سازندگان عطر از لیزا پانکیویچ از شرکت Clorox به هیئت مدیره استقبال می کنند

واشنگتن، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – اتحادیه سازندگان عطر امروز اعلام کرد لیزا پانکیویچ به هیئت مدیره منصوب شده است. Pankiewicz به عنوان معاون رئیس جمهور جهانی راهبری شرکت Clorox ، تولید کننده پیشرو چند ملیتی و بازاریاب محصولات مصرفی و حرفه ای فعالیت می کند. با بیش از 30 سال تجربه در بخشهای مختلف نظارتی ، پانکیویچ نظارت بر امور جهانی نظارتی شرکت ، ایمنی محصول ، مدیریت شیمیایی و انطباق تجارت جهانی از جمله کلیه فعالیتهای نظارتی ، فنی و علمی را بر عهده دارد.

پیش از پیوستن به کلوروکس در سال 2015 ، پانکیویچ به عنوان معاون رئیس جمهور در امور نظارتی شرکت شیزیدو آمریكا مشغول خدمت بود ، پیش از آن كه نزدیک به 20 سال در CHANEL انجام شود ، جایی كه وی عالی ترین مقام را به عنوان مدیر اجرایی تحقیق و توسعه ، امور تنظیم مقرر داشت. وی پس از کسب مدرک لیسانس علوم در شیمی از دانشگاه جورجیا ، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد علوم در بازاریابی و مدیریت بازرگانی از موسسه فناوری مد که در شهر نیویورک. یک مدافع قوی صنعت ، وی همچنین به عنوان خزانه دار هیئت مدیره انجمن کالاهای خانگی و تجاری (HCPA) فعالیت می کند.

پانکیویچ گفت: “من از نمایندگی کلوروکس در هیئت مدیره این انجمن تولیدکننده نتایج هیجان زده ام.” “Fragrance Creators همچنان توانایی ارائه ارزش برای کل زنجیره ارزش عطر با سرعت تجارت را نشان می دهد.”

وی گفت: “در این زمان مهم صنعت ما ، صدای و دیدگاه لیزا برای هیئت مدیره بسیار ارزشمند خواهد بود زیرا ما در سراسر زنجیره ارزش عطر کار می کنیم و نفوذ خود را تقویت می کنیم.” فراه K. احمد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سازندگان عطر. “به عنوان یک سازمان مبتنی بر ارزش ها ، اعضای هیئت مدیره مانند لیزا – که همیشه متعهد به انجام کار صحیح هستند ، برای توانایی ما در ارائه ارزش مداوم برای مردم ، عطر و سیاره حیاتی هستند.”

اتحادیه سازندگان عطر یک انجمن تجاری اصلی است که اکثریت تولید عطرهای آمریکای شمالی و زنجیره ارزش عطر را نمایندگی می کند. عضویت در این سازمان متنوع است ، از جمله شرکت هایی که عطرها و رایحه هایی را برای مراقبت از منزل ، مراقبت شخصی ، طراحی منزل ، عطر خوب و محصولات صنعتی و نهادی ایجاد می کنند ، تولید می کنند و از آنها استفاده می کنند و از جمله آنهایی که مواد معطر تهیه می کنند از جمله عصاره های طبیعی و غیره است. مواد اولیه ای که در مخلوط عطر و عطر استفاده می شود. سازندگان رایحه ، هنرستان عطر را تولید می کند ، منبع جامع دیجیتال برای اطلاعات با کیفیت بالا در مورد رایحه. درباره fragrancecreators.org.org درباره سازندگان عطر بیشتر بدانید.

مخاطب: لیا دانژلیکو
[email protected]
+1 571 317 1504

تصاویر مرتبط

lisa-pankiewicz- معاون رئیس جمهور-of.jpg
لیزا پانکیویچ، معاون رئیس جمهور Global Stewardship ، شرکت Clorox

لینک های مربوطه

انجمن سازندگان عطر

انجمن سازندگان عطر SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.fragrancecreators.org/

اخبار مرتبط  هنسی 3 میلیون دلار صندوق بازیابی تجارت کوچک را تأسیس کرد