گویا 200000 پوند غذا به مکزیک اهدا می کند

وی گفت: “همه گیری همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد. وقتی اجتماعات ما در اینجا با بحران روبرو می شوند ، آنها نیز در مکزیک آن را احساس می کنند. ما با خانواده های خود ارتباط تنگاتنگی داریم ، فرهنگ و اقتصاد ما کاملاً در هم تنیده است. ما هستیم و همیشه یک شرکت از افراد پرشور و مراقب هستیم. برای ایجاد یک تفاوت مثبت و برای حفظ وعده های ما برای ادامه کمک به جوامع خود ، همکاری با همسایگان خود در مکزیک ، ” باب اونانورئیس جمهور غذاهای گویا.

از طریق گویا می دهد، یک برنامه جهانی متعهد به ارتقاء بهزیستی عمومی جوامع از طریق مسئولیت اجتماعی ، ابتکارات زیست محیطی و ارزش های شرکت ، گویا سالانه نزدیک به 300 طرح خیریه ، بورسیه و رویداد را پشتیبانی می کند. در شرایط نیاز ناامیدکننده ، گویا همواره در صدر تلاش های کمک های بشردوستانه و در مواقع فاجعه قرار داشته است و میلیون ها پوند مواد غذایی را در سرتاسر جهان فراهم می کند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار دیافراگم شیشه ای تا سال 2027 ارزش 79.0 میلیارد دلار است

از زمان شروع این بیماری ، این شرکت در مجموع 2.5 میلیون پوند مواد غذایی و 20،000 ماسک محافظ اهدا کرده است. در طول طوفان ماریا ، گویا بیش از 1 میلیون پوند مواد غذایی به شهر اهدا کرد پورتوریکوو همچنین افرادی که در جریان ناآرامی های دولت گرسنه بودند ونزوئلا، به مردم هائیتی هنگام وقوع زلزله و در خانه هنگام طوفان ماسه ای و طوفان های اسحاق ، هاروی و ایرین. از سال 1936 هدیه دادن قلب گویا است و همیشه بخشی از آن بوده است DNA از شرکت.

اخبار مرتبط  رستوران برند بین المللی شرکت انتخاب مدیران را اعلام می کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد گویا می دهد ، بازدید کنید: www.goya.com

درباره GOYA: Goya Foods، Inc که در سال 1936 تأسیس شد ، بزرگترین شرکت غذایی متعلق به اسپانیایی در ایالات متحده است و خود را به عنوان پیشرو در مواد غذایی و ادویه های آمریکای لاتین تأسیس کرده است. گویا بیش از 2500 محصول غذایی باکیفیت از اسپانیا ، کارائیب ، مکزیک ، مرکزی و آمریکای جنوبی تولید ، بسته بندی و توزیع می کند. محصولات گویا ریشه در سنت های آشپزی جوامع اسپانیایی در سراسر جهان دارند. ترکیب مواد اولیه معتبر ، ادویه های مناسب و آماده سازی مناسب ، محصولات Goya را برای هر نوع سلیقه و میز ایده آل می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای گویا ، بازدید کنید www.goya.com.

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چین جنوبی منابع قدرتمندی را برای صنعت زیبایی متمرکز می کند

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
ناتالی جی. مانیسکو
845.659.6506 / [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1218849/CMM_0022.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg

SOURCE Goya Foods، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.goya.com

SOURCE Goya Foods، Inc.