Hydro Systems با استفاده از منابع تمیز کننده رایگان ، میکروسیت Coronavirus را راه اندازی کرد

GROVE DOWNERS ، Ill.، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Hydro Systems ، بخشی از PSG® و Dover (NYSE: DOV) ، یک میکروسایت رایگان حاوی ابزار و منابع مفید را برای مقابله با بیماری همه گیر جهانی ناشی از بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) منتشر کرد. میکروسیت تمیز کردن بهترین روشها ، مواد آموزشی و فواید استفاده از سیستم های پخش مواد شیمیایی برای جلوگیری از شیوع عفونت را برجسته می کند. برای دسترسی به میکروسیت ، به hydrosystemsco.com/COVID-19 مراجعه کنید.

وی گفت: “به عنوان رهبر جهانی در راه حل های توزیع ، تمیز کردن و ضد عفونی کردن ، ما می خواستیم توصیه های و ابزار هوشمندی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا در این زمان نامشخص به آنها کمک کنند تا با اطمینان از آنها تمیز کنند.” مت هیاس، مدیر کل محصولات جهانی ، سیستم های هیدرو. “میکروسایت ما به عنوان یک راهنمای منبع یک مرحله ای عمل می کند که دستورالعمل های ارزشمندی را برای حرفه ای ها و مدیران تأسیسات در مورد حفظ پاکیزگی در هنگام شیوع فراهم می کند.”

اخبار مرتبط  اندازه محصولات بازار لوازم خودرو تا سال 2027 ارزش 13.39 میلیارد دلار است

میکروسایت کروناویروس Hydro شامل راه حل های تمیز کننده و سیستم های توزیع برای توصیف شکست COVID-19 ، اینفوگرافی آموزشی و کاغذ سفید ، دستورالعمل های ارتباطی از سازمان های پیشرو و موارد دیگر می باشد. مدیران تسهیلات و متخصصین نظافت نیز می توانند با ثبت نام در خبرنامه های هیدرو سیستم ، در زمینه مبارزه با کورو ویروس در محل کار به روز باشند.

برای دسترسی به میکروسیت ، به hydrosystemsco.com/COVID-19 مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Hydro Systems ، به hydrosystemsco.com مراجعه کنید.

درباره سیستمهای هیدرو:

بر اساس سینسیناتی ، اوهایو با داشتن دفاتر و تیم های پشتیبانی در سراسر جهان ، Hydro Systems یک رهبر جهانی در ارائه راه حل های توزیع و دز شیمیایی از جمله تجهیزات ، نرم افزارها و خدمات است. شرکت هیدرو سیستم با همکاری های استراتژیک ، راه حل های نوآورانه و بیش از 50 سال تجربه متعهد است که با ایجاد جهانی پاک تر و پایدار ، زندگی مشتریان خود را غنی سازد. محصولات این شرکت در زمینه کاربردهای مختلف استفاده از دوز و پخش در نظافت تجاری ، لباسشویی ، مواد زائد ، خدمات غذایی ، صنعتی ، آبیاری ، باغداری ، بهداشت حیوانات و سایر صنایع خدمت می کنند. Hydro Systems تضمین می کند که دوز همیشه دقیق ، ایمن و مقرون به صرفه است و به مشتریان کمک می کند تا با اطمینان خاطر تمیز شوند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.hydrosystemsco.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  اندازه بازار پودر کاروب تا سال 2027 ارزش 69.8 میلیون دلار دارد

درباره Dover:

Dover یک تولید کننده متنوع و ارائه دهنده راه حل های جهانی است که درآمد سالانه آن از آن بیشتر است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و مؤلفه های نوآورانه ، مواد مصرفی ، قطعات جانبی ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی شده ، راه حل های سوخت گیری ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیند و تجهیزات برودتی و مواد غذایی ارائه می دهیم. Dover از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای رهبری در بازارهایی که ما در خدمت آنها هستیم ، استفاده می کند. بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، تیم ما حدود 24000 کارمند طرز فکر مالکیت را در پیش می گیرد و با مشتریان برای تعریف مجدد آنچه ممکن است همکاری می کند. دفتر مرکزی در داونرز گروو ، ایلینویز، Dover در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت عنوان “DOV” تجارت می کند. اطلاعات اضافی در اینجا موجود است dovercorporation.com.

اخبار مرتبط  جورج ون ملهرت ، نویسنده پرفروش ، اقتباسی از کتابهای خود را فیلمبرداری می کند

تماس با هیدرو سیستم:
تونی ساله
(513) 842-2551
[email protected]

DoverMediaContact:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk، VP، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذار
(630) 743-5131
[email protected]

SOURCE Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com

پاسخی بگذارید