یام چین به بیش از 10،000 فروشگاه رسیده است

“افتتاح یوم چین 10،000هفتم فروشگاه یک نقطه عطف مهم است که نمادی از پیشرفت باور نکردنی در سال های اخیر است. این دستاورد بدون تلاش استثنایی کارمندان و مشتریان ما امکان پذیر نبود. ” جوی واتمدیر عامل شرکت یوم چین. “بیش از 30 سال پیش ، سفر خود را در آنجا شروع کردیم چین با افتتاح اولین رستوران KFC در پکن. از آن زمان ، مارک های پرچمدار ما ، KFC و Pizza Hut ، در زندگی و خاطرات میلیون ها مردم چینی عمیقاً غرق شده اند. ما از چشم انداز بلند مدت ما در این کشور هیجان زده می شویم چینبه خصوص پتانسیل عظیمی برای گسترش هرچه بیشتر شبکه فروشگاهی و رشد ردپای دیجیتالی ما برای گرفتن فرصت های آنلاین. برای پیشبرد این رشد ، ما به اولویت بندی نوآوری در همه حوزه های کار خود ادامه خواهیم داد. “

یوم چین در حال حاضر مجموعه ای از مارک های رستوران ها ، از جمله KFC ، Pizza Hut ، Taco Bell ، East Dawning ، گوسفند کوچک ، هوانگ جی هوانگ و COFFii و JOY ، با مکانهایی در بیش از 1400 شهر و شهر در سرزمین اصلی چین. این مارک های مستقر و نوظهور به طور فزاینده ای در فرهنگ عامه محلی و زندگی روزمره مصرف کنندگان ادغام می شوند.

یوم چین به سرعت در حال گسترش تعداد رستوران های خود در سال های اخیر ، از 7،562 واحد از پایان سال 2016 به 9.200 واحد از پایان سال 2019 ، که نشان دهنده نرخ رشد ترکیبی سالانه 7٪ است. در سال 2019 ، یوم چین 1،006 فروشگاه جدید ، بالاترین فروشگاه سالانه فروشگاه های تاریخ ما و نزدیک به سه دهانه جدید در روز افتتاح شد. شایان ذکر است که 10،000هفتم نقطه عطف فروشگاهی شامل بیش از 600 واحد است که توسط آنها کمک می کند هوانگ جی هوانگ ذیل یوم چین کسب کسب و کار در اوایل سال جاری.

اخبار مرتبط  XCLEA به میدان تایمز برخورد می کند تا ربات خلأ و کف خود را در Indiegogo اعلام کند

با وجود چالش های ناشی از COVID-19 ، هدف اصلی این شرکت از 800-850 فروشگاه جدید در سال 2020 بدون تغییر است. یوم چین از چندین قالب فروشگاه برای رشد جای پای خود در بازارهای جدید و موجود در کلیه رده های شهر استفاده خواهد کرد. علاوه بر این ، طراحی های جدید و یک برنامه گسترده بازسازی فروشگاه باعث افزایش تجربه مشتری می شود و فروشگاه های موجود را با طراوت تر نگاه می دارد.

یوم چین چشم انداز بلند مدت ، نوآورترین پیشگام جهان در صنعت رستوران ها بوده و این شرکت نوآوری در کل تجارت را به عنوان عامل اصلی رشد در اولویت قرار داده است. این شامل اتخاذ و توسعه است یوم چین اکوسیستم دیجیتال قدرتمند ، که سیستم عامل های آنلاین را با فروشگاه های آفلاین ادغام می کند و برای افزایش تجربه و تعامل مشتری مهم بوده است. پیش رفتن، یوم چین سرمایه گذاری در فرصت های کلیدی رشد از جمله فروشگاه های جدید ، بازسازی فروشگاه ، دیجیتالی شدن و زنجیره تامین و قابلیت های فناوری خود ادامه خواهد داد.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده دار” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. بیانیه های رو به جلو به طور کلی می توان با این واقعیت که آنها به هم ربط ندارند کاملاً مشخص شد. به حقایق تاریخی یا فعلی و با استفاده از کلمات آینده نگر مانند برنامه “انتظار” ، “انتظار” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “ممکن” ، “” می توان “،” قصد “،” اعتقاد ” ، “” برآورد “،” هدف “،” پیش بینی “،” احتمالاً “،” خواست “،” باید “،” پیش بینی “،” چشم انداز “،” نگاه به جلو “یا اصطلاحات مشابه. این اظهارات بر اساس برآوردها و فرضیات فعلی ساخته شده توسط ما با توجه به تجربه و درک ما از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که معتقدیم تحت شرایطی مناسب و معقول هستند ، اما می تواند وجود داشته باشد هیچ تضمینی مبنی بر درست بودن چنین برآوردها و فرضیات وجود ندارد. بیانیه های پیشرو ، بدون محدودیت ، اظهارات مربوط به استراتژی ها و برنامه های کاری ما را شامل می شوند. گفته های پیشرو تضمین کننده عملکرد نیستند و ذاتاً در معرض خطرها و عدم قطعیتهای شناخته شده و ناشناخته هستند که پیش بینی آنها دشوار است و می تواند باعث شود نتایج واقعی ما از نظر معنایی با آنچه در این اظهارات نشان می دهد متفاوت باشد. ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که هر یک از انتظارات ، تخمین ها یا فرضیات ما حاصل می شود. اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات ساخته می شود و ما از هرگونه تعهد برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهار نظر در آینده برای منعکس کردن وقایع یا شرایط بعدی ، صرف نظر می کنیم ، به جز آنچه در قانون لازم است. همه اظهارات آینده نگر باید با درک عدم قطعیت ذاتی آنها ارزیابی شود. شما باید در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و فصلنامه ما با پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از جمله اطلاعات مندرج تحت عنوان “عوامل خطر” و “بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات”) مشورت کنید. گزارش در مورد فرم 10-Q) برای جزئیات بیشتر در مورد عواملی که می توانند نتایج مالی و دیگر نتایج ما را تحت تأثیر قرار دهند.

اخبار مرتبط  انتظار می رود آخرین تراشه قابل حمل هوش مصنوعی Huami ، Huangshan-2 ، در Q4 2020 وارد تولید حجم شود

درباره Yum China Holdings، Inc.

Yum China Holdings، Inc. مجوز از یوم است! مارک ها در سرزمین اصلی چین. این شرکت دارای حق انحصاری در سرزمین اصلی چین به KFC ، پیشروترین برند رستوران سرویس سریع چین ، Pizza Hut ، پیشرو با نام تجاری رستوران ناهار خوری گاه به گاه در چین، و تاکو بل ، ع کالیفرنیافروشگاه های زنجیره ای مبتنی بر رستوران در خدمت غذاهای نوآورانه با الهام از مکزیک. یوم چین همچنین صاحب گوسفند کوچک ، هوانگ جی هوانگ، مفاهیم شرقی ، مفاهیم COFFii و JOY کاملاً آشکار است. این شرکت در پایان سال 9954 رستوران در بیش از 1400 شهر داشت ژوئن سال 2020. یوم چین برای سال 2020 شماره 361 را در لیست Fortune 500 کسب کرد. در سال 2020 ، یوم چین به فهرست برابری جنسیتی بلومبرگ معرفی شد و به عنوان برترین کارفرمای 2020 در سال تأیید شد چین توسط مؤسسه برتر کارفرمایان ، هر دو برای دومین سال متوالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://ir.yumchina.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Trust Investment Trust Trust ، بروزرسانی تجاری مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

منابع Yum China Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://ir.yumchina.com