Sachs Capital و Revival Holdings مفتخر به اعلام دو سرمایه گذاری قابل توجه در بازار محصولات ساختمان سازی فلوریدا هستند

BEACH PALM BEACH ، Fla.، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – احیای ساش، تولید کننده برجسته و پنجره سفارشی را منصوب کرده است جیم سبزوک تا به تازگی راه اندازی شود ساحل غربی پالم دفتر. جیم 45 سال تجربه صنعت مستقیم را در آنجا به ارمغان می آورد فلوریدا جنوبی به سازمان جیم تیمی را برای تهیه اولین الزامات آزمایش ملی تأثیر برای کد بین المللی ساختمان (IBC) رهبری می کند و با مهندسان AL فاروک برای اجرای کد و پروتکل های تأثیرگذاری شهرستان Dade همکاری داشته است.

“با کار کردن جیم سبزوک قبلاً در ویندوز Zeluck ، من می دانم که او به طور منحصر به فرد مناسب است تا یکی از دو مهمترین بازار ما را هدایت کند. او کاملاً مرد مناسب است ، در بازار مناسب و در زمان مناسب. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تیم Revival Sash را به معماران و پیمانکاران برجسته و حضور طولانی و مشارکتی در آنها معرفی کنیم فلوریدا جنوبیگفت مایک کانیزالزمدیر عامل شرکت Revival Sash. جیم افزود: “فرصتی برای اتحاد مجدد با همكاران سابق از جمله پیتر منینگ و برایان ترگر همراه با صنعتگران با قرنها تجربه چوب کاری ، بسیار ساده است ، مثل بازگشت به خانه. خط تولید ضربه ای که توسعه داده شده است و HVHZ توسط Revival تست شده است بهتر از آن است که من 45 سال است که از نمایندگی خواسته ام.

اخبار مرتبط  سیب سخت Blake's Hard Cider اضافه کردن طعم های مورد علاقه طرفداران کارامل اپل و اپل فانوس به خطوط سقوط

دنباله، فلوریدا جنوبی نصب و راه اندازی درب و پنجره های مسکونی برتر ، اخیراً در Revival Holdings ادغام شده است. برایان رمزی به عنوان رئیس Sequel باقی خواهد ماند و شرکت تمرکز جدیدی را برای نصب و خدمات برای تولید کنندگان برتر ، پیمانکاران و معماران برتر در فلوریدا بازار. “Amanda و من از اینكه ما قادر به ادامه تمرکز بر ارائه خدمات بی عیب و نقص به بهترین اقامتگاه های فلوریدا باشیم ، بسیار هیجان زده هستیم. این حمایت از یك صندوق سرمایه گذاری آبی تراشه به موقع و استقبال می شود ، و به مشتریان و كارمندان ما این امکان را می دهد كه از خدمات طولانی مدت ما استفاده كنند. عمر مفید ، “گفت برایان رمزی.

سرمایه ساکس یک شریک مالی پیشرفته و شفاف است که سرمایه های انعطاف پذیر ، بدون کنترل و بلند مدت را به کارآفرینان موفق ارائه می دهد. فلسفه اصلی آن با بیش از 40 سال سابقه کار با کارآفرینان ، همسویی منافع ساکس با مالکیت از طریق موقعیت غیرقابل کنترل سرمایه است. سرمایه ساکس محدود به الزامات معمول سرمایه گذاران نهادی نیست و قادر به سرمایه گذاری در دراز مدت و بدون خروج اجباری یا رویدادی از سررسید است. سرمایه ساکس سرمایه گذاری کرده است 160 میلیون دلار به 19 شرکت برای بیش از یک دهه و در حال حاضر سرمایه گذاری از صندوق سرمایه Sachs II ، LLC ، a 65 میلیون دلار صندوق سرمایه گذاری متعهد ساکس علاقه زیادی به فضای محصولات ساختمان با سرمایه گذاری در داکی جانسون (www.duckyjohnson.com) دارد. منابع احیا؛ و شرکت پیوند الکتریک (www.link-electric.com) ، در میان دیگران. Sachs Capital در ماه می سال 2019 در Revival Holdings سرمایه گذاری کرد.

اخبار مرتبط  صنعت رستوران تگزاس نزدیک به 700000 شغل به دلیل COVID-19 از دست داده است

منابع احیا دارای سه شرکت برتر در و پنجره درب: Revival Sash ، متخصصان Bright Window و Sequel.

دنباله (www.hewelglass.com) یک شرکت فروش و نصب پنجره تمام سرویس با 33 سال تجربه در نصب پنجره ها و درها در ساحل است فلوریدا و در سراسر کشور برای اقامتگاههای لوکس. این شرکت در پروژه های بی شماری در کار کرده است منطقه فلوریدا با تمرکز در جزایر مشتری و پالم باخ.

احیای ساش Windows & Doors Custom (www.revivalsash.com) سازنده ای است که متشکلترین معماران و پیمانکاران عمومی در کشور را ارائه می دهد. بسیاری از اعضای خانواده احیاء چند نسلی چندین دهه با هم کار کرده اند و تولیدات بیشتری دارند 250 میلیون دلار ارزش تولیدات دست ساز آمریکایی را دارد. مرکز تولید و نمایشگاه بسیار پیشرفته در نمایشگاه است اسپرینگفیلد ، نیوجرسی، 30 دقیقه از شهر نیویورک، و ساحل غربی پالم دفتر در 1601 جاده Belvedere است ، ساحل غربی پالم، فلوریدا. این شرکت محصولات چوبی ، فولادی ، آلومینیومی و چادری را در چندین امتیاز تجاری و قیمت ارائه می دهد که با سخت ترین استانداردهای AAMA ، کد ساختمان فلوریدا و استانداردهای HVHZ مطابقت دارد.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی کوره های آشپزی مسکونی 1.66 میلیارد دلار در طول سالهای 2020-2024 رشد کند و در CAGR 4٪ در دوره پیش بینی شده پیشرفت کند

متخصصان پنجره های روشن (www.brightwindows.com) یک شرکت فروش و نصب پنجره و درب است که مستقر در آن است نیوجرسیبا ارائه خدمات سطح بالا به موارد بیشتر نیویورک منطقه چه به دنبال طراحی معاصر و چه چیزی سنتی تر ، تیم Bright محصول نهایی را تضمین می کند که انتظارات را پشت سر می گذارد. متخصصان پنجره روشن از سال 1991 رهبر مورد اعتماد بوده اند.

مخاطب: مایک کانیزالز +1 212 731 9337 [email protected]

منابع احیای منابع