40٪ از شرکتهای غذایی پیشرو ، از جمله Kroger ، Tesco ، Nestle و Unilever ، هم اکنون تیم هایی اختصاصی برای محصولات گیاهی دارند.

نسخه کامل موجود در اینجا

عضلات غول های غذایی در حال رشد بازار پروتئین جایگزین ، نشان می دهد 13 هزار میلیارد دلار همکاری ائتلاف سرمایه گذاران با 25 تولیدکننده و خرده فروش مواد غذایی

  • 2 از 25 شرکت (تسکو و یونیلور) رسیدن وضعیت “پیشگام” بالا به عنوان بهترین مکان برای بهره مندی از رشد بازار جایگزین گوشت. کاستو و کرافت هاینز عقب افتادن. آمازون ، که همچنان به گسترش حضور خود در بازار مواد غذایی می پردازد ، در مورد رویکرد خود برای فعال کردن انتقال پروتئین همسایه با آب و هوا سکوت می کند.
  • سرمایه گذاری های سرمایه گذاری در پروتئین های گیاهی در حال حاضر رسیده اند 1.1 میلیارد دلار در سال 2020، تقریباً دو برابر کل سرمایه گذاری در سال 2019 ، به عنوان کووید -19 سرمایه گذاری در بازار بر پایه گیاهان به سال آبخیز منجر می شود.
  • FAIRR درگیری در موشک های پروتئین پایدار به 13 هزار میلیارد دلار در دارایی، از جمله آغاز به کار در سال 2016 ، ده برابر شده است North Trust Asset Management ، مدیریت جهانی دارایی BMO و آموندی.

لندن، 27 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – یک سرمایه گذاری چهار ساله با 25 خرده فروش و تولید کننده مواد غذایی غول پیکر ، به رهبری این شرکت حقوقی شبکه سرمایه گذار ، متوجه شده است که دو در پنج غول جهانی غذا با درآمد سالانه ترکیبی از 459 میلیارد دلار اکنون تیم های اختصاصی برای توسعه و فروش گزینه های مبتنی بر گیاهان برای گوشت و لبنیات تشکیل شده اند. با تسکو و یونیلور رتبه برتر

اخبار مرتبط  شرکت حمل و نقل راه حل های ساختمان سالم را برای بهبود کیفیت هوا برای بازگشایی بازار در ایالت نیویورک ارائه می دهد

تسکو و یونیلور توسط سرمایه گذاران بخاطر تعهدشان مبنی بر انتقال پرتفوی مواد غذایی به منابع پروتئین پایدار ، مورد ستایش قرار گرفت و حمایت از سطح هیئت مدیره را برای انتقال پروتئینهای سازگار با آب و هوا نشان داد (تغییر پروتئین های حیوانی به سمت منابع پروتئین جدید و مبتنی بر گیاه) ، و تکمیل “تحلیل سناریو” در مورد وضعیت آب و هوا روی زنجیره های عرضه کالاهای آنها. در مجموع 7 از 15 خرده فروشان اکنون می فروشند ، یا قصد دارند گزینه های جایگزین گوشت مبتنی بر گیاهان را روی راهرو گوشت بفروشند.

سرمایه گذاران همچنین از یک استقبال کردند 57٪ از سال 2019 تا 2020 در شرکت های مواد غذایی با اهداف انتشار 3 دامنه از جمله تولید گازهای گلخانه ای از حیوانات افزایش یابد. علیرغم کشاورزی حدود 30 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای جهانی به همراه جنگل ها و سایر کاربری های اراضی ، اهداف شرکت در طول تاریخ نتوانسته اند ردپای انتشار گازهای گلخانه ای از حیوانات و زنجیره های تأمین آن را مرتفع سازند.

داده ها از مرکز جدید پروتئین های پایدار آنلاین برای سرمایه گذاران و گزارش “اشتها برای اخلال: خدمت دوم” تهیه شده است ، امروز توسط شبکه سرمایه گذاری FAIRR. از آنجا که در سال 2016 آغاز شد (با مدیریت 40 سرمایه گذار 1.25 هزار میلیارد دلار دارایی) FAIRR’s درگیری پروتئین های پایدار ده برابر رشد کرده است و شامل 88 سرمایه گذار است که بیش از پیش مدیریت می کنند 13 هزار میلیارد دلار در دارایی ها در سال 2020. ائتلاف سرمایه گذاران ، از جمله آموندی ، مدیریت دارایی اعتماد شمالی و مدیریت دارایی عمومی BMO. این هدف برای تشویق 25 خرده فروش جهانی مواد غذایی (15) و تولید کنندگان (10) از جمله Nestle، M&S، Sainsbury’s، Carrefour، Costco، Amazon و Walmart – متنوع کردن منابع پروتئینی خود به منظور ایجاد رشد و کاهش ریسک در دنیای محدود به منبع پس از COVID.

اخبار مرتبط  عید پاک را با پارکر والاس در نکاتی درباره تلویزیون جشن بگیرید

این گزارش تحقیقات جدیدی را نشان می دهد که بیش از پیش نشان داده شده است 1.1 میلیارد دلار سرمایه گذاری سرمایه گذاری در نیمه اول سال 2020 به پروتئین های جایگزین رسیده است ، بیش از دو برابر کل سرمایه گذاری سال گذشته (534 میلیون دلار) انتظار می رود بازار پروتئین جایگزین در حال رشد باشد 17.9 میلیارد دلار تا سال 2025. در میان نگرانی های عمومی در مورد پیوند بین تولید گوشت و بحران های مداوم COVID-19 و تب خوکی آفریقایی ، خرده فروشان و تولید کنندگان با افزایش تقاضا برای محصولات گیاهی روبرو هستند.

این بسیار حاد در آن احساس شده است چین تخمین زده می شود که مصرف گوشت خوک امسال 35 درصد کاهش یابد ، در حالی که مارک گوشت خوک گیاهی است OmniFoods اره رکورد رشد در سراسر چین و سایر بازارهای آسیا مارک های مانند غذاهای غیرممکن و جو دوسر چشم اندازهای خود را بر منطقه و نستله ساخت یک است 100 میلیون دلار مرکز گیاهان در چین.

جرمی کلر، بنیانگذار FAIRR و مدیر ارشد سرمایه گذاری در Coller Capital گفت:
“اطلاعات شرکت منتشر شده امروز شواهد سختی است مبنی بر اینکه مارک های بزرگ مواد غذایی بخاطر تکه های پای گیاهان از بین می روند. آنها به شدت در حال اندازه گیری هستند و ظرفیت خود را برای تحقیق و توسعه جایگزینهای گیاهی برای گوشت و لبنیات افزایش می دهند. اهداف ملموس برای انتقال پروتئین در حال اجرا هستند.

اخبار مرتبط  آژیر همچنان با تقویت آندری مارینسکو به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ، تیم اجرایی را تقویت می کند

وی گفت: “منظر پس از COVID ، سال 2020 را به عنوان یک سال آبریز برای بازار پروتئین پایدار ساخته است: این بخش سرمایه گذاری سال گذشته را تنها در شش ماه دو برابر کرده است. این تعامل نشان می دهد که شرکت های مواد غذایی زیرساخت ها و نوآوری ها را برای استفاده از آن استفاده می کنند. این تغییر لرزه ای در شیوه های خرید و خوردن ما ؛ و آنهایی که از بین می روند. سرمایه گذاران از نزدیک مراقب هستند. ”

(بیشتر ….)

گزارش کامل از طریق www.fairr.org

درباره FAIRR
ابتکار FAIRR یک شبکه سرمایه گذار مشترک است که توسط بنیاد جرمی کلر تأسیس شده است. مأموریت آن ایجاد شبکه جهانی سرمایه گذاران است که بر روی خطرات ناشی از تولید فشرده حیوانات در سیستم وسیع غذایی متمرکز شده و درگیر هستند. FAIRR به سرمایه گذاران کمک می کند تا از نفوذ خود به عنوان مأمور مسئول سرمایه برای اعمال و محافظت از ارزش بلند مدت اوراق بهادار سرمایه گذاری خود استفاده کنند. فهرست شاخص های تولید پروتئین FAIRR آن ، در لیست کوتاه قرار گرفت گزارش تحقیقات سال ESG. www.fairr.org

SOURCE FAIRR ابتکار