ایمنی رستوران با استفاده از دستگاه جدید نمک و فلفل بدون تماس با Sani Shaker تقویت شده است

اتلانتا، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – با آماده شدن رستوران ها برای بازگشایی در سراسر کشور ، اطمینان از محیطی تمیز و ایمن برای مشتریان مهمتر از همیشه است. مشتریانی که از شیکر نمک و فلفل استفاده می کنند اکنون می توانند از انتقال آلرژن ها ، ویروس ها و باکتری های موجود در دستگاه های نمک و فلفل با طراحی جدید Sani Shaker® با دسته های داخلی محافظت شوند. این دستگیره ها با استفاده از دستمال مرطوب ضد باکتریایی به راحتی توسط مراجعان رستوران قابل سالم سازی می باشند.

سانی شاکر® مجموعه tabletop شامل شیکرهای نمک و فلفل جدید با دستگیره های مخصوص طراحی شده ، علائم و دستمال مرطوب یکبار مصرف است که می تواند توسط مشتریان برای تمیز کردن دسته های شاکر قبل از هر بار استفاده شود. دستمال مرطوب نیز می تواند در هنگام استفاده از دستگیره های شاکر پیچیده شود و از آنها برای تمیز کردن بیشتر خود میز استفاده می شود.

تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه آریزونا و ABC News نشان می دهد که شیکرهای نمک و فلفل رستوران نسبت به صندلی توالت دارای تعداد بیشتری باکتری ، قارچ و ویروس هستند. ده ها هزار نفر از این ارگانیسم ها را می توان در هر مجموعه از شیکرها یافت.

“استفاده از Sani-شاکر® دکتر های نمک و فلفل و مرطوب کننده های یکبار مصرف آلودگی متقاطع ویروس ها ، باکتری ها و آلرژن های موجود در نمک و فلفل میکر را کاهش می دهد یا از بین می برد و تجربه ناهار خوری ایمن تر و راحت تری را فراهم می کند. ” جیسون لی، یک دندانپزشک که در این دوره عمل می کند آتلانتا ، GA، منطقه و مخترع Sani شاکر. “سان شاکر® پروتکل به مشتریان امکان می دهد تا در حمایت از سلامتی و سلامت دیگران مشارکت کنند. دکتر لی می گوید ، دانستن دست اول که فضای غذاخوری به همان اندازه بهداشتی است ، برای همه آرامش دارد.

سانی شاکر® نمک و فلفل شیکر همچنین دارای برچسب بریل بالا برای مبتلایان به بینایی است.

شیکرهای نمکی و کاغذی جدید ، دستمال مرطوب یکبار مصرف و علائم اطلاع رسانی اکنون برای سفارش توسط توزیع کنندگان عرضه رستوران ، صاحبان رستوران ها ، هتل ها و مشاغل مربوط به مهمان نوازی در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات و سفارش ، به سایت www.Sani-Shaker.com یا از طریق ایمیل به آدرس زیر مراجعه نمایید: [email protected]

تصاویر مرتبط

sani-shaker-نمک-فلفل-shakers.png
دستگاه های نمک و فلفل سانی شاکر

منبع ثانی شاکر

لینک های مربوطه

http://www.Sani-Shaker.com

اخبار مرتبط  برنامه عالی حشیش انتشار نتایج مالی و کنفرانس سه ماهه چهارم و پایان سال 2020

پاسخی بگذارید