NCOA مبلغ 4.35 میلیون دلار کمک مالی از بنیاد والمارت دریافت می کند

آرلینگتون ، ویرجینیا، 27 ژوئیه ، 2020 / PRNewswire-WIRE روابط عمومی HISPANIC / – در دو سال آینده ، شورای ملی پیری به لطف کمک مالی از 1.15 میلیون بزرگسال مسن واجد شرایط ، به برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) وصل خواهد شد $ 4.35 میلیون نفر از بنیاد والمارت.

حتی قبل از بیماری همه گیر COVID-19 ، بیش از 9/8 میلیون سالخورده مسن افراد ناامن غذایی بودند ، به این معنی که آنها دسترسی مداوم به غذای کافی و مغذی ندارند. امروز ، این تعداد به سرعت در حال افزایش است. SNAP مؤثرترین و گسترده ترین برنامه ضد گرسنگی در کشور است. تحقیقات از مرکز بودجه و اولویت های سیاست نشان می دهد که مشارکت در برنامه SNAP ناامنی کلی مواد غذایی را 30٪ کاهش می دهد ، اگرچه وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند که تنها 48٪ از بزرگسالان بالای 60 سال سالهای واجد شرایط در برنامه شرکت می کنند.

در طول در همه گیر کورو ویروس ، افراد مسن در هنگام محدودیت در خانه خود برای تهیه SNAP ، مواد غذایی و منابع مرتبط با تغذیه به NCOA مراجعه کرده اند. در هفته اول بیماری همه گیر ، بیش از 30،000 نفر برنامه SNAP را از طریق آن بارگیری کردند مزایای بررسی CheckUp® از NCOA ، یک ابزار غربالگری رایگان و محرمانه است که افراد مسن تر را به مزایای برنامه وصل می کند.

اخبار مرتبط  شرکت علمی علمی Kewaunee با ایجاد یک نهاد محلی در عربستان سعودی ، رشد در بازار خاورمیانه و آفریقا را تسریع می کند

وی گفت: “ما از بزرگترها و شرکای محلی ما اطلاعات دریافت کرده ایم که دسترسی و پرداخت مواد غذایی به این کشور در حال حاضر یک نیاز اساسی است.” جاش هاجزمدیر کل خدمات مشتری NCOA. “به طور کلی ، دومین هزینه خانواده برای افراد بالای 60 سال است ، و اغلب آنها مجبور هستند بودجه خرید مواد غذایی خود را افزایش دهند تا به پایان برسند. در اینجا SNAP می تواند کمک کند.” .

وی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگری ، افراد مسن برای دستیابی به منابعی که به آنها کمک می کنند غذای مغذی را روی میز بگذارند ، نیاز به حمایت دارند.” آیلین هایدمدیر سیستم های غذایی پایدار و دسترسی به مواد غذایی Walmart.org. “این کمک هزینه جدید مبتنی بر کار ابتکاری در مورد دسترسی به مزایایی است که NCOA برای چندین سال از آن حمایت کرده است.”

اخبار مرتبط  Groupe Dynamite با PayBright برای ارائه اقساطی بدون بهره در کانادا همکاری می کند

طی هفت سال گذشته ، به لطف حمایت از بنیاد والمارت ، NCOA به 3.6 میلیون بزرگسال مسن کمک کرده است تا به برنامه های SNAP خود دسترسی پیدا کنند ، در نتیجه 1.14 میلیون ثبت نام در این برنامه در نتیجه انجام شد.

کمک هزینه جدید از فعالیت های ثبت نام و راه های ارتباطی SNAP ، بصورت حضوری و آنلاین پشتیبانی می کند. NCOA 40 سازمان مستقر در اجتماع را تأمین می کند که در مورد مزایای جوامع سراسر کشور مشاوره های حضوری قابل اعتماد را ارائه می دهند. همچنین از این کمک هزینه برای یافتن و اتصال افراد بزرگتر واجد شرایط پیر با برنامه های SNAP خود با استفاده از ابزار مجازی BenefitsCheckUp استفاده می شود که توسط همه افراد دارای ارتباط اینترنتی قابل دسترسی است. این بودجه به جمعیت آسیب پذیر و دست یافتنی از جمله آفریقایی آمریکایی ها ، اسپانیایی ها / لاتینکس ، زنان و آمریکایی های روستایی منتقل می شود که بسیاری از آنها به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند.

اخبار مرتبط  گروه منارینی یک سال عملکرد کارآمد را کامل می کند

بزرگسالان مسن در صورت واجد شرایط بودن با مزایای SNAP با مراجعه به سایت می توانند در حال حاضر بدانند www.BenefitsCheckUp.org/SNAP.

درباره NCOA
شورای ملی سالمندی (NCOA) یک رهبر ملی قابل اعتماد است که تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که هر شخص می تواند با خیال راحت سن خود را انجام دهد. از سال 1950 ، مأموریت ما تغییر نکرده است: برای بهبود زندگی میلیون ها سالمند ، به ویژه افراد مضطرب. NCOA بهترین راه حل ها را برای بهبود سلامتی و امنیت اقتصادی خود به افراد توانمند می سازد و برنامه های عمومی را که با افزایش سن به همه وابسته هستیم ، تقویت می کند. همه ساله ، میلیون ها نفر از مردم از پرچمداران ما BenefitsCheckUp® ، My Medicare Matt® و برنامه تسلط پیری استفاده می کنند تا سن سالم داشته باشند. NCOA با ارائه ابزارهای آنلاین و همکاری با شبکه ملی شرکا ، سعی در بهبود زندگی 40 میلیون بزرگسال سالمند تا سال 2030 دارد. در سایت بیشتر بیاموزید. www.ncoa.org وNCOAging.

منبع شورای ملی پیری

لینک های مربوطه

www.ncoa.org

منبع شورای ملی پیری