مجموعه کسلر 375 میلیون دلار برای توسعه Savannah ، منطقه تفریحی جدید جورجیا آغاز کرد

“Plant Riverside District میراث شغلی من و هدیه به زادگاه من است ساواناگفت: ” ریچارد کسلر، رئیس و مدیرعامل مجموعه کسلر. “این پروژه زندگی جدیدی را به بار می آورد ساوانا کنار رودخانه با سرگرمی های کلاس جهانی ، گالری های سرپرستی ، بیش از ده ها گزینه غذاخوری و نمایشگاه های علوم طبیعی فک پایین برای همه سنین. این واقعاً یک تجربه بازدید کننده بی نظیر و اولین در نوع خود در جنوب شرقی است. “

مراسم برش روبان امروز به همراه سخنان استاندار ستوان برگزار شد جف دانکن و شهردار ون جانسون. به گفته شهردار جانسون ، “به جای ژنراتور که زمانی برق تولید می کرد ، دیدگاه ریچارد یک ژنراتور جدید ایجاد می کند – یک راننده اقتصادی که 600 تا 800 شغل جدید و درآمد مالیاتی جدید برای دولت های محلی فراهم می کند.” این مراسم با اجراهای نمایشی توسط گروههای برنجی ، رقصنده ها و سرگرمی ها از ماهیگیران گرفته تا مجسمه های زنده که با موسیقی هماهنگ اجرا می شوند جشن گرفته شد. مدیران کلیدی از مجموعه کسلر ، شرکای توسعه Sottile & Sottile ، AECOM / Hunt Construction و هنرمند Franco Castelluccio، که مأمور شد مجسمه ای از غزه را به دست آورد مارتین لوتر کینگ جونیور برای پارک کنار رودخانه حضور داشتند.

اخبار مرتبط  ما با هم Wok

این توسعه بیش از دهها رستوران و سالن ، از جمله Baobab Lounge ، یک سالن مجلل با مجلل ریشه در فرهنگ آفریقا دارد. ماه الکتریک ، نوار بام پرانرژی با اسلایدهای از عرشه تا تراس ، کوکتلهای برقی ، صفحه های کوچک و موسیقی پر جنب و جوش. و Graffito ، یک پیتزا فروشی معتبر سبک ناپلی. پس از ربع چهارم مایلی رودخانه جدید ، ناهارخوری کنار ساحلی در فضای باز در District Smokehouse ، غذاهای دریایی منطقه و Riverfront Biergarten ، دومی را با همکاری ساواناخدمات پایه تولید تجربیات سرگرمی که در فرهنگ و موسیقی محلی ایجاد شده است ، یک خیابان پر جنب و جوش “streetmosphere” ایجاد می کند که دارای سرگرمی های سیرک است.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار ضد عفونی کننده ها و ضد عفونی کننده ها تا سال 2027 به 17.8 میلیارد دلار برسند | CAGR: 8.2٪

بازدید کنندگان همچنین به یک گالری هنری ، افتخار پارک رودخانه دسترسی دارند مارتین لوتر کینگ جونیور و نمایشگاه های علوم طبیعی که برای همه سنین تخیل را ایجاد می کند – فکر کنید: یک دایناسور 135 متری کرومی فرو رفته. ژئودها ، سنگهای قیمتی و فسیل های بزرگ؛ پوسته لاک پشت قبل از تاریخ. خرس عصر یخبندان؛ و بزرگترین مغازه مس در جهان. برنامه نویسی تجربی روزانه شامل شکارچی های دزدگیر خانوادگی ، یک منطقه حفاری دایناسور ، کلاس های یوگا با شعور در فضای تراس ماه الکتریکی و اجرای ظهر از یک اندام لوله 7 فوت در تراس بتهوون ، فقط برای ذکر چند مورد.

مقصد تفریحی بی نظیر است ساوانا منطقه پنجم رسمی و به مهمانان این امکان را می دهد تا دو هتل منحصر به فرد را در JW Marriott Savannah برای یک فضای دلخواه تجربه کنند تا با سبک خود مطابقت داشته باشند: یک ظاهر طراحی عاشقانه و زیبا در ساختمان Three Muses و معماری شیک و تاریخی در ساختمان نیروگاه.

اخبار مرتبط  یلی در گزارش جهانی لبنیات رابوبانک 5 رتبه برتر جهانی را به خود اختصاص داده است

پاییز فاز دوم را با Stone & Webster Chophouse ، رستوران مجلل مجلل شیک با استیک های سالخورده و غذاهای دریایی تازه با یک لیست شراب استثنایی رونمایی می کند. Myrtle & Rose ، یک سالن محرمانه مخفی با پیچ و تاب و شاعرانه و شرکت Savannah Tequila ، نوار تکیلا و کانتینا با ترکیب سنتی و مدرن ، غذاهای مکزیکی را به دست می آورد. فاز سوم منطقه Plant Riverside District ، بهار سال 2021 ، اولین ساختمان هتل مخلوط را در مجتمع لقب اقیانوس اطلس ، با جزئیات جسورانه و جسورانه دریایی معاصر آغاز می کند. منطقه به پایان رسید محل زندگی موسیقی ، یک کنسرت با اجرای برنامه های Live Nation و Compass Pool Lounge ، استخر پشت بام با چشم اندازهای خیره کننده از رودخانه ساوانا خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Plant Riverside District ، به Plantriverside.com مراجعه کرده وplantriversidedistrict را دنبال کنید.

برای اطلاعات بیشتر رسانه ها:
آژانس زیمرمن • 850.668.2222
[email protected]

منبع: مجموعه کسلر

لینک های مربوطه

http://plantriverside.com