کاسیو برای انتشار مدل همکاری بین G-SHOCK و Rui Hachimura

هاچیمورا که از نخستین فصل حرفه ای موفق در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا برخوردار بود ، با G-SHOCK طنین انداز شد ، برندی که مانند او از ژاپن استقبال می کند و هرگز نتواند چالش های جدیدی را در صحنه به دست آورد. جهانی هاچیمورا درباره ساعت نمادین خود گفت: “کاسیو ساعت جالبی را ایجاد کرده است که کاملاً منعکس کننده طرحی است که من تصور کردم. من فکر می کنم او به خوبی با سبک های مختلف لباس جفت می شود. همچنین جالب بود که طرح ویژه “آرم سامورایی سیاه” را در ساعت مشاهده کنم ، زیرا این برای من یک نماد مهم است. کاسیو و هاچیمورا در نوامبر 2019 توافقنامه همکاری جهانی امضا کردند. هاچیمورا که از زمان دانشجویی عاشق ساعتهای G-SHOCK است ، اولین بازیکن بسکتبال است که با کاسیو همکاری امضا شده را دریافت می کند.

اخبار مرتبط  بازار محصولات آسیا اقیانوس آرام مورینگا تا سال 2027

GST-B100RH جدید یک مدل امضا است ، طراحی آن توسط Hachimura نظارت شده است. ساعت مچی مبتنی بر کرونوگراف آنالوگ GST-B100 است که بخشی از سری G-STEEL است و دارای یک قابلی است که با ترکیبی از مواد مختلف و یک نشانگر بزرگ سوزنی طراحی شده است. این ساعت جالب دارای رنگ پایه مشکی است که توسط یونی طلای مرسوم ، مد روز (IP) که روی قطعات فلزی اعمال می شود ، تقویت شده است. ساعت شامل یک آرم است هاچی (8 زبان ژاپنی) نام خانوادگی و شماره پیراهن خود را نشان می دهد. لهجه های قرمز و جسورانه اضافی روی نشانگر شاخص و لوله دکمه در موقعیت ساعت 8 و همچنین نشانگر سوزن اعمال می شود. این مدل متمایز با لوگوی Hachimura معروف است ، همچنین به عنوان “آرم سامورایی سیاه” شناخته می شود ، که در کیس کیبورد ، کلیپ دستبند و بسته بندی ویژه نمایش داده می شود.

اخبار مرتبط  Nanobebe پیشرفته ترین بطری کودک سیلیکونی را راه اندازی می کند

رووی هاچیمورا

  • وی در 8 فوریه 1998 در بخشدار Toyama در ژاپن متولد شد
  • او در دانشگاه شرکت کرد گونزاگا در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان میزی در بخشدار میاگی در سال 2016.
  • وی اولین ملی پوش ژاپنی شد که به عنوان بخشی از دانشگاهی در یک مسابقات بین المللی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA) شرکت کرد. گونزاگا که تا بازی مسابقات قهرمانی مسابقات کشوری بود.
  • او در دور اول (نهم به طور کلی) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا انتخاب شد و به اولین بازیکن ژاپنی تبدیل شد که در دور اول انتخاب شد.
اخبار مرتبط  Arrow Organics 20: 1 CBD را به خط تولید THC نشان می دهد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1215960/G_SHOCK_Rui_Hachimura.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1216501/GST_B100RH.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1215959/G_SHOCK.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD