شرکت بهداشت و درمان CVS برای برگزاری کنفرانس فراخوان درآمد سه ماهه دوم سال 2020

WOONSOCKET، R.I.، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت بهداشت CVS (“سلامت CVS”) (NYSE: CVS) یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران و سرمایه گذاران برگزار خواهد کرد چهارشنبه 5 آگوست 2020، در 8:00 صبح (ET) برای بحث در مورد نتایج مالی خود برای سه ماهه دوم سال 2020.

یک پخش وب صوتی از کنفرانس به طور همزمان از طریق بخش روابط سرمایه گذار از وب سایت CVS Health برای کلیه علاقه مندان پخش می شود. برای دسترسی به پخش وب ، به http://investors.cvshealth.com مراجعه کنید. این پخش وب به مدت یک سال پس از تماس کنفرانس بایگانی و در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی Stout و Porter Beer با رشد 7.86 میلیارد دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 2٪ طی دوره پیش بینی رشد کند

درباره CVS سلامتی

کارمندان CVS Health در حدود یک هدف مشترک برای تبدیل شدن به مهمترین شرکت بهداشتی مصرف کننده در جهان متحد هستند. ما بر اساس تغییر نیازهای مصرف کننده در حال تکامل هستیم و با افرادی که در آن هستند ، ملاقات می کنیم ، چه در جامعه در یکی از نزدیک به 10،000 بازدید محلی ، در خانه و یا در کف دست آنها. جدیدترین پیشنهادات ما – از مکانهای HealthHUB® که در حال تعریف مجدد داروخانه هستند تا برنامه های نوآورانه که به مدیریت شرایط مزمن کمک می کند – طراحی شده اند تا تجربه ای با کیفیت بالاتر ، ساده تر و مقرون به صرفه تر ایجاد کنند. درباره نحوه تبدیل سلامت در http://www.cvshealth.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  شركت Valens با خانه تجاری Cannabis آگاه اجتماعی ، برندهای TREC و ارائه به روزرسانی در مورد فعالیت NCIB توافق نامه تولید سفارشی را ارائه می دهد.

SOURCE CVS شرکت بهداشت و درمان

لینک های مربوطه

cvshealth.com