گروه مواد غذایی گلدن وست برای کمک به سازمان های امداد COVID-19 دو میلیون دلار غذا اهدا خواهد کرد

وی گفت: “ما از کار بی زحمت و تلاش امدادرسانی جامعه پزشکی ما و اولین پاسخ دهندگان برای حفظ امنیت همه استقبال می کنیم و ما مفتخریم که به این قهرمانان محلی کمک می کنیم.” اریک لیتمانوویچ، مدیر عامل گروه گلدن وست غذا وی گفت: “در گروه گلدن وست غذا ، ما هر روز تلاش می کنیم تا مردم آمریکا به مواد غذایی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند ، و امیدواریم که این وعده های غذایی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و جامعه کمک کند تا در یکی از بدترین بحران های سلامتی فعالیت خود را انجام دهند. زمان ما.”

اخبار مرتبط  شرکت Hollister Biosc علوم به روزرسانی در عملکرد Q2 2020 را ارائه می دهد و تجدید مجوز توزیع را اعلام می کند

کمکهای غذایی در مقادیر “Pantry Pallet” که توسط گروه گلدن وست غذا توزیع می شود شامل مجموعه ای از آماده طبخ گوشت گاو ، گوشت خوک ، مرغ با غذاهای جانبی مختلف است.

انواع متنوعی از گوشتهای مختلف از مارک های غذایی مورد علاقه آمریکا توسط گروه گلدن وست غذا ساخته شده است جک دنیلزMe گوشت های BBQ ، گوشت منطقه® گوشت برگر ، پرمحصور قصاب ، صنایع جنوبی Moe’s South Grill® ، غذاهای آمریکایی BBQ Company® ، گوشتهای آمریکایی BBQ ، Red Moon® وعده های غذایی فیوژن آسیایی ، Calle Sabor® غذاهای فیوژن لاتین و بسیاری دیگر.

اخبار مرتبط  بازار پوشاک رانندگی در سراسر جهان تا سال 2028

“ما به عنوان یک پیشرو در تولید مواد غذایی ، ما مفتخریم که می توانیم برای کمک به بیمارستانها و اولین پاسخ دهندگان ، آنچه را که می توانیم انجام دهیم ، امیدواریم که سایر شرکت ها و تهیه کنندگان مواد غذایی برای گسترش توزیع وعده های غذایی در سراسر منطقه و سراسر کشور ، هر چه می توانند انجام دهند.” گفت: Litmanovich.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه گلدن وست غذا ، به gwfg.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تصاویر سالن های مجلل ناخن لوکس 5 میلیون دلار ادعا برای دستور بسته شدن سالن ناخن ارائه می دهند که جامعه ویتنام را جدا می کند

درباره گروه مواد غذایی گلدن وست
Golden West Food Group (GWFG) یک تولید کننده برتر محصولات غذایی با دفتر مرکزی در است ورنون کالیفرنیا. GWFG هزاران محصول در سراسر کشور به انواع مختلفی از مشتریان در زمینه های خدمات غذایی ، نظامی ، برچسب خصوصی و خرده فروشی از جمله مواد غذایی ، باشگاه و بازرگان توده ارائه می دهد.

تماس با رسانه
کری کاوانی
Blaze PR
[email protected]
(310) 395-5050

SOURCE گلدن وست گروه مواد غذایی

لینک های مربوطه

http://gwfg.com

پاسخی بگذارید