شراب و درختان Trinity Oaks و نان های غیرانتفاعی در آینده به 23 میلیون درخت کاشته شده در این روز زمین

Trinity Oaks مفتخر است که با Trees for the Future ، سازمانی با ریشه های بیش از 30 سال به این نقطه عطف رسید. Trees for Future از زمان تأسیس در سال 1989 ، بیش از 180 میلیون درخت کاشته و صدها هزار جریب زمین را در سراسر جهان احیا کرد. Trinity Oaks وقتی این برند با تیم Trees for the Future در سال 2008 همکاری کرد ، بزرگنمایی کرد.

بیش از 23 میلیون درخت کاشته شده از طریق این همکاری به سختی در کمک به کره زمین از طریق جنگلهای زراعی و عملی به نام رویکرد باغ جنگل کار کرده اند. Trees for the Future به کشاورزان خرده مالک می آموزد که باغهای جنگلی را ایجاد کنند – درختان کاشته شده استراتژیک و محصولات متنوع – که از خاک تخریب شده محافظت و احیا می کنند ، رژیم ها و درآمد را بهبود می بخشند و فضای موجود را بهینه می کنند. علاوه بر تأمین میوه ، انواع توت ها ، آجیل و درآمد پایدار آنها ، درختان کاشته شده از طریق این رویکرد خدمات محیطی لازم را برای خانواده های کشورهای در حال توسعه فراهم می کنند. اجتماعاتی که به کمک Trinity Oaks and Trees for the Future کمک می کنند ، از درختانی که حاصلخیزی خاکهای تخریب شده ، جلوگیری از فرسایش خاک ، جلوگیری از فرسایش خاک ، افزایش نفوذ آب به سفره های زیرزمینی و افزایش پیشرفت در محیط در حال رشد است ، بهره مند می شوند. درختانی که درختان آینده برای جنگل های آینده گیاهان باغ می کنند نیز به کاهش باد که می تواند در محصولات زراعی تأثیر بگذارد ، خنک شدن دمای زمین و به دام انداختن رطوبت و مواد مغذی در خاک کمک کند ، به گونه ای که در میکروکلایه بهبود یافته محصولات غذایی بهتر رشد می کنند.

اخبار مرتبط  صف های Zaxby تا لیست پخش شده SoundCloud از سر و صدای رستوران در محیط تنظیم شده است

بری وولد ، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی برای شراب ترینیتی اوکس گفت: “ما در Trinity Oaks ماموریت داریم تأمین کننده غذا و امنیت اقتصادی برای جوامع نیازمند – از طریق توان درختان باشیم”. “با کمک طرفداران اختصاصی Trinity Oaks ، برنامه One Bottle One Tree ما تأثیر شگرفی را ایجاد کرده است که در سراسر جهان دیده می شود. ما از همکاری ما با Trees for the Future و کارهایی که آنها انجام داده اند سپاسگزاریم. سه دهه برای پیشبرد علت مشترک ما. “

وی گفت: “در مواجهه با چالش های زیست محیطی ، اقتصادی و بهداشت جهانی ، تمرکز ما بر هدف ما از هر زمان دیگری مهمتر است.” جان لاریمدیر اجرایی درختان برای آینده. “ترینیتی اوکس 12 سال از حمایت بسیار ارزشمند است که به ما کمک می کند تحول قدرتمند اجتماعی و زیست محیطی را در جوامعی که بیش از همه به آن نیاز دارند هدایت کنیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری مداوم با ترینیتی اوکس هستیم و از فداکاری آنها برای پایداری در همه جنبه های سازمان خود پشتیبانی می کنیم. “

ترینیتی اوکس تعهد به این امر فراتر از برنامه One One Bottle One Tree است. شراب های غیر GMO و بدون گلوتن شراب سازی در بسته بندی های سازگار با محیط زیست بطری می شوند که شامل کپسول هایی است که از مواد گیاهی قابل کمپوست ساخته شده ، قوطی های قابل بازیافت تولید شده که اثر کربن کمتری تولید می کنند ، برچسب های چاپ شده بر روی کاغذ ضایعات 100٪ پس از مصرف ، شیشه قابل بازیافت سبک تر از استاندارد صنعت است و حمل و نقل های بدون عایق با 40 درصد مواد زاید پس از مصرف ساخته شده است.

اخبار مرتبط  صندوق امداد رستوران TX برای حمایت از رستوران های خرابکار گسترش می یابد

در دهه 50هفتم روز زمین و هر روز ، کسانی که مایل به کمک به Trinity Oaks and Trees for Future هستند ، می توانند با بهره گیری از یکی از پنج نوع شراب در سبد Trinity Oaks ، Chardonnay ، Pinot Grigio ، Pinot نویر ، Merlot و Cabernet Sauvignon این کار را انجام دهند. هر یک 9 دلار SRP هر پنج نوع مختلف با یک پیشنهاد ویژه روز زمین به صورت آنلاین در دسترس هستند ، اگرچه طرفداران Trinity Oaks برای خرید شراب از رستوران ها و مستقیماً از فروشگاه های مواد غذایی و شراب در سراسر کشور تشویق می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trinity Oaks و کسب اطلاعات بیشتر در مورد قدرت درختان ، لطفاً به www.OneBottleOneTree.com مراجعه کنید.

درباره Trinity Oaks

شراب ترینیتی اوکس در تاسیس شد ژانویه 2001. هفت سال بعد ، Trinity Oaks متعهد شد كه به یك درخت برای هر بطری كه با همکاری سازمان غیرانتفاعی ، Trees for Future فروخته می شود ، كاشته شود. این برنامه One Bottle One Tree نام دارد® از طریق این برنامه ، این برند توانسته است بیش از 23 میلیون درخت به کشورهای نیازمند منابع کمک کند. ترینیتی اواکس متعلق به خانواده املاک Trinchero است ، دره نپا Vintners از سال 1948. به عنوان یک شرکت ، Trinchero Family Estates متعهد عمل های پایدار در تاکستان ها و کارخانه های شراب سازی خود است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شراب Trinity Oaks و Trinchero Family Estates ، به وب سایت های www.trinityoaks.com و www.tfewines.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

فیس بوک:TrinityOaks | اینستاگرام:TrinityOaksWine | توییتر: TrinityOaksWine

درباره درختان برای آینده

Trees برای آینده (TREES) یک تجارت غیرانتفاعی بین المللی است که با کاشت باغات جنگلی یک خط سه جانبه را پشت سر می گذارد: پایان دادن به گرسنگی ، فقر و جنگل زدایی. از طریق رویکرد باغ جنگل ، ما کشاورزان را آموزش می دهیم تا باغهای جنگلی را پرورش دهند و مدیریت کنند که خانواده ها را به طور پایدار تغذیه می کنند ، درآمد آنها را به طور متوسط ​​400 درصد افزایش می دهند و به جنگل زدایی پایان می دهند. TREES برای اجرای کار ما در مناطقی که ما می توانیم بیشترین تأثیر را داشته باشند ، کمکهای مالی دریافت می کند. ما در حال حاضر در 5 کشور جهان در جنوب صحرای آفریقا کار می کنیم: کامرون، کنیا، سنگال، تانزانیا و اوگاندا. از سال 1989 ، TREES بیش از 180 میلیون درخت کاشته است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت: www.trees.org مراجعه کنید.

فیس بوک:TreesfortheFuture | اینستاگرام:TreesfortheFuture | توییتر: TreesFTF

SOURCE Trinity Oaks

لینک های مربوطه

http://trinityoaks.com


پاسخی بگذارید