جانسون // بکر ، PLLC پرونده های دیگر دادخواست انفجار Vape علیه LG Chem پس از باتری معیوب استفاده شده برای علل Vaping سوختگی صدمات

ST پل ، مین، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – جانسون // بکر، PLLC یک شرکت حقوقی مسئولیت محصولات در سراسر کشور با تجربه نماینده قربانیان انفجار باتری لیتیوم یون است. این شرکت نماینده بیش از 30 مشتری است که با انفجار باتری های لیتیوم یونی ، دستگاه های تبخیر و سیگارهای الکترونیکی که توسط تولید کنندگان بی شماری طراحی و به فروش رسیده اند ، به شدت سوزانده شده اند.

جانسون // بکر، PLLC ثبت شد این شکایت به نمایندگی از آقای استون ، که در مجروح شد لوئیزیانابا ادعا که LG Chem، LTD. باتری های لیتیوم یونی 18650 خود را با نقص طراحی و تولید کرده است.

اخبار مرتبط  مراسم جوایز 2020 JNA به صورت مجازی انجام می شود

طبق شکایت ، باتری LG در حالی که در جیب شلوار آقای استون بود منفجر شد. در نتیجه انفجار باتری vape ، آقای سنگ مصدومیت سوختگی شدیدی را متحمل شد ، که شامل سوختگی درجه 1 و 2 تا تقریباً 7٪ از کل سطح بدن وی بود.

این پرونده توسط مایکل K. جانسون، کنت دبلیو پیرسون و آدام جی كرس از جانسون // بکر. مایکل جانسون شریک بنیانگذار جانسون // بکر است. آدام كرس و مایکل جانسون روسای بخش محصولات مصرفی این شرکت هستند که شامل ادعاهای مربوط به محصولات معیوب مانند منفجر شدن باتری ها ، دستگاه های بخار شونده و اجاق گازهای فشار می باشد. آنها بر این باورند که این افتخار است که به نمایندگی از مشتریان خود که به دلیل نقص در محصولات مصرفی آسیب دیده اند و این که تولید کنندگان مسئول صدمات مشتریان خود هستند نه تنها به مشتریان خود کمک می کند ، بلکه با مجبور کردن تولید کنندگان به ارزیابی ایمنی محصولات خود از صدمات بعدی جلوگیری می کند.

اخبار مرتبط  نوآوری بنفش به روز رسانی کسب و کار را پیش از مشارکت در بیستمین کنفرانس سالانه رشد مصرف کننده Oppenheimer ارائه می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جانسون // بکر دعاوی مربوط به انفجار باتری یا ترتیب یک پرونده رایگان و بدون تعهد ، لطفاً به جانسون مراجعه کنید // بکر در https://www.johnsonbecker.com/product-liability/e-cigarette-explosion-lawsuit/ یا تماس بگیرید جانسون // بکر مستقیماً در (800) 279-6386.

منبع جانسون // بکر، PLLC

لینک های مربوطه

https://www.johnsonbecker.com

اخبار مرتبط  بسته شدن فروشگاه های فروشگاه نیویورک و شرکت با تخفیف های عمیق آغاز می شود

پاسخی بگذارید