WALT Wines برای برگزاری میزبان باب’s Ranch Release “نسخه خانگی” در جمعه ، 7 اوت

ST هلنا ، کالیف.، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – تولیدکننده لوکس شراب ، WALT Wines ، در پاسخ به پاندمی کروناویروس که در رویدادهای حضوری در سطح کشور تأثیر می گذارد ، اعلام کرده است که امسال میزبان حزب سالانه انتشار باب خود در یک نسخه مجازی “نسخه خانگی” است. حزب آزادی (انتشار): Home Edition با هدف تجلیل از انتشار شراب پرچمدار WALT ، Bob’s Ranch Pinot Noir ، تهیه شده از شهرستان سونوما ، کالیفرنیا.

مدیر کل WALT می گوید: “همه ساله اعضای کلوپ و طرفداران پینوت به طور یکسان آزادی باب رانچ را جشن می گیرند.” جف زاپلی. “انرژی که این رویداد هنگام انتشار هر یک از پرنعمت ها ایجاد می شود ، باورنکردنی است – ما مشتاقانه منتظر هستیم که این شراب را با فرمت ویژه Home Edition برای رویداد اصلی و با دقت بیشتری در بعد از مراسم که منحصراً برای اعضای باشگاه ما برگزار می شود جشن بگیریم.”

نمایشگاه سال 2018 شراب Bob’s Ranch Pinot Noir جوهر خاکی را نشان می دهد که بیشتر آن را نشان می دهد شهرستان سونوما ویژگی های منحصر به فرد سایت تاکستان. لمس تخمیر کل خوشه باعث تقویت شخصیت زیتون شراب می شود و تخمیر در مخازن بتونی ماده معدنی و طراوت. روی بینی ، عطرهای خوب چای سیاه تخمیر شده و خاک خاکی در حالی که آلو تیره و توت سیاه طعم ها در حالی که دعوت به یک پایان طولانی می شوند ، روی کف یکپارچه و مخملی لایه لایه می شوند.

اخبار مرتبط  98٪ از GLA باز با اشغال بالا

The Bob’s Ranch Release Party: Home Edition برگزار خواهد شد جمعه 7 مرداد به عنوان بخشی از سریال Hour Hour در حال پخش از طریق فیس بوک در WALT 16:00. PT. علاوه بر این ، از اعضای WALT Club دعوت می شود بلافاصله پس از رویداد Hour Hour با Vallner Kathryn Hall ، در یک تماس ZOOM تعارف بپیوندند. 4:45 بعد از ظهر PT. از مهمانان هر دو رویداد دعوت شده است که پیشاپیش Bob’s Ranch Pinot Noir 2018 را خریداری کنند تا بتوانند ضمن یادگیری پروفایل طعم دهنده و سایت تاکستان ، شراب را بچشند.

  • لحن در برای 8/7 ، ساعت 4 بعد از ظهر PT رویداد ساعت مبارک در فیس بوک WALT در اینجا.
    • Bob’s Ranch Pinot Noir که به تازگی منتشر شده است را با طعم وینترن کاترین هال ، مدیر شراب سازی مگان گوندسون، و شراب ساز ارشد آلیسون فریچل هالیستر
    • از یک تور مجازی از Bob’s Ranch Estate Vineyard واقع در آن لذت ببرید شهرستان سونوما ، کالیفرنیا با مدیر تاکستان های WALT ، دان مونک.
  • ثبت نام برای 8/7 ، 4:45 بعد از ظهر PT اعضای کلوپ فقط در حال چشیدن + سؤال و پاسخ اینجا هستند.
    • بلافاصله پس از رویداد Happy Hour ، از اعضای باشگاه دعوت می شود تا با جزئیات بیشتر در مورد جدیدترین لباس جدید Bob Bob Ranch Pinot Noir ، در مقایسه با تاکستان های گذشته و آینده صحبت کنند و بتوانند سؤالات فنی و دیگری را در زمان واقعی بپرسند که مربوط به شراب سازی و فرایند تولید.
  • خرید 2018 WALT Bob’s Ranch Pinot Noir در اینجا.
اخبار مرتبط  ارزیابی صنعت محصولات ضد پیری 2020-2027

WALT دارای سه مکان اتاق مزه دار مدرن است سونوما، نپا و هالدزبورگ، که هم اکنون فقط با قرار ملاقات ، روزانه مزه های فضای باز را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شراب WALT و برای کسب اطلاعات در مورد پیشنهادات فعلی ، لطفا بازدید کنید www.waltwines.com یا با دنبال کردن کانالهای اجتماعیwaltwines.

درباره WALT: 1000 مایل پینوت
WALT متخصص در پینوت نویر و چاردونای برتر از تاکستان های پرطرفدار در امتداد ساحل اقیانوس آرام است که هزار مایل از دره Willamette تا Sta فاصله دارد. ریتا هیلز که در شهرستان سانتا باربارا. WALT به رهبری شراب ساز مگان گوندسون ، شراب هایی از یک مکان را نشان می دهد – این مکان های ویژه که در آن شراب سازی ملاحظه می شود شراب سازان را قادر می سازد شرابهایی رسا ایجاد کنند که نشان دهنده شخصیت امضاء هر سایت باشد. WALT سه تاکستان املاک و مزارع با پرورش دهندگان دقیق را که مایل به به اشتراک گذاشتن استانداردهای کیفیت هستند ، مزارع می کند. متعلق به کریگ و کاترین والت هال، WALT به والدین کاترین احترام می گذارد ، باب و دالورس والت، که در حال تولید انگور بودند شهرستان مندوچینو از سال 1972 و اشتیاق کاترین به باغ های انگور و شراب را پرورش داد. میهمانان می توانند از WALT در دو مکان اتاق مزه فروشی از جمله در محل بازدید کنند سونوما پلازا واقع در Sonoma، CA، هایدزبورگ ، کالیفرنیا و در منطقه Oxbow واقع در مرکز شهر نپا ، کالیفرنیا هر سه اتاق غذاخوری برای عموم آزاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.waltwines.com مراجعه کرده و یا با شماره (707) 933-4440 تماس بگیرید. waltwines # 1000milesofpinot.

اخبار مرتبط  Corbion فعالیتهای میکرو جلبک خود را با قرارهای استراتژیک گسترش می دهد

شراب WALT