10 نفر از مجریان راحتی به برنامه محتویات انجمن رهبری به چشم انداز اضافه شدند

شیکاگو، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – ده نفر از مدیران ارشد صنعت در صنعت فروشگاه اینترنتی در شرکت خواهند کرد CSP پیشگامانه انجمن رهبری چشم انداز مبتنی بر دیجیتال.

مدیرانی که زنجیرهای آنها شامل پنج مورد از 20 عملیات بزرگ در بخش c-store است ، به صورت جداگانه در یک فیلم ویدئویی با عنوان “مذاکرات از بالا” ، با نظارت شرکت CSP معاون روابط خرده فروشی میچ موریسون.

سریال دو هفته ای راه اندازی می شود 4 آگوست و طیف گسترده ای از موضوعات ، از جمله تأثیر COVID-19 در خرده فروشی آجر و ملات ، نوآوری در جذب مشتری ، چالش ها و فرصت ها در زمینه خدمات مواد غذایی و جزیره سوخت را پوشش می دهد ، روابط نژادی در بحبوحه زندگی سیاه و ماده ، و خیلی بیشتر. این ترکیب شامل مکالمات اختصاصی با موارد زیر است:

  • پولی فلین، معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور GetGo Café + Market ، Giant Eagle
  • جیم فوریث، مدیرعامل ، FKG Oil / MotoMart
  • اسکات هارتمن، رئیس جمهور و مدیر عامل ، فروشگاه های مزرعه راتر
  • کریس جونز، مدیر ارشد بازاریابی ، فروشگاه های عمومی کیسی
  • تانر کراوز، رئیس جمهور ، کوم و برو
  • کوین لوئیس، مدیر ارشد بازاریابی ، Alimentation Couche-Tard (دایره K)
  • ناتالی موروش، رئیس جمهور ، RaceTrac
  • سیمون ریچاردزرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Thorntons
  • جو شیتز، مدیرعامل ، شرکت Sheetz
  • Blackie Wills، معاون رئیس جمهور ، Dash In ، بخش راحتی گروه Wills
اخبار مرتبط  Knorr و Dascha Polanco #FeedTheVote را راه اندازی کردند تا دسترسی به غذاهای مقوی را به موضوعی برای حل این فصل انتخابات تبدیل کنند

موریسون گفت: “با مدیرانی از خانه های خرده فروشی تا فهرست وسایل جانبی چشمگیر و متوسط ​​،” گفتگوها از بالا “چشم انداز و تاکتیکهایی را که هر شرکت را تا این حد منحصر به فرد می کند ، کشف می کند. “در 30 دقیقه ، بینندگان از بینش های مهم و راه های لازم برای رقابت در یک چشم انداز خرده فروشی منقرض ، جایی که هر هفته مشاغل بسته می شوند ، به دست می آورند.”

اخبار مرتبط  دانلود فیلم میلیونر میامی

پلت فرم انجمن رهبری Outlook بیش از 30 وبینار آموزشی ، مصاحبه با خرده فروشان اصلی صنعت ، تابلوهای بحث در مورد شبکه و اطلاعات جدید محصولات ارائه خواهد داد. این انجمن برای فروشندگان خرده فروشی آزاد است و به صورت زنده خواهد بود 4 آگوست تا 14 دسامبر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجمن رهبری Outlook: https://outlookleadership.com/

اخبار مرتبط  بازار جهانی جین شلوار جین Premium (2020 تا 2025)

مخاطب: آماندا بووهنر، [email protected]

درباره Winsight، LLC

Winsight، LLC یک شرکت اطلاعات کسب و کار به تجارت است که در زمینه رستوران و خدمات غذایی غیر تجاری ، راحتی و خرده فروشی نفت و صنایع غذایی فعالیت می کند. Winsight تحقیق و تجزیه و تحلیل ، راه حل های برندسازی ، فرصت های چهره به چهره ، ابتکارات تولید سرب و خدمات بازاریابی محتوا را از طریق محصولاتی از جمله محصولات اشتراک اشتراک ، گزارش ها ، ابزارهای تحقیقاتی ، برنامه های تحقیقاتی ، مطالعات کاملاً سفارشی ، کنفرانس ها ، خدمات بازاریابی سفارشی ، جلسات ارائه می دهد. رسانه های تجاری و چاپی و دیجیتال.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، www.winsightmedia.com.

SOURCE Winsight، LLC