Checkpoint از سیستم جدید ردیابی می کند که در زمان واقعی اشغال فروشگاه را ردیابی می کند

کارمندان و مدیران می توانند به صورت آنلاین و یا از طریق رایانه لوحی درون فروشگاه به اطلاعات دسترسی پیدا کرده و در زمان واقعی برای اعداد اشغال زندگی کنند. شاخص های رنگی بصری روی رایانه لوحی این امکان را به شما می دهد که کارکنان فوراً تشخیص دهند که چه نقصی در آستانه اشغال رخ داده است. قرمز نشان می دهد که این فروشگاه از ظرفیت خود استفاده کرده است ، از نکات برجسته زرد رنگ که تقریباً از آن اشغال شده است ، و خاکستری به معنای عدم نیاز به هشدار مربوط به اشغال است. یک هشدار اضافی برای ذخیره کارمندان ارسال می شود تا آنها بتوانند پاسخ مناسب را ارائه دهند.

SmartOccupancy از دقیق ترین سنسور شمارش تعداد بالای سربازان در محدوده Checkpoint استفاده می کند – Visiplus 3D ، که به پورتال نرم افزاری مبتنی بر ابر Checkpoint متصل می شود HALO. این امکان را به خرده فروشان می دهد تا به گزارش های مربوط به سطح اشغال فروشگاه های سراسر منطقه دسترسی پیدا کنند ، نظارت بر انطباق فروشگاه ها را برای حفظ یا اصلاح آستانه تنظیم کنند.

اخبار مرتبط  گروه سرمایه گذار از سهامداران سهامداران خواسته است تا با انتخاب دو مدیر سهامدار سهامدار خود ، برای تغییر در جلسه سالانه GameStop رای دهند.

تا اینجای کار ، خرده فروشان مجبور بودند به طور دستی شغل فروشگاههای خود را کنترل کرده و در برخی موارد ، استخدام کارمندان یا مأمورین امنیتی نیز انجام دهند. SmartOccupancy به خرده فروشان کمک می کند تا بر اساس روند داده در ابر تصمیم گیری کنند ، به آنها امکان می دهد سطح کارمندان و ساعات نگهبانی را تنظیم کنند. صرفه جویی در خرده فروشان نه تنها پول بلکه منابع انسانی و زمان.

اریک مک نول، فروش VP و عملیات مشتری در سیستم های بازرسی ، اظهار نظر كرد: به عنوان تنها ارائه دهنده راه حل یکپارچه عمودی ، ما درک کاملی از چالش های پیچیده خرده فروشان با آن روبرو هستیم. هدف ما این است که در ضمن بهبود عملکرد مالی آنها ، به خرده فروشان در سراسر جهان در ارائه بهترین تجربه ممکن مصرف کننده ، کمک کنیم راه حل جدید SmartOccupancy ما گامی در این جهت است. ”

اخبار مرتبط  برندهای NewLeaf از واگذاری مشاغل خصوصی واسطه ای تحت رهبری Canaccord Genuity خبر دادند

درباره Checkpoint Systems، Inc. (www.checkpointsystems.com)
یک بخش از صنایع CCL ، Checkpoint Systems تنها ارائه دهنده راه حل RF / RFID به صورت عمودی یکپارچه برای خرده فروشی است. با تسریع تقاضای مصرف کنندگان با سرعت فوق العاده ای که ناشی از فناوری است ، Checkpoint راه حل های هوشمندی ارائه می دهد – وضوح و کارآیی را در هر زمان و هر مکان به محیط خرده فروشی وارد می کند. Checkpoint از طریق ارائه منحصر به فرد نرم افزار ، سخت افزار ، برچسب ها ، برچسب ها و راه حل های مبتنی بر ابر ، عملکرد خرده فروشی و کارآیی را با داده های بصری در زمان واقعی تحویل داده شده در سراسر زنجیره تأمین و فروشگاه اینترنتی بهینه می کند و منجر به بهبود سودآوری و تجربه مصرفی غنی می شود. راه حل های خرده فروشی هوشمند Checkpoint بر اساس 50 سال تخصص فناوری فرکانس رادیویی ، راه حل های ابتکاری سرقت زیاد و جلوگیری از ضرر ، نرم افزارهای پیشرو در بازار ، سخت افزار RFID و قابلیت های برچسب گذاری گسترده برای برندسازی ، ایمن سازی و ردیابی کالاها از منبع تا قفسه ساخته شده است.

اخبار مرتبط  مارک T.C. محدوده ها ، نویسنده ، توسط قاره جهانی چه کسی شناخته می شود

درباره صنایع CCL
شرکت CCL Industries Inc. ، یک رهبر جهانی در زمینه برچسب های ویژه و راه حل های بسته بندی برای شرکتهای جهانی ، مشاغل کوچک و مصرف کنندگان ، تقریباً 19،000 نفر را استخدام کرده و 150 تسهیلات را در 25 کشور در شش قاره با دفاتر شرکتی در تورنتو ، کاناداو فرامینگهام ، ماساچوست. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.cclind.com مراجعه نمایید.

SOURCE Checkpoint Systems ، Inc.

لینک های مربوطه

www.checkpointsystems.com

پاسخی بگذارید