PrimoHoagies به مشتریان از حادثه امنیت داده خبر می دهد

WESTVILLE ، N.J.، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – PrimoHoagies Franchising، Inc. (“PrimoHoagies” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که دچار یک حادثه امنیتی داده شده است و به طرفهای غیرمجاز امکان دسترسی به اطلاعات کارت پرداخت را می دهد. بلافاصله پس از کشف این موضوع ، PrimoHoagies با شرکت های پیشرو در زمینه امنیت سایبر همکاری کرد تا به تحقیقات کمک کند. این شرکت همچنین با مارک های کارت های پرداخت تماس گرفت تا بتواند از اقدامات تقلب در کارت های آسیب دیده جلوگیری کند. بعلاوه ، این شرکت اجرای قانون را در مورد این فعالیت مجرمانه آگاه ساخته و همچنان هرگونه همکاری لازم را برای پاسخگویی به بازیگران بدخواه انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط  Meijer خدمات داروسازی بدون تماس را در مواجهه با بیماری همه گیر گسترش می دهد

PrimoHoagies برای محافظت از کارت های پرداخت مشتریان ، از نزدیک با کارشناسان امنیت سایبری و مارک های کارت پرداخت همکاری نزدیک داشته است. این حادثه محدود به کارتهای پرداختی بود که فقط برای خریدهای آنلاین مورد استفاده قرار می گرفت و بر کارتهای مورد استفاده برای خریدهای درون فروشگاهی تأثیری نداشت. از آن زمان این مسئله برطرف شده است. PrimoHoagies همچنین بستر پرداخت را تنظیم کرده است.

براساس بررسی شرکت ، به نظر می رسد کارتهای پرداخت که توسط مشتریان برای خریدهای آنلاین بین استفاده می شود 15 ژوئیه 2019 و 18 فوریه 2020 ممکن است درگیر شود اطلاعات کارت پرداخت ممکن است شامل نام ، آدرس ، شماره کارت پرداخت ، تاریخ انقضا و کدهای امنیتی باشد.

اخبار مرتبط  Bambuser با یکی از بزرگترین خرده فروشان جهان به توافقنامه خلبانی برای خرید فیلم زنده وارد می شود

PrimoHoagies مشتریان را ترغیب می کند تا بیانیه های حساب کارت پرداخت خود را با دقت بررسی و نظارت کنند. اگر مشتری معتقد باشد کارت پرداخت وی ممکن است تحت تأثیر قرار گرفته باشد ، مشتری باید فوراً با صادرکننده بانک یا کارت خود تماس بگیرد. PrimoHoagies به شبکه های کارتهای پرداخت اطلاع داده است تا بتوانند با بانکهای صادر کننده کارت هماهنگی کنند تا بر فعالیت های کلاهبرداری روی کارتهای مورد استفاده در بازه زمانی مشخص شده نظارت کنند. PrimoHoagies خدمات محافظت از هویت و نظارت بر اعتبار را برای مشتریان خود ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر برای مشتریان از جمله نحوه ثبت نام در این خدمات رایگان را می توان در وب سایت PrimoHoagies به آدرس https://www.primohoagies.com/order/important-privacy-notice.php یا با تماس با مرکز تماس اختصاصی آن در 1-833 یافت. -979-2218 ، دوشنبه تا جمعه (به جز تعطیلات) بین 9 صبح – 9 عصر زمان شرقی.

درباره PrimoHoagies:

اخبار مرتبط  آدامس های عملکردی اندازه بازار ارزش 2.83 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

PrimoHoagies یک فروشگاه ساندویچ مخصوص ایتالیایی است که مقر آن در آن است وستویل ، نیوجرسیبا هشت رستوران در هشت ایالت در ساحل شرقی.

SOURCE PrimoHoagies Franchising، Inc.

پاسخی بگذارید