنین به منابع یادگیری آنلاین دسترسی ندارند. در نتیجه ، احتمالاً ثبت نام در آموزش و پرورش در ماه های آینده کاهش می یابد و بسیاری از آنها با شرایط ناگوار روبرو می شوند. “

این جایزه توسط شورای جهانی سواد آموزی به همراه جوایز دیگری که به دلیل مشارکت آنها در آموزش جهانی به افراد و ابتکار عمل در سراسر جهان اهدا می شود ، اهدا می شود.

درباره نشست جهانی سواد آموزی (WLS)

نشست جهانی سواد آموزی جهانی رهبران 85 کشور جهان را به نمایندگی از بیش از دو سوم از جمعیت جهان ، و همه با یک تمرکز واحد – حمایت ، قهرمانی و آموزش در مورد اهمیت حیاتی بهبود سطح سواد در سراسر جهان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WLS ، به سایت www.worldliteracysummit.org مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Sprayground دارای کودکان و نوجوانان در سرتاسر جهان است که با مجموعه 2020 کیف مدرسه و ماسک های مدرسه بازگشت به (خانه) خود

درباره بنیاد جهانی سواد آموزی (WLF)

WLF تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که هر فرد جوان ، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی ، فرصتی برای دستیابی به مهارت های سواد آموزی و خواندن برای رسیدن به پتانسیل کامل خود دارد ، در مدرسه و پس از آن موفق شود. WLF برای دسترسی آزاد به مواد آموزشی با کیفیت و راه حل های نوآورانه که سواد بی سوادی در مقیاس گسترده را هدف قرار می دهند ، کار می کند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به www.worldliteracyfoundation.org مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر RE: “91٪ زبان آموزان خارج از مدرسه”

https://www.brookings.edu/research/school-closures-g qeverity-responses-and-learning-inequality-around-the-world-during-covid-19/؟preview_id=799315

بنیاد سواد جهانی SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.worldliteracysummit.org

پاسخی بگذارید