Faber Distilling بخشی از فروش ضد عفونی کننده دستی را به پاسخگویان اول اهدا می کند

QUAKERTOWN ، Pa.، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Faber Distilling مستقر در پنسیلوانیا (فابر) تولید ودکا ، جین و شکم مرغوب خود را به تولید ضدعفونی کننده دستی (Faber Hand Sanitizer) تغییر داده است. در حالی که بسیاری از تقطیر كننده ها تنظیمات مشابهی را انجام داده اند ، فابر تولید كننده ضدعفونی كننده دست خود را برای عرضه به مصرف كنندگان و همچنین متخصصان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان كاهش داده است.

علاوه بر حمایت از پاسخ دهندگان اول با ضدعفونی کننده دستی ، 2 درصد از هر فروش برای حمایت از مأموریت بنیاد کودک اول پاسخ دهندگان برای حمایت از پاسخ دهندگان اول و خانواده های آنها خواهد بود.

اخبار مرتبط  Crypto.com اکنون پرداخت کنید پرداخت های CRO را از هر کیف پول ERC-20 پرداخت کنید

Faber Hand Sanitizer با استفاده از فرمول توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) منحصر به فرد ساخته شده است. این ماده ضد عفونی کننده ضد الکلی 80 درصد الکل است که برای استفاده موضعی طراحی شده است.

وی گفت: “بنابراین بسیاری از افراد در حال حاضر برای تأمین بهداشتی مشکلی دارند. ما می دانستیم که با وجود اختلال در زنجیره تأمین ، می توانیم با تولید فراوان به تولید کمک کنیم.” آشلی بالدوینسخنگوی فابر وی افزود: “هنگامی که مردم تصفیه کننده خود را از ما دریافت می کنند ، از خود محافظت می کنند و از تلاشها برای کمک به این قهرمانان در خط مقدم همه گیر COVID-19 حمایت می کنند.”

اخبار مرتبط  گل های خوراکی بسته شدن موقت نانوایان ساوانا ، جورجیا را به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 اعلام کردند

Faber Hand Sanitizer توسط شرکتهایی مانند Dick’s Sporting Goods ، قطعات خودرو Napa Auto و Fastenal خریداری شده است. این دارو در فروشگاه هایی مانند Giant Eagle ، Stew Leonard’s ، McCaffrey’s Market Market و Ollie’s Bargain Outlet برای خرید در دسترس است و در انواع بسته های مختلف به طور مستقیم قابل حمل است. به زودی مکان های آنلاین و آجر و خمپاره ای اعلام می شود.

بالدوین ادامه داد: “ما مفتخریم که به پاسداری از سلامت و رفاه مشتریان خود کمک کنیم.” “ما می دانیم که این یک زمان تلاش برای همه است ، و ما متعهد به کمک به کاهش اضطراب جوامع خود هستیم.”

اخبار مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. از کنفرانس سود و درآمد وب سه ماهه دوم سال 2020 خبر داد

Faber Hand Sanitizer در همان بطری های یک لیتری موجود است که این شرکت به طور سنتی برای ذخیره ارواح تولید شده برای بیش از 8 سال در دسترس است. ضدعفونی کننده دست دارای ویسکوزیته کمتری می باشد و به این وسیله امکان استفاده در بطری های اسپری یا حوله ها برای ضد عفونی کردن سطوح را می دهد.

برای به دست آوردن Faber Hand Sanitizer و پشتیبانی از تلاشهای بهداشت جهانی ، لطفاً به آدرس https://www.fabersanitizer.com/ مراجعه کنید.

SOURCE Faber Distilling

لینک های مربوطه

https://www.fabereasydrinking.com

پاسخی بگذارید